Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Petr Xeflex

Stran: [1] 2 3
1
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:DVB-T v Polsku.
« kdy: 09. 04. 2012, 08:25:52 »
Jakou anténu by jste mi doporučili protože na tento směr to mám natočené a nic pouze MUX 1 na kanále 62.

Edit : Tak už jsem to naladil ale je problém v délce kabelu (20 m) přenesl jsem televizi až ven k anténě a tam jsem to naladil :) V zapojení mám pouze pasivní rozbočovač pro 3 TV .

2
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:DVB-T v Polsku.
« kdy: 08. 04. 2012, 19:10:07 »
Na jaký směr mám tu anténu nasměřovat aby chytal kanál 38 (polsky ) ?

3
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:DVB-T v Polsku.
« kdy: 08. 04. 2012, 15:54:22 »
V Havířově povedlo se někomu naladit Polský Multiplex 2 (zkoušel jsem kanál 49. a 38.)  zatím se mi to nepovedlo anténu nemám nijak dobrou je to obyčejná.

Z Polska chytám skvěle Multiplex 1 na kanále 62. ale chtěl bych taky Mux2 jak toho mám docílit ? Děkuji za odpověď .

4
Ještě je možnost že se můžu přímo v obchodě domluvit jestli by mi tyto prvky nevypůjčili. Byl bych rád za každou radu.   

5
V domě nás moc není z 98% jsou tam naši milí spoluobčané důchodci a jsem tu v domě nový takže si nemohu moc vyskakovat :) .

Mohli by jste mi poradit tedy co koupit a jak správně vše zapojit?

Ještě bych měl jednu otázku : Mám rozbočovač na 3TV od firmy Teroz a dva vývody vedou dost daleko cca 22metrů kde už bohužel nechytám kanál 63. a 62. mohli by jste mi prosím poradit co koupit jaký použít zesilovač a také jak ho správně zapojit. Děkuji 

6
Zdravím

Začnu tak že vám popíši problém bydlím na Ostravsku chytám naše programy z vysílače Hošťálkovice všechny Multiplexy 1,2,3,4 .
Vypůjčil jsem si od známého DVB-T anténu a trošku jsem experimentoval a zkoušel naladit i polské kanály (62. kanál) ,naladil jsem je bez jakýkoliv menších problému.   Bohužel ale jak jsem zkoušel potom na tu vypůjčenou anténu naladit české multiplexy (bez společné domovní antény) tak se mi nepovedlo naladit mult. číslo 4 . Proto potřebuji radu jak můžu sloučit kanály ze společné domovní antény a z té co mám vypůjčenou od známého ?

1. Co mě napadlo bylo zajít za domovníkem a požádat ho o přidání 62. kanálu do společného systému ale odpověděl že na zbytečnosti teď nejsou peníze proto píši sem o radu.   

7
To místo je panelák přímo v druhém patře :) takže kabel ze střechy by neprošel a společné to nejde moc malá roura pro všechny účastníky. Celkem 17 pater :) 

8
Ano všichni můžou mít satelit i já ale pouze japonské programy :D České programy jsou jen na jižní straně :) prošel jsem 50 satelitu ani jeden český nebyl na východní straně :(

9
Bohužel není :(

10
děkuji za vyhledávač

Takže podle toho vyhledávače jsem zjistil že satelit nemohu mít jsem přesně v zákrytu :( To je smůla 

Edit: Můžu mít ale ne žádné české programy jedině že bych ho hodně vystrčil z okna :)

11
No myslel jsem jestli je na východě nějaký signál. Můžeš mi prosím poslat nějakou takovou stránku kde si teda můžu zkontrolovat jestli mám tu možnost satelit mít nebo ne. 

12
Ahoj (Dobrý den)

Mám okna na východní stranu je zde možno sledovat satelitní televizi nebo mám prostě smůlu ? A proč tomu tak je ?

13
Jo to není problém nejsem antitalent :) A nevím ale kde do nich sehnat konektory protože klasiky do toho nejdou :( a v GME je asi neprodávají :(

15
On se bude dávat celý nový Kupovat ho budu v GME.cz v  Ostravě a v obchodě mi ho těžko udělají protože půjde přes zeď :)

A mohl by mi někdo doporučit levné F -konektorové kleště ??? (ne žádné ale aby potom jeden konektor stál 20kč ) !! :) 

Stran: [1] 2 3