Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Roman Bárta

Stran: [1] 2 3 ... 31
1
Tento má pouze 1x čtečku a žádný ci slot, a nemá displej...takže nesplňuje požadavky tazatele...

2
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Konec rádia EGRENSIS
« kdy: 03. 03. 2018, 23:49:28 »
Další změna licenčních podmínek na obzoru: Západočeské Radio Egrensis chystá přeměnu na Blaník.  Chce se mi z toho zvracet.     http://www.oviradio.cz/postrehy/dalsi-zmena-licencnich-podminek-na-obzoru-zapadoceske-radio-egrensis-chysta-premenu-na-blanik/

3
O serveru DigiZone.cz / Re:diskuse na DZ?
« kdy: 07. 09. 2017, 22:08:31 »
Jo chlapi, musíme se bohužel smířit s tím, že staré zlaté časy tohoto webu ,jsou dávno pryč.

5
Ještě jedna pro mě důležitá věc. Na příjem rádií ze satelitu, je rozhodně lepší satelitní přijímač s displejem, který ti ukáže název stanice, a můžeš tedy jet pouze zvuk přes věž, nebo samostatný zesilovač, a nemusíš mít u toho zapnutou Tv, abys viděl, co vlastně posloucháš....

6
O serveru DigiZone.cz / Re:Recenze starších přijímačů
« kdy: 22. 01. 2017, 17:42:23 »
Nechápu, co je špatného na tom, když si pravidelný i náhodný čtenář tohoto webu přečte recenzi staršího data na nějaký přijímač. Myslel jsem si, že je to spíše jako lákadlo na nové čtenáře, ale tímto krokem nové čtenáře nenajdete, a o ty původní zcela jistě přijdete.
10 let si mohl test starých přijímačů přečíst každý, a nikomu to nevadilo, a teď to najednou vadí??
Chápete, že to nemá vůbec žádnou logiku??? Navíc se ty přijímače dají najít i jinde...... ;D
To jste si pánové nevšimli, jak za poslední cca rok, klesá návštěvnost tohoto webu u pravidelných dlouholetých čtenářů, kteří tady diskutovali prakticky denně?
Tímto jste tomu dali korunu.....není tady už prakticky nic ke čtení, nebo k studiu informací.
Budu tedy taky nucen najít si informace jinde. Když to tak chcete, máte to mít. :(

7
O serveru DigiZone.cz / Recenze starších přijímačů
« kdy: 20. 01. 2017, 20:42:09 »
Moc by mě zajímalo, proč byly na DZ "zakódovány" všechny testy a recenze televizorů, satelitních, i terestrických přijímačů. Ještě nedávno takový parádní web, ale redakce to posílá stále více do propadliště dějin....

8
Odkladiště / Re:Televisní humor :-)
« kdy: 11. 12. 2016, 23:07:43 »
Nechce někdo SD přijímač za 2 litry.?

9
Fór je ale v tom, že tato aplikace nefunguje se zárukou ve všech případech, a pro všechny televizory. Alespoň taková je moje zkušenost. Například švagrovo LG nechtěla na flešku tento seznam naladění zapsat ani po dlouhém přemlouvání, a můj Samsung zas seznam na flešku zapsal ok, ale program zas tento soubor nechtěl zobrazit....
Ale třeba mají ostatní lepší zkušenosti s úpravou v PC......

10
Když před pár lety začala éra televizí ze sat tunerem, všichni v mém okolí do toho šli hlavně proto, že chtěli jeden ovladač. Například táta, švagr, druhý švagr, kamarád, soused...atd.
A já teď nedělám nic jiného, než jezdím od jednoho k druhému, a dávám jim to dohromady. Je to neskutečná pakárna. Výrobci to dosud nemají vychytané, je to neskutečně složité, a zdlouhavé. U většiny tv nechtěný program nejde ani fyzicky vymazat, ale pouze zneviditelnit, a odsunout někam dozadu, kde stále překáží, a zbytečně zatěžuje procesor.
Takže třeba táta a švagr mají ke koukání v Tv cca 50 programů v základu Skylinku, ale v Tv je jich naladěno 700, protože prostě nejdou smazat.!!!!
Při každém přelaďování ti přibudou další nechtěné.....a tak stále dokola.
Při posledním přelaďování na Skylinku jsem měl přeladěno na mém samostatném přijímači za 10 minut asi 8 programů. Naladit ručně, nepotřebné smazat-(u tv nejde), a přesunout na správné místo v seznamu programů.....10 minut.
U táty 2 hodiny, u šváry 3 hodiny, protože tv si usmyslela, že mnou umístěné programy mi nedovolí dát tam, kam chci já....no prostě děs-běs...
Důrazně nedoporučuji, a nebo velmi dobře hledat tv, která má editaci nejlépe vychytanou... :-[

12
Na autě je metrový klasický prut na zadním blatníku. Když jedu např. z chalupy, tak místní slabý vysílač Country radia, hraje ještě když jsem od chalupy na vyšším místě ještě cca 30km.
Když jedu tam, tak na stejném místě není šance, toto naladit. Až zhruba 10km od baráku. A funguje to i jinde, a na jiné vysílače. Je to divné, ale je to tak.

13
Je to tak, jak píšeš. Mám stejnou zkušenost. Je to záhada, ale je to opravdu tak.

14
Je to tak. Jsou to anténní vstupy. :-[
Ale to je přeci jedno....důležité je, že oba pracují nezávisle na sobě, a je to tedy jedno z řešení této otázky.

15
Ono taky záleží, na čem to člověk přijímá-tedy jaký má tuner.
Třeba Hi-Fi tuner od sestavy Sony, který mám v podpisu, má tunery "A" a "B". Takže ideální pro tento případ. Tunery se sami přepínají podle toho, jakou dám předvolbu. Já mám na jednom tuneru naladěny rádia z UPC, na druhém je anténa ze střechy.

Stran: [1] 2 3 ... 31