reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Tonda

Stran: 1 2 [3]
31
Jde mi i o kvalitu FM tuneru, přeci jen v DABu toho zatím není tolik a beru to spíš jako investici do budoucna. Tedy žádný z těchto typů není vyloženě šunt?

32
Ahoj,

rád bych koupil DAB+ přijímač jako náhradu za polofunkční Tesla Eminent, rád bych se vešel do 3000 Kč, pokud by to stálo za to, šel bych i na 4000 Kč. Našel sem si následující modely, co si o nich myslíte, co bych si měl vybrat?

http://www.sangean.eu/products/dab-radios/ddr-31.html
http://www.sangean.eu/products/dab-radios/ddr-33.html
http://www.lenco.com/p/dr-05-bt/
http://hi-fi-systemy.heureka.cz/lenco-dr-02s/
http://www.blaupunkt.com/en/nc/products/audio-weurope/dab-radios/products/single/10260/
http://de.hama.com/00054812/hama-dr1500-digital-radio-bt-dab+-fm

Dík

33
Televizní stanice a jejich program / Re:TV NOVA - překvapení
« kdy: 05. 03. 2014, 15:29:32 »
stepi8, to číslo ve tvé přezdívce znamená tvůj věk?

A ten co si myslí, že když DZ v placeném článku informovala, že Nova chystá nějakou změnu do konce Února, tak by to měla garantovat, mě taky pobavil. To jako když by vyšel placený článek o chystaném bombastickém koncertu Karla Gotta a milého Káju pak přejelo auto, tak by to DZ taky měla garantovat a zařídit jeho zmrtvýchvstání? ROFL

34
Nic proti placenému obsahu, to je svobodná volba obchodního modelu vydavatele, ale bylo by možné tyto články více zvýraznit a vizuálně odlišit? Jedu očima po titulcích, ne po ikonách a ten symbol většinou přehlédnu a na článek zbytečně kliknu.

35
Taky jsem to zaregistroval, odhadem 21:50. Už to jede, to sem rád, že to nebylo na mém přijímači.

36
Tak díky za zkušenosti a názory, podle některých to vypadá, že je šance, že by to mohlo jít, takže si příslušný konektor a kus kabelu někde opatřím zkusím to.

37
Pouští to DVB-T i když od nich vůbec nemám televizi, ale jen Internet?

Stran: 1 2 [3]

reklama