reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Jan Novák

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 163
31
Spíš bych řekl, že to jednou někdo blbě napsal a dál se to vybírá ze šablony...

32
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:PS13 Ostrava.
« kdy: 11. 03. 2018, 20:06:02 »
To vypadá, jako když se to snažíte lovit na STB, který podporuje jen DVB-T, nikoliv DVB-T2.

33
Třeba měl jen dlouhé vedení...
I když je fakt, že jak využíváme stále vyšší frekvence, tak nám krátké vlny už moc krátké nepřijdou....

34
Co jste se u toho naučil, je vaše plus, ale s kvalitou programu to nesouvisí. Často máte přístup, že za plotem je tráva vždycky zelenější. Viz ten hokej. Proč bych se na to díval zrovna v němčině?

35
A není za tím váš obvyklý pocit, že všechno české je špatné, zatímco cokoliv, co naladíte ze zahraničí na satu, je skvělé? :-)

36
Ono je to ve skutečnosti 0.5% na kanál. A reklama nesmí být na ČT1 a ČT24. Takže podle tvé teorie neodvysílá ČT na svém sportovním kanálu ČT Sport za den více než 7 minut reklamy. To by bylo krásné, ale jaksi to neodpovídá realitě. A vůbec nejtrapnější je ta reklama na cizí kanál tj. Eurosport. K tomu se samozřejmě žádná jiná evropská televize nesnížila.
Přečtěte si ten zákon, on je trochu složitější, zvlášť právě v pravidlech pro sport. Sponzoři se počítají jinak, protože bez toho byste přesáhl limit reklamy často jedním pořadem.

37
Nedá se to prohazovat mezi kanály, to šlo kdysi. Přihlouplé pořady umožní zařadit víc minut reklamy v hodině, ale limit nezmění. Ta skrytá reklama je PP.

38
To zcela jistě neodvysílá, je omezena zákonem jen na 1% času. Může to tak vypadat před atraktivním utkáním, ale jinde toho moc nebude. Eurosport to má rozházené během celého dne, těch reklamních pauz je mnohem víc a navíc je omezen jen jako ostatní komerčky, tedy skoro vůbec...

39
Já to mám jednodušší. Vzhledem k tomu, že nejsem ranní ptáče a živé přenosy začínají už v 1 ráno, vidím většinu věcí ze záznamu nebo jen z přehledu. Pokud občas přepnu na Eurosport, je pravděpodobnost, že narazím na reklamy/selfy značně veliká a ještě to běží tak, že jsou zároveň na všech pěti programech. Takže zlatá ČT.

40
Stažené půlky a podobné bláboly si nech pro nějaké debílky na dvorku. Už zase ses rozjel, trotle, opět nic k věci, jen osobní útoky založené na lži. Jdi si vzít prášky...

41
A zas ty tupé žvásty o socialismu, jak kolovrátek, nebo spíš Goebbels - lhát, lhát a pořád lhát.
Podání Eurosportu je přesnou ukázkou současné komerční neschopnosti. Nejen že je placené vysílání prošpikované reklamou. Ale to je zjevně málo, tak je potřeba diváka donekonečna oblažovat ještě selfpromo. Jaký to má smysl, když divák už stanici stejně sleduje, to nedokáže vysvětlit asi ani hodně ukecaný markeťák.

42
Ke tvé smůle jsou slova o korýtkách reálná.
Především jsou tyto žvásty o korytech jen vaším způsobem, jak odvést pozornost od tématu jinam, když vám chybí argumenty k věci.

43
Oponent, který nemá argumenty a nahrazuje je osobními útoky (plky o korýtku a flákárně), není oponentem ale trollem. A když je mu to vytčeno, reaguje klasicky tím, že on netrollí, to ti druzí :-)

44
Ovšem tebe chápu, protože ti jde hlavně o mlaskání u plného korýtka, které koncesionáři pravidelně povinně doplňují, zatímco v soukromém sektoru by taková flákárna zdaleka nebyla :D
A opět ty samé lži. Prostě normální diskuse s trollem není možná, protože troll bud stále podsouvat vymyšlené  kraviny, aby nedostatek argumentů nahradil osobními výpady a tak obhajoval svoje nesmysly za každou cenu.

45
To je skutečně "logika" :-)
Právě proto, že se jsou zde platy mizerně, zbavím se poplatků, abych pak za zpoplatněné služby v průměru platil několikanásobně víc, než by stály ty poplatky. Připomíná mi to Klausovo stát všechno dělá špatně, tak to zprivatizujeme. A zprivatizovaly se i věci, kde konkurence z principu neexistuje a platíme několikanásobky toho co před privatizací - typicky všechny síťové služby. V TV to bude za chvíli podobné - na nákup sportovních přenosů už nemají ani naše soukromé stanice, nakonec všechno skoupí jen pár celoevropsky působících firem a nám to v lepším případě nabídnou za draho, v horším neuvidíme nic, protože se jim to u nás ani nevyplatí.

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 163

reklama