reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Roman Bárta

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 30
32
Zdravím.
Chlapi, máte někdo ponětí, zda se dá někde koupit, nebo objednat samostatný držák LNB na tento multifokus.?
Pouze tu objímku, a ten třmínek na utažení
Nebo musím koupit vše znova celé, i když to je zbytečné?

33
Já taky, ale oba víme,že to tak nemusí být ve všech oblastech-zvlášť pokud to někdo neřešil, neměl antenu, a využíval plný signál od UPC.
Ale nepřišel jsem se hádat....pokud zůstane v nabídce takový unikát bez reklam, jako je VALC1, 2 , 3, 4, 5, 6, tak držím hubu a krok....

34
Svoji antenu mám samozřejmě také. Ale na té jsou stanice, co v UPC nejsou , a opačně. Proto mám tuner od Sony, kde je tuner A, a tuner B. Tím se nabídka zvyšuje....takové rozhlasové kombo....
Stejnou kombinaci mám v Tv. To, co není na Skylinku, je v DVB-T, a opačně.
Nikdy jsem netvrdil, že jsem na kabelu od UPC závislý....snad je to z mého podpisu dostatečně zřetelné....

35
UPC mě už dlouho dráždit nebude....
Novoroční zvýšení ceny, + povinná a vynucená výměna STB, za jiný, co věčně nefunguje, a ještě je dražší, a teď mě chtějí ještě zrušit rádia, co chytám přes jejich rozhlasovou zásuvku přímo do tuneru? Tak k čemu tam tedy tu rozhlasovou zásuvku mají???
Začínám uvažovat, že se na ně vykašlu... :o

36
Set-top-boxy / Re:Golden Media 9080 combo
« kdy: 01. 03. 2016, 10:45:08 »
Pánové, přidám poznatky...
Dal jsem tam ten 1.4.99 ,a vypadá to, že to pojede. Pouze je chyba, že všechny další softy, které se vyvíjí, nepodporují některé funkce, co přijímač od výroby umí.
např. náhledové okno při editaci, regulace podsvícení, málo informací na informační liště-lišta třeba neukazuje, na kterou družici jsem přepnul, neukazuje, zda je vysíláno v HD, a v jaké normě, má velmi tenké a drobné písmo, a není tam ubíhající čárka, kdy program končí...atd
Na druhém Goldenu, co mám-Combo 8010, je to vyřešeno lépe...ale to přežiju...

Ale teď to důležité-to zatuhnutí, o kterém jsem psal, souvisí s nastavením rozlišení. Mám propojeno přes HDMI, a v nabídce přístroje je buď YUV, nebo RGB.
 YUV má možnosti od 480p,576p,720p-50,720p-60,1080i-50,1080i-60,a Auto...
RGB má 480i,576i a Auto.
Když navolím jakoukoliv možnost z YUV, tak má menu krásně čistý obraz, ale po vypnutí z proudu a novém zapnutí, zatuhne.
Když dám režim RGB, tak je menu mazanina, ale po restartu, normálně nabootuje, a je vše ok. Na kvalitu vysílání to nemá vliv, jen nekvalitní obraz v menu. Jsem tedy odsouzen číst nekvalitní menu na věky? Přístroj si teď doma připravuji na chalupu, a tam při odjezdu vypínám proud-proto ty zkoušky s vypnutím přístroje.... Jak to funguje u vás? Na starším 8010 opět bez problémů....?? Chci ho vyměnit pouze proto, že 8090 je schopen si zapamatovat při vypnutí audiostopu, což je třeba u Freesatu s maďarama zásadní-nemusím po vypnutí znovu vše přepínat. Náhled, jak to funguje na 8010, přikládám...
Dík za každou radu s rozlišením....

37
Set-top-boxy / Re:Golden Media 9080 combo
« kdy: 29. 02. 2016, 10:14:57 »
lance.....
Díky za obsáhlé vysvětlení. Ani jsem netušil, že je to takto složité. Z AB Fora už jsem jich otestoval několik, a už začínám mít skoro strach....
Po nahrání jednoho z novějších softů, nefungovala čtečka, další zas nebyl přeložen do CZ kompletně, a u dalšího se přijímač nechtěl po nabootování a restartu vůbec rozjet....
Stále svítila červená dioda, a přijímač nenaběhl. Pouze běžely hodiny. Pak to nějakým záhadným zbůsobem naběhlo, a už nějak nemám odvahu na další pokusy!!!
Mohlo to být možná zbůsobeno i špatným nastavením rozlišení na hdmi. Už tady taky myslím bylo-i u konkurence vedle-pár dotazů na toto, že nebylo možno se dostat do menu kvůli nějakému tlačítku UHF, nebo F1...nebo tak něco. Jaký tedy nastavit výstup videa, aby se tomuto předešlo...???

