Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Jan H

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 11
31
Pro běžný příjem na východě Moravy je na této pozici už na 85cm atraktivní skupina gruzínských programů a především Al Jazeera v HD(arabsky)-v HD tento program kromě verze pro Balkán na 16E není tuším volně nikde ;)

32
Hlavně bez proměření parametrů signálu na vašem místě nemůžete volit anténu!Může se také stát, že pro tento dálkový příjem by byla vhodná i kanálovka s kanálovým předzesilovačem, jak už bylo řečeno.Kamzík na Vysočině je sázka do loterie, je to opravdu dálkový příjem, i když jste na kopci, což je výhoda.

33
Já to chápu tak, že končí na Astře.Na Hot Birdu 13E vše asi zůstane, jak je nyní- tedy mj.TVP Polonia a TVP kultura jedou zde volně a má tam zůstat TVP Polonia. Ostatní programy se dají v ČR sledovat na karty, např.telewizja na karte, cenově se to vyplatí ;)

34
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Vysílače - fotky
« kdy: 04. 09. 2014, 10:25:47 »
Nevysílal náhodou Praděd na R4 ? Nějak se mi to tak plete.


Vysílal, stejně tak slovenská Kráľova Hoľa v Tatrách ;)

A tuším, že dokonce vertikálně.

35
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Vysílače - fotky
« kdy: 04. 09. 2014, 09:59:57 »
Nevysílal náhodou Praděd na R4 ? Nějak se mi to tak plete.


Vysílal, stejně tak slovenská Kráľova Hoľa v Tatrách ;)

36
Myslím, že žádná neexistuje, neboť to mají asi zálohované (dvojí zařízení) a vysílače běží bez pauzy ;)No, zkrátka jiný svět odjakživa....Pokud někdo máte jinou zkušenost, sám se rád dozvím.
Poslední výluka byla na podzim roku 2007, když se střihem přecházelo z analogu na digitál... :)

37
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Stav v multiplexu4
« kdy: 01. 08. 2014, 23:18:02 »
Podle mediaguru uz testuje i Tip tv a Tv Morava

TV Morava dnes odstartovala vysílání z Olomouce ;)

38
Naprosto jednoduše - kontaktovat správce domu nebo toho, kdo má STA na starosti.Ovšem nepíšete, zda ve vaší lokalitě vůbec Mux 3 byl přijímán nebo jestli je v dané lokalitě vůbec terestriálně dostupný?To je taky poloviční dotaz, kde se dá spousta věcí pouze domnívat, tak sorry.

39
Zatím je to test, dnes to zapojili.Cena má zůstat za balíčky stejná ;)Sorry, ve frekvenci jsem se přepsal :P
Počkáme si na tiskovou zprávu UPC ;)

40
V kabelu UPC ČR byly aktivovány už dávno avizované programy HBO 2 HD, HBO Comedy HD, Cinemax 1 a 2 HD. Frekvence 610Mhz ;)

41
Rossiju 24 nemám, ale stačí mi RT. Po 5 minutách má člověk pocit, že se ocitnul zpátky hluboko v socialismu.

Po 5 minutách sledování čehokoliv budu mít vždy různé pocity... ;)Mě šokují spíše kanály ukrajinské,cca.po 4týdnech,kdy jsem na ně pravidelně přestal koukat, jsem se nestačil divit, kam to s propagandou dovedly...Pokud se budeme bavit o odbavení vysílání-jeho kvalitě (o tom tohle fórum je ;)),tak precizní je RT v HD.Vlastně vše je tam v HD ;)To u jiného kanálu neznám.

42
53E v Brně na 100cm bez problémů.Mám to tam otočeno skoro pořád, jelikož tam je přes 30 ruských rádií, které jinde s běžnými rozměry paraboly nenajdete ;)(kromě těch 66E co Lukáš zmiňuje).Je to tam cca.od doby odtržení Krymu od Ukrajiny.Dřív tam tolik ruských stanic nebylo.

43
Zajímavý je státní kanál Ukrajiny (1) Pjeršij na Amosu.Tam bylo možné ještě začátkem roku sledovat rozdílnost oproti privátním stanicím.Také na pozici 4.8E jsou ty hlavní kanály jako "5" nebo Espreso tv-hlavní hlas Majdanu.Proud z centra dění přináší zejména parlamentní kanál RADA.

44
Primárně jsou na 11W,to je distribuce ruského satelitu Expres AM44 (11 185H).Podle aktuálního přehledu však vidím, že je to kódováno pro profi příjem...

45
Jinak,má někdo zkušenosti s příjmem těchto kanálů na 11W??Je to distribuční modulace.

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 11