Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Roman Bárta

Stran: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31
361
Je určité nebezpečí,že to bude fungovat do první větší vichřice. Je rozdíl dát na výložník síto a LP antenu, a nebo 2 velké paraboly. Už samotná parabola něco váží,a ještě na každou několik LNB..? Také záleží na vaší oblasti. Já osobně bych něco takového dát na na barák nemohl. Po celý rok je to tam ,jak na Větrné Hůrce. Spíše bych přemýšlel o možnosti dát paraboly na hlavní tyč (začít,co nejníž),a nad ně dát výložník se sítem a anténkou na WiFi.

362
Ano,domluvili jsme se v hospodě. Ale na tom nezáleží. Je to člověk z vojny,který má na to firmu. Práce byla samozřejmě bez papíru. Reklamovat nic nebudu u člověka,co neumí dělat nic pořádně,ale to neví nikdo dopředu. >:(
Takových zkušeností mám mnoho. Takže jak říkám: Pouze velké elektrické věci-jinak nic.

363
Jen tak na okraj. Nechal jsem si udělat od instalatéra odpadní trubky pod vaničkou od sprcháče. Za 2 měsíce jsem jí musel celou vykopat,zničil jsem si tím pádem obklady,celé jsem si to předělal sám,a je to v pohodě 10 let. To samé bylo v koupelně s položením podlahových dlaždic.
Již nikdy si nevemu "odborníka" na nic, kde nejde o život.

364
S Krašovem nebude problém,ten je dost silný a ve směru,ale podle přiložené mapky to vidim bledě na Mux4 od Globusu. Máš v cestě kopec od Bílé Hory a Zruče. A tvoje pozice je proto za horizontem dole u řeky.  Já osobně bych vlezl do střešního okénka s antenou,a experimentoval směr severozápad.

365
Nejsem sice antenář,ale jsem plzeňák. Podle toho ,co píšeš bych tě tipoval na H.B,Třemošnou,Chotíkov,nebo tak něco. Pak bude možná problém chytit vše na jednu antenu,protože mux4 a regionální mux ,je na Košutce u Globusu,a Krašov až u Bezvěrova.A ty budeš někde mezi,a není to tedy jedním směrem.

366
Možná to sem nepatří,ale já jsem se dost pobavil u reportáže,kde ti němci unesli matce dítě v Ústí nad Labem. Cituji závěrečná slova reportéra: 

"....pachatelé byli dopadeni,a tak se matce vrátilo dítě i z kočárkem. Pro TV Nova Martin Kočárek. Ústí nad Labem." ;D :D

367
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:TV Časopis
« kdy: 03. 02. 2013, 22:15:25 »
Mě přijde nejvíc přehledná Pohoda.

368
Mě štve pouze to,že ať se zde bavíme o čemkoli,vždy to zkončí novácko-primáckou hádkou,která s tématem nesouvisí.

369
A navíc...vše mám sladěno od jedné značky,a jedné modelové řady stejného vzhledu. To je pro mě také důležité !

370
No jo,jenže tuner do sestavy mě stál stejnou cenu,jako stojí dnes televizory. Takže tak od věci,zas nemluvím. A navíc je to tak trochu srdeční záležitost... :'( Ach jo.to je život... >:(

371
Já bych přivítal něco jako DAB settopbox,nebo nějaký převodník,abych se v budoucnu nemusel loučit se svým "referenčním" tunerem z audio sestavy.

372
Ahoj západočeši. Prosím za vzpomínku na Míru Bukovjana z TV ZAK,který měl včera pohřeb.  :'(

373
To ví pouze Bůh,a provozovatel p. Pařízek.

374
Satelitní digitální vysílání (DVB-S) / Re:čt3
« kdy: 10. 01. 2013, 10:57:29 »
Co je to za divné zprávy. Bylo počítáno z květnem,ne?

375
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:DVB-T v Lounech
« kdy: 21. 12. 2012, 00:36:13 »
Jasně-sorry,na Chomutov jsem jaksi zapomněl...Ale za vyzkoušení ta Bukovka stojí. Mapavysílačů.cz ukazuje,že mrtvo na mux3 by mělo být v Dobroměřicích. Ale celý pravý břeh Ohře má podle map plný signál. I když dogma to určitě není.

Stran: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31