Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Tomáš Hon

Stran: [1] 2 3
1
Digitální televize přes IP protokol (IPTV) / Re:Digi2Go
« kdy: 21. 11. 2016, 22:22:56 »
Sleduji ji přes android box. Ovládání je v pohodě, kvalita obrazu řekl bych velmi dobrá. Archiv i nahrávání taky v pohodě. Dost programů je v hd,nabidka je ovšem oproti konkurenci menší. Velkým problémem je , že vse se vysílá 4:3, takže na velké plazmě jsou pořád po stranách pruhy a nedá se to nijak roztáhnout. Na mobilu to nedělá. Tak to je jediný na co pořád čekám že opraví.

2
Používám Evolveo 4q 4k android box už rok a jsem maximálně spokojen. Televizi už jinak nesleduji. Pouze jsem dodávaný ovladač nahradil pohybovým od firmy Trust,funguje perfektně. Na filmy a volné iptv rozhodně Kodi. V Hd perfektně a bez sekání. Ivysilani, Prima play a Stream taky naprosto v pohodě. Používám také Digi2go,protoze od nich mají rodiče satelit a tak mám celou jejich nabídku za 50,- měsíčně. S tou je to ovšem horší. Výběr kanálu není moc přehledný a nelze si je seřadit dle sebe. Jinak přehrávání včetně zpětného i nahrávání naprosto bez problémů. Největší problém je, že se aplikace přehrává pouze ve formátu 4:3 a nelze roztáhnout na 16:9, takže nejde přes celou obrazovku. Jinak za mě android k televizi rozhodně ano.

3
To by byla dobrá zpráva, ale nikde jsem tuto informaci nenašel.

4
Digitální televize přes IP protokol (IPTV) / Re:Discovery
« kdy: 23. 03. 2016, 23:21:57 »
Pokud koukate jen obcas doporucuji youtube,uloz.to -zde je dokumentu spousta.Staci zadat slovo dokument....Jinak Prima play a ivysilani toho taky spousty nabizi.

5
Televizní stanice a jejich program / Re:Staré pořady TV Nova
« kdy: 16. 12. 2015, 17:43:34 »
  Já vám mám takový pocit,ze nemusí platit extra za práva na klipy,ale stejně jako rozhlas platí pouze poplatek Osa. V tom případě by je to nic navíc nestalo. Ale možná se pletu...6
Televizní stanice a jejich program / Re:Staré pořady TV Nova
« kdy: 14. 12. 2015, 10:09:20 »
No já bych si klidně připomněl pubertu třeba sledováním ESA s Terezou.To na Telce  nevím proč taky nedávají.

7
V patek jsem si službu aktivoval v základu za 99,- . Streamy jsou stabilní a celkem kvalitní. Sledují na 124cm plazmě pomoci aplikace pro android - používám TV dongle. Dobre a bez vypadku bezeli i hd programy. Problém je ovšem ,ze jejich aplikace jede vše ve 4:3. Což mě osobně hodně vadí. Lze to sice vyřešit stažením m3u8 playlistu z jejich webu a naslednym přehraním např. v aplikaci IP TV + MX Player ,kde to jede normálně pres celou obrazovku.Bohužel se tento playlist po jednom dni deaktivuje a musíte ho stahovat znovu a to je opruz.Takže dokud to nějak nedoresi,nebudu dále využívat...

9
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / grabuj.cz
« kdy: 26. 11. 2014, 18:33:04 »
Služba Grabuj.cz byla dnes pozastavena z obavy před právním postihem. Pravděpodobně se zalekly,aby nedopadli stejně jako TV4you. Jsem zvědavý, co bude dál.

10
Včera přidaly další hlavní postavu,Amy. Měli jste vidět tu smršť na jejich facebooku. Já mám dabing rád,nic proti gustu,ale nepatřím mezi ty,co vyhledávají původní znění. Pamatuji si,jaké dělala Prima na začátku s dabingem obštrukce,nechávala si ho schvalovat fanoušky a podobně. Teď jim v podstatě plivla do tváře. Výměna hlasů hlavních postav projde možná u béčkových seriálů,ale né u takto sledovaného a známého. To je stejné,jako kdyby svého času vyměnila Nova Alana Aldu v M.A.S.H. nebo třeba ČT někoho z Přátel. Prima ukázala divákům,že na ně kašle a mne osobně donutila přejít na mnou jinak nijak nevyhledávanou verzi v originále s titulky. Změna to sice je,ale ono je to už jedno. Na Coolu ten seriál už sledovat nebudu,v klidu si ho stáhnu. A bylo by fajn,kdyby to udělali i další rozhořčení fanoušci. Občas je dobré našim stanicím připomenout,že si nemůžou dovolit úplně všechno.

11
Dnes ráno jsem projížděl stanice v tv a na chvíli jsem se zastavil u tohoto programu. Před sedmou ráno zde běžely upotávky na připravované dokumenty, dětské pořady , lifestyle magazíny.... Vím, že to avizovaly již dříve, nyní jde však o nové, poměrně dlouhé upoutávky s termínem spuštění nového programu od června. Tak jsem zvědav, zda opět zůstane jen u slibů, nebo se program této jinak tragické tv trochu zlepší....

12
Český Dub, Liberecký kraj, Druhá strana Ještědského hřebene než leží Liberec. A nic nic nic velebnosti.

13
Odkladiště / Re:Doporučte bezdrátový telefon
« kdy: 16. 03. 2013, 22:41:35 »
Já jsem v tomhle teda amatér,ale koupil jsem si Dualphone. Ten umí Skype,takže mám takto pokrytou rodinu i bráchu,kterej pracuje v Rusku. No a asi po roce jsem dokoupil bránu a klasickou pevnou nahradil VOIP od Mikrotechu. A konečně doma pevnou opravdu využíváme,protože je to levnější než z mobilu na mobil (tedy pevná -mobil). A navíc jsem online na Skypu,takže když se manželka vykecává hodinu s kamarádku z druhýho konce republiky,nemusí mi vstávat vlasy hrůzou z velkýho účtu a taky mi navíc neblokuje pc. Takže pozitivní :-))

14
Skylink / Re:Smíchov a Telka na SKYLINK
« kdy: 10. 03. 2013, 11:23:27 »
Snažil jsem se rodičům na jejich T-mobile sat naladit Telku a Smíchov a nezadařilo se. V seznamu mi tyto kanály vůbec nenaskočili. Nemáte s tím někdo praktickou zkušenost?

15
Televizní stanice a jejich program / Re:Vánoce na tv Pětka
« kdy: 24. 12. 2012, 10:23:53 »
Šlágr teď jede,ale na Pětce nejde ani stream na jejich webu

Stran: [1] 2 3