Nevím, který z ovladačů je myšlen jako rc1, nebo rc2...vím, že jsou dva druhy, ale že je to důležité pro soft, to jsem netušil.
Každopádně mám ten menší, zakulacený, uprostřed zůžený, a modrými středovými tlačítky v kruhu.
Na okno už jsem rezignoval, udělám výmaz toho, co si pamatuji klasicky, a pak to doladím-jak píšeš- přes seznam kanálů na pozadí. Ale u tohoto jsem si všiml jedné nepříjemné vlastnosti, že po výmazu tímto způsobem, vždy skočí seznam programů na začátek-tedy na ČT1.
Chci pouze soft, který bude na 100% fungovat. Nic víc. EMU je taky dnes už skoro o ničem, takže není nutností, ale pokud nebude mít vliv na stabilitu, nebráním se tomu.
Dále potřebuji funkční DiseqC 1.1 pro 7 družic, a funkční EPG.
Z tvé reakce je vidět, že víš, o čem je řeč, takže si rád nechám poradit nějaký bezpečný a funkční soft...
Díky R.

38
Set-top-boxy / Re:Golden Media 9080 combo
« kdy: 28. 02. 2016, 14:43:07 »
Na AB Fóru jsem projel vše, ale ten úplně první 1.0.66 z výroby, jsem nenašel. Ani nikde jinde. Je mi jasné, že ten původní soft tenkrát každý hned přehrál kvůli conaxu a čtečkám. Zkouším to, jestli ho nemá někdo v PC uložen. Pokud by byl starý soft stabilní, tak na čtečky kašlu-dám kartu do CI slotu. Možná má někdo jiný názor, ale na editaci s náhledem jsem zvyklý z jiného přijímače, a je to uživatelsky mnohem příjemnější.

Karlos68.....dík za odkaz, ale nejde to stáhnout. Asi se budu muset registrovat..??

39
Set-top-boxy / Re:Golden Media 9080 combo
« kdy: 28. 02. 2016, 02:22:51 »
.....dále je v testu uvedeno, že jas displeje je možno korigovat v pěti krocích. Na současném softu, ani náhodou.....Je tady tedy někdo, kdo má uložen soft původní - z výroby?

40
Set-top-boxy / Re:Golden Media 9080 combo
« kdy: 27. 02. 2016, 22:46:50 »
Ahoj Dane. Tak nějak jsem čekal, že se ozveš zrovna ty....Nicméně jsi mě trn z paty taky nevytrhl....
No tak chlapy...to tady vážně není nikdo, kdo má zkušenost třeba ze softem 1.0.66.???? A kde ho dnes stáhnout???
V té určité době, měl tento přijímač každý druhý.....

41
Set-top-boxy / Golden Media 9080 combo
« kdy: 27. 02. 2016, 14:18:04 »
Zdravím.
Je tady někdo, kdo má zkušenosti s tímto přijímačem? Rád bych tam měl okno náhledu editované televize, jak je to na starším softu. Na všech nových softech, které jsou už v šedé barvě, je menu editace bez náhledu, a to je při třídění stovek stanic dost nepříjemné, protože pokud si nepamatuji ty stovky názvů tv, tak nevím, co vlastně přesouvám, nebo mažu. Rád bych tento starší původní soft vyzkoušel. Ale internet je plný pouze těch nových. Ví tady někdo, který soft tento náhled umožňuje?
Ale tyto starší softy prý zas neuměly načíst ICE kartu...? Je to tak? Existuje tedy soft, který umí oboje?
Díky za postřehy....

42
Odkladiště / Zajímavé montáže
« kdy: 18. 02. 2016, 23:26:27 »
Přidejte další skvosty.... ;D

43
U Novy Intern. mám neustálé mžitkové výpadky obrazu i zvuku. Na ostatních programech tohoto TP, je vše OK... >:(

44
Televizní stanice a jejich program / Re:Politika na Déčku
« kdy: 20. 01. 2016, 22:29:53 »
....to nejsou přímo jeho slova, ale ukazoval článek z nějakých novin, nebo serveru....už nevím...
Ale je to sranda, a něco na tom bude... ;D

45
Televizní stanice a jejich program / Re:Politika na Déčku
« kdy: 20. 01. 2016, 21:43:48 »
Teď to dobře vystihl Jan Kraus v jeho show..
"PRAVDA ZAČÍNÁ TAM, KDE KONČÍ SIGNÁL ČESKÉ TELEVIZE"..... ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 30

reklama