Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Jaroslav Ondráček

Stran: 1 2 [3]
31
Dobré odpoledne , nevím proč bych měl vést odboj pro zrušení Y Vám se nestáva že uděláte překlep ?? , ted vážně proč by měli zvýšit výkon na Krásnem ? když otém není ani poznámka , možná bydlíte někde na rovince  a nemáte problém ze signálem pro DVB-T ale někteří maji třeba od Chocně do České Třebové pak jsou další Březová nad Svitvou až Blansko atd . pěkný den

32
Dobré poledne všem , nadpis by měl být DVB-T v Ústí nad Orlicí a Česká Třebová , je pravda že by v Ústí nad Orlicí až po Českou Třebovou měli chytat signál z Černé Hory ale nedorazí kvůli kopcům a tak signál je jen sem tam a to jen na kopcích  :-[.
Další signál z Brna - Kojálu až po Ústí nad Orlicí a opět problém cirka 40% z České Třebové může chytat z tohoto směru a zbytek po kopcích  :-[ jinak signál na jihu Česká Třebová a to jen na výšině nebo opět na kopcích je dobrý signál MUX 1 29k  80%signál /80% obraz , MUX2 40k 73%signál /72-76% obraz ( rušen signálem z Černé Hory MUX1 40k  :'()  , MUX3 59k 68%signál /73-76% obraz .
Otázka co stím ? když nadále je kolize 40k !! a telekomunikace a ani jiná společnost stím nic nedělá , snad jen čekat do podzimu na Jeseník .J

Stran: 1 2 [3]