Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Leopold Skřivánek

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6
61
Já zase nechápu pouze jedno: proč do anténní a satelitní problematiky neustále kafrá tolik lidí, kteří vůbec nejsou z oboru a jejich práce je úplně jiná? Jistě existují i jiné obory, kde by se mohli zviditelnit, takže proč si vybrali zrovna toto, je skutečně zarážející. Nejlepší je asi tyto diskuze nečíst a dotyčné nechat ať si dělají dobře, když je to baví. Smůlu mají jenom ti, kteří se začnou řídit dle jejich "rad".

62
Ti dva (jan poctivý a Pamětník) se nemají o co dělit, protože tomu nerozumí. Ani jeden z nich ti třeba neřekl, že zrovna všechny programy HBO (mimo HD verze) a Cinemaxy jsou v DVB-C šířeny ve III. TV pásmu (170MHz), takže když tady někdo poznamenal, že je potřeba rozbočovač na celé pásmo a ne jenom na UHF, tak měl pravdu. Aspoň si můžeš udělat obrázek čí rady jsou prospěšné a kdo si sem jenom chodí honit ego (nebo spíš léčit komplex).

63
Opravdový odborník svoje know-how nevytrubuje do světa a navíc neodborníkovi (nemajíc technické vybavení a ani čas pochopit danou problematiku) by nějaké informace stejně k ničemu nebyly. Kromě toho zrovna u kabelovek platí, že jakýkoliv amatérský zásah je nepřípustný a samozřejmě se na to nevztahuje technická podpora od poskytovatele. Takže úspora 500 korun není v tomto případě vůbec na místě.

64
Takových případů je minimálně, obvykle se ten obraz natvrdo ořízne a nikdo neřeší, že to vypadá jak od prasat  :(

65
UPC Direct / Re: Zapojení Upc Direct
« kdy: 05. 03. 2011, 10:49:53 »
UPC Direct instalují montéři, takže oni sami ti řeknou, jestli se stávající vedení dá použít nebo ne.

66
On je to humus obojí, protože při ořezu z 16/9 na 4/3 jsou zase občas vidět jenom "půlhlavy", kdy proti sobě nemluví osoby, ale jenom poloviny hlav. A pokud je to ořez z 2,35:1 na 4/3, tak ty hlavy nejsou vidět vůbec a divák slyší akorát dialogy  :(

67
To jsou hrozný sr..ky, co z vás padaj pane Syrový!!!
Ty na tom ale nejsi o nic lépe  ::)

68
Televizory / Re: Přenosný DVD přehrávač s DVB-T problém
« kdy: 25. 02. 2011, 16:26:33 »
V Boskovicích jsou lidi rádi, když chytnou signál na profesionálně udělanou venkovní anténu. S nějakým prutovým šustítkem to chytneš tak v Krásensku, ale tam zase nejsou ryby  ;D

69
Sice nevím proč zrovna u Skylinku (je i UPC Direct a CS Link, kde to jde stejně dobře), ale každopádně řeším situaci, která je teď a ne co bude . To bych se totiž nikdy ničeho nedobral a platí to pochopitelně pro jakýkoliv příjem, tj. i ten pozemní (kde můžou např. za půl roku spustit Poláci nebo někdo jiný svůj vysílač a odstřelí mně stávající příjem apod.).

70
Karta stačí jedna, ale když tomu nerozumíš, tak si holt musíš koupit karty 4  ;D

A odborník, který bude v Letovicích stavět anténní monstra pro DVB-T, si určitě neřekne jenom 1800Kč, ale budeš muset sakra přitlačit na pilu. Nehledě na to, že výsledek jeho práce nejspíš zhatí první změna počasí...

71
Nemilé ovšem je, že tyto programy nelze v naprosté většině přijímat přes DVB-C STB, ale pouze v analogu na FM tuneru.

72
Televizní stanice a jejich program / Re: Nova HD - Změna Loga
« kdy: 12. 02. 2011, 11:35:40 »
Koukám Nova má opravdu i nějaké diváky  :P

73
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re: Potřebuji radu
« kdy: 04. 02. 2011, 10:08:00 »
A spokojených uživatelů UPC je - jenom co se týká TV - přes 500.000  :)

74
Televizory / Re: Prosím o radu:-)
« kdy: 04. 02. 2011, 10:06:04 »
Bez antény to nepůjde. Takže zavolat firmu, změřit signál a udělat anténní systém. Nebo rovnou nechat instalovat satelit.

75
Takových domů, kde jim dostačuje více nebo méně rozhašená STA, je minimum a v tomto vlákně se navíc řeší problém s příjmem právě na STA, takže úplně mimo jsou jenom pindy, které takovou STA doporučují.

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6