Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - amp

Stran: [1]
1
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Přechod na DVB-T2
« kdy: 03. 01. 2018, 10:53:03 »
Zdravim, je uz znamo, kdy zacne v DVB-T2 vysilat Ceska Televize? Je k dispozici informace na kterych kanalech na jednotlivych vysilacich? Diky za info.

Kanály (26/50) i termín spouštění vysílačů (spouštění od března, 95% pokrytí do konce června 2018) jsou známy od 11.prosince.
http://www.ceskatelevize.cz/vse-o-ct/press/tiskove-zpravy/?id=8368

3
Tak tu jistě budu za blbce, ale už chápu, proč MPX3 nepříjímám. Včera mě napadlo podívat se na střechu a k velkému překvapení jsem zjistil, že vítr mi otočil anténu minimálně o 45 stupňů. Pořád jsem ale nechápal, proč v tom případě stále bez problémů přijímám MPX1/2. Až teď díky tako50 mě to docvaklo: MPX1/2 přijímám z vysílače Chomutov, který jede v SFN s Ústím, kdežto MPX3 vysílá jen z Ústí, proto ho nechytám.   

4
Zdravím všechny.
Již několik dnů pozoruji zajímavý problém, který si nedokážu nijak vysvětlit. Nemohu chytit na K55 multiplex 3 z Bukové hory (Ústí na Labem). Bydlím na severu Prahy. Předtím mi fungovali všechny tři multiplexy, teď chytám pouze MUX1 na K33, síla/kvalita na baragrafu STB 84% / 74%, a MUX2 na K58 (80/65), příjem je naprosto bez problémů, stejně jako jsem předtím naprosto bez problémů přijímal MUX3. Jenže teď mám na K55 signál trvale 0, kvalita 0. Druhá televize ukazuje obdobné hodnoty. Na strankach CDG, CRA, CTU jsem nic nenašel, ani Google nepomáhá. Netuší někdo tady, kde by mohl být problém? 

5
Vysílač: Černá Hora - Trutnov
TV: Prima Love, Óčko, Pětka, Šlágr, Prima Zoom, Genus Plus, V1
Rádio: Proglas

Kolik je tam ještě místa???   Asi moc ne ....
Ale zbývá ještě tak na tři kanály, koukněte sem: http://www.ctu.cz/pusobnost-ctu/digitalni-vysilani/kapacita-datovych-toku.html.

6
Snad je to správné téma abych se zeptal, co se zde plánuje mimo Metropol tv?  Po naladění zde mám Nový program 1,3,4(Admin tv)  a u té jedničky dole roluje text o nějakém novém programu. Díky

Možná TV Noe, pokud se dohodnou na financích.
Něco najdete taky v tomto článku: http://www.digizone.cz/clanky/prazskou-regionalni-sit-4-naplnime-do-jara-veri-provozovatel-i-programy-v-mpeg-4/

Nebo je tu nějaký insider, co ví a poví víc?

7
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Šlágr TV v DVB-T
« kdy: 19. 11. 2012, 00:06:05 »
Pokud jsou tu podobní nadšenci jako já, co čekají do půlnoci, tak pak piště, jestli vám to už jede a z jaké lokality....
Pet minut po pulnoci na K55 z Usti porad jen Prima Love, Ocko a Petka. 

9
Ano, to je ono!
http://www.digitalnitelevize.cz/vysilace/lokalita-132106-494651-plzen-vodarna.html
Mimochodem, netušíte někdo, který údaj je správně? 3kW na odkazu výše nebo 30kW (45dBW) http://dtv.ctu.cz/vysilace ? Já by tipoval spíš ty 3 kW. Tam, kde jsem v minulosti chytal zkušební vysílání O2 na kanále 63 teď na k56 ani ťuk.

10
Záznam mají přeci přímo