Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Ondřej Uher

Stran: [1]
1
Také to pozoruji a rozhodně to není jen několik týdnů, mám to i v nahrávkách více než rok starých. Příjem - DVB-T Brno a DVB-T UPC, vyskytuje se v obojím. Takže to tak teče nejspíš už z odbavení. Jen je mi trochu záhadou, proč má každá Prima trochu jiné parametry. Na Family zase poslední dobou pozoruji občasný "rozpad" obrazu na kostičky, ovšem pouze při změně scény a nebývá to déle než několik framů. Snad jen Cool je v tomto ohledu v pohodě, navíc má jako všechny ostatní "neprimácké" stanice konstantně dlouhý GOP.

2
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:FANDA v DVB-T u UPC
« kdy: 23. 07. 2012, 18:14:30 »
Díky za echo, hned jsem si FANDU naladil. ;)

Škoda, že to nepustili i do analogu.

3
Nevidím do toho, ale z laického pohledu mi přijde vážně ujeté, že stanice, která má v současnosti pro sebe celý multiplex (a asi to tak ještě nějakou chvíli bude - minimálně v Jihomoravském kraji), musí snižovat datový tok. A nepotřebuji na to ani velký televizor, i na 19" LCD monitoru je to hrozná mazanice.  ???

4
Nevíte, proč Prima Love znatelně zmenšila svůj datový tok? Občas si tam nahrávám nějaké pořady a je to poznat. Ještě dva týdny zpátky měla nahrávka o délce 110 minut velikost 3GB, nyní je to při stejné délce skoro o 800MB méně. A opravdu, MediaInfo hlásí rozdíl mezi těmito nahrávkami více než 1Mb/s. Opticky je obraz o poznání horší. Tak nevím, zda je to jen nějaký přechodný stav, nebo to bude trvalé. Moc nadšený z toho tedy nejsem.

Snížení zaznamenávám jak v DVB-T (Brno), tak v DVB-T v kabelu od UPC z pražské centrály.

5
Od včerejška je nějaký problém s Primou family v kabelovce od UPC, která šíří FTA stanice ve formě DVB-T na kanálech 21-23. Trhá se, kostičkuje a někdy i vypadává na dobu sekundy a více. Zkrátka jako když je špatný signál na terrestrice. Včera jsem si chtěl nahrát "VALL-I" ale nedalo se, musel jsem to vypnout. Dnes při "Ako som prežil" stejná situace. Přitom ostatní stanice, které jsou s Primou family v MUXu (Nova, Nova Cinema, Prima Cool, Barrandov, Óčko) běží v pořádku bez výpadků. Sledujete někdo DVB-T od UPC? Máte taky tento problém?  ???

6
Souhlasím s tím flash diskem, na který uvedl odkaz Libor L. Když jsem v létě vybíral rychlou flashku k STB na nahrávání, vybral jsem si právě ten DataTraveler R500 16GB a jsem velmi spokojen. Používám ho denně a není s ním žádný problém, je opravdu rychlý.

7
Televizní stanice a jejich program / Re: Prima taky jojovatí
« kdy: 19. 09. 2011, 11:14:53 »
Spíš jen výjimka. Talent skončil hodně brzy, už před desátou.

8
Nechápu, proč je kolem toho takový povyk. Nedopadlo to nejhůř, ačkoliv pár osob s originálem vyloženě nesedí. Viděl jsem všechny díly na JOJ a rád si to zhlédnu znova, co na tom že s trochu jinými hlasy.

9
Televizní stanice a jejich program / Re: Particka - podraz
« kdy: 07. 06. 2011, 23:26:22 »
Zřejmě jste nesledoval předchozí díly, toto nebyla žádná repríza, byl to premiérový díl.  :o

10
Přál bych primě aby s tím uspěla, ale obávám se že už teď vědí že to bude propadák. Tak aspoň že s tím budou počítat už od začátku a udělajií to v komornějším (a levnějším) stylu, jako byl ten casting do muzikálu Robin Hood.

Bohužel má prima smůlu, že ten formát musela koupit.

To že Primě nevyšlo jaro nemusí nutně znamenat, že jí nevyjde ani podzim. Diváky si to určitě najde, ale úspěšnější než první řada to určitě nebude.

11
Televizní stanice a jejich program / Re: Šéfka bez reklam
« kdy: 14. 03. 2011, 05:57:04 »
Tak to jste skutečně nebyl moc pozorný, reklamy byly totiž dokonce tři! A hned ta první byla zhruba po půl hodině vysílání.

12
Proč degenerace? Kdyby ji pojmenovala po nějaké postavě z amerického seriálu místo tureckého tak to bude v pořádku?

13
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re: MUX4 Brno
« kdy: 27. 01. 2011, 21:59:22 »
Potvrzuji, kmitočet 818MHz se jeví jako prázdný. To by mě zajímalo co s tím zase kouzlí.  >:(

Stran: [1]