Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Martin Šotnar

Stran: [1] 2
1
Ale ale. :D Klídek, na jednu stranu ho chápu. Je zvyklý, že za tohle obvykle dostane peníze a tady je to zadarmo. Ale neomlouvá ho to od toho, proč tu ze všech těch příspěvků byly prakticky všechny nepoužitelný a podle mě zbytečný. Příště zkuste, pane Syrový, buďto poradit nebo zachovat chladnou hlavu a nic nepsat a nebude žádný problém. ;)

2
Zajímavé ale je, že když jsem volal do UPC, tak mi sami řekli, že mám 2 možnosti. Zaplatit 500,- za technika, který mi to zapojí nebo si to zapojit sám. ;) Dneska už tu končím tak se mějte, kdyby něco, tak ještě napíšu. ^.^

3
Děkuji mnohokrát Zdeňku Novákovi, stačilo otevřít odkaz, nastavit podle něj frekvenci a rychlost a už mám o 8 kanálů víc. x) Takže ještě jednou děkuju.

4
Pochopil jsem to tak původně, že je ten rozbočovač jen napůl funkční, ale když jsem to zkoušel, tak jel bez problému. (posty, netýkající se tohoto topicu budu ignorovat)

5
Se vší úctou. Radši příjmu radu od "neodborníků", než radu typu zavolej technika od odborníků. A vůbec mi nedělá problém koupit další koax nebo rozbočovač. Jak se říká, chybama se člověk učí.

6
No hele rozbočovač mám pořád stejný a na té 1. televizi jsem chytnuli HBO 2 i comedy. Takže tím to asi nebude.
koax co mám by měl být toto:
http://www.navapex.eu/index.php?main_page=product_info&products_id=1107

7
Rozdíl mezi něma a tebou je ten, že jim nevadí se o to podělit. ;) Ale není to žádný velký problém, při nejhorším tam zavolám.

8
Přece jen ještě jeden problém. Chytl jsem 41 analog a 108 digital kanálů, což je v pořádku, ale i přesto, že mám v nabídce HBO, tak chytnu jedině HBO HD a HBO 2 a comedy už ne, zkoušel jsem to projet Plug&Play ještě jednou a pořád nic, nevíte čím by to mohlo být?

9
Jasně, v pohodě, HD kanály jsou krásný, škoda že jen na 10 dní. x)

10
Jako není to špatný, akorát konkrétně u toho fotbalu jsou ti hráči trošku rozmazaní no, někde jsem četl, že tohle ovlivňuje odezva, ale tu má 5 ms, což si myslím, že není moc. x)

11
Tak CA modul doma, prodlužka taky a všechno je zapojeno. Chvíli jsem byl nesvůj z toho, že mi TV hlasila CI slot no access (jel mi jen analog), ale teď už vše jede jak má a už koukám na Liverpool. =) Takže všem děkuju za rady a za čas, jen ještě taková laikská otázečka. Když už jsem u toho fotbalu. Nevíte jestli je pro ty vzdálený kamery nějaký dobrý nastavení, nějaké ty hrátky s jasem, kontrastem, ostrostí atd. aby ti hráči nebyli tak rozmazaní?

12
Tohle se uvidí, až mi příjde CA modul pane Syrový, který by tu měl už pomalu být, ale zatím nic. Musím ještě pořídit prodlužku, takže se tu mějte pánové, napíšu zase až příjde. ;) A prosím vás o ukončení hádek, už tu čtu jen samé urážky a to určitě není téma tohoto topicu. x)

13
Pane Syrový zkuste si to nejdřív pořádně přečíst a potom zkritizovat. Schválně jsem psal "zhruba nějaký takový", odhadoval jsem to čistě podle ceny, ale prodal mi ho chlápek v prodejně, kterému jsem podrobně vysvětlil moji situaci. Jsem si jistej, že by mi neprodal špatnej koax. Mimochodem cena za rozbočocač + koax byla okolo 100 Kč, to mi nepříjde dražší, než mechanik za 500. ;)

14
Tak jak jsem říkal středa je tu a já s ní. U čtení těchto off-topiců jsem ztratil tak půl hodiny života, ale co se dá dělat. Takže momentální stav je takový, že mám doma tuhle televizi http://cs24.inshop.cz/inshop/shop.asp?kat=LS22EMDKU/EN-1-A63, tento rozbočovač http://shop.emos.cz/zbozi/2504200100-rozbocovac-feritovy-eu-2501-/d194 a zhruba nějaký takový koax http://www.on-shop.cz/zbozi/sav-109-050b-antkoaxkab-m-f-p/8590669056477/. Teď už jen čekám na CA modul. x) Až dorazí, tak dám vědět jak to fachčí, očekávám ho tak zítra nebo v pátek. ;)

15
Pardon, ale tuhle bezpředmětnou debatu už nehodlám vést, navíc potom, co jsme to tu dočasně uzavřeli. A vy jste asi nečetl můj problém, protože potom byste nemohl vypustit něco takového z pusy. Nechcu se hádat, ale nikdo tu nemluví o tom, že se chcu tady na fóru naučit všechno o anténách. Nějakej přenos signálu jsme dělali ve škole, ale mě jen zajímá jak zapojit 2 kabelovky. A jestli si myslíte, že to bez technika bude dražší, tak už Vám k tomu fakt nemám co říct. Tímto dneska končím, jestli budou nějaké problémy, ozvu se ve středu.
Děkuji Pamětníkovi za rady a panu Poctivýmu za zastání. ;)

Stran: [1] 2