Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Vladimír Volný

Stran: 1 [2] 3 4
16
Satelitní digitální vysílání (DVB-S) / Re:ČT2 HD
« kdy: 17. 12. 2014, 17:24:34 »
Pane Poctivý, pokud na svém recieveru nepoznáte rozdíl mezi DD a mpeg stereo zvukem, tak buď si zajděte k ušnímu a nebo vyhoďte reciever a bedny. Další perlou je, že při zvolené stopě DD(je naprosto jedno jestli 5+1, 2+0, 2+1) Vám z recieveru leze DS pro logic. Pro logic je analogový prostorový zvuk, který naprosto nedosahuje kvalit digitálního zvuku. Osobně doufám, že ČT ke svému druhému kanálu DD stopu přidá. A ještě poznámka k Nově. Na kanálu Nova sice je stopa DD, kterou reciever zobrazí jako 6ti kanálový, ale bohužel nováci do toho pouští naprosto ořezaný zvukový paskvil.

17
Satelitní digitální vysílání (DVB-S) / Re:astra 28,2°
« kdy: 11. 12. 2014, 19:37:26 »
Já mám 85ku multifokusku a k těm třem pozicím ještě hotbirda a podobné výpadky tedy nepozoruji. Možná by nebylo od věci to trochu poštelovat.

18
kok77:opět absolutně nepochopil. Já jich taky 2000 nepotřebuji ale ty znáš aspoň jednoho jediného majitele tady těchto zabudovaných zázraků který když si takový střep donese domů tak používá ruční ladění namísto automatu aby ten počet omezil? Samozřejmě že ne, poněvadž tyhlety krámy si většinou pořizují naprostí analfabeti kteří umí opravdu tak akorát spustit jediným zmáčknutím ten automat a tím si samozřejmě totálně zaplevelit seznam.

Proč hned analfabeti? Já mám takovou TV v děckém pokoji a jsem naprosto spokojen. Navíc, pokud třeba člověk ví jak na to, tak třeba pro LG exituje program, který po nainstalování do PC umí stanice jednoduše setřídit jak se majiteli zlíbí, vymazat co chce vymazat a pak to vše pěkně přes flashku pošle do TV. Je naprosto jasné, že satelitní nadšenec si takovou TV jako hlavní zdroj sat. příjmu nepořídí, ale jinak bych takové TV nezatracoval....jako 2,3,4 Tv je to OK.

19
Televizní stanice a jejich program / Re:Slovak Sport TV 2
« kdy: 13. 08. 2013, 23:43:05 »
Začínám mít pocit, že je Greguš placený podle toho kolik toho nažvaní. Komediant.

20
Nevím, proč se furt řeší u Skylinku nějaká regionalizace. I kdyby na krásně byla, jaký je problém si pořidit druhou kartičku a regnout ji na slovenskou nabídku(nebo naopak). Spíš se divím, že to Skylink ještě nezavedl, byl by to další příjem. A kdyby pak díky regionalizaci(v což nevěřím) byl v nabídce pro české karty SSTV2, to by pak bylo registrací pro Českou republiku od bratrů Slováků.
Nějaké Mágio či DIGI by se mohli pak jít zahrabat. :D

21
Máme 21. století, HD vysílání v okolních státech v plném proudu a na Primě se možnááá chystá první opravdu nativní vysílání??!! Už chladíte Šampaňské??!! To jsou , ale legrační lidičky na té Primě že??!! :oD Doufám, že kolem toho udělají opravdový humbuk. :oD

22
Televizní stanice a jejich program / Re:Slovak Sport TV 2
« kdy: 12. 06. 2013, 23:21:08 »
co si myslíte?Kteří satelitní operátoři ho zařadí do své nabídky?Já myslím,že to bude jedině Skylink.
... je to marný, je to marný, je to marný. Zavolejte Chocholouška. Na konkurenčním webu jsi byl za tyhle neskutečné tlachy zaslouženě odměněn ovocem a koukám, že tady s tebou ještě mají trpělivost. :o

23
Pokud bude v HD, pak ano. Momentálně je spíše na okraji mých oblíbených Doku kanálů. Vede stále NGWilde, Viasat, History

24
Televizory / Re:Asi konec plasma TV....
« kdy: 19. 03. 2013, 20:11:52 »
Tak snad u plasem zůstane aspoň ta LG. Mám od nich plasmu už 4 roky a nějak si nedovedu představit, až současná odejde do křemíkového nebe, že si pořizuju LCD omalovánku. :o(

25
Pokud se DIGI Sport neobjeví co nejrychleji u Skylinku, tak této televizi přeji jediné - KONEC !
Když ho DIGi nenabídla konkurenci tak se prostě ani objevit nemůže. To dá přeci rozum.
Na druhé straně nechápu jaký by to mělo smysl, když práva na PL Rumuni nemají.
Na to si přišel jak,že Rumuni nemají práva na PL od nové sezony?Pořád jsou ve hře a pokud se NS nerozhoupe,tak to opět koupí Rumuni.
[/quot :De]

Pokud vím tak práva získala skupina AMI. Digi je v tuto chvíli ve hře stejně tak jako je ve hře v tuto chvíli třeba ČT.

26
Pokud se DIGI Sport neobjeví co nejrychleji u Skylinku, tak této televizi přeji jediné - KONEC !
Když ho DIGi nenabídla konkurenci tak se prostě ani objevit nemůže. To dá přeci rozum.
Na druhé straně nechápu jaký by to mělo smysl, když práva na PL Rumuni nemají.

27
http://www.google.cz/forum/topic-75891/
Podle tohoto fora má být premier league na digi sport.
Já zas někde četl, že má digi sport končit, ale už tu informaci nemůžu najít, tak ji asi stáhli.

Jistě sis všiml, kdo to vlákno a kdy založil.  ;D ;D

28
dawis...nech už těch povídaček, typu JPP. Počkej si raději na oficiální vyjádření. Určitě bude dřív než nová sezona začne. Nehledě na to, že i kdyby na NS nakonec PL nebyla jsou ni jiné možnosti, jak si PL v HD opatřit.

29
dawis77......kdyby to mělo být na DIGI, tak by to koupili rovnou, jako předtím a ne přes prostředníka. Řekl bych, že se o to podělí Sport TV a Nova.
Milan Bahnik.....na COOLu?? Blázníš? To ti nestačí, co udělali s LM? Vždyť se na to nedá koukat!

30
Satelitní digitální vysílání (DVB-S) / Re: Karlos
« kdy: 04. 02. 2013, 20:28:29 »
Nechápu, proč si tam dal mou citaci a k tomu napsal to co jsi napsal. Já nikde netvrdím, že CW u CSlinku vypnou zítra, ale buď si jist , že ho vypnout a tím pohřbí i celý CSlink. Už teď nemá význam provozovat vedle sebe obě bývalé konkurenční platformy.

Stran: 1 [2] 3 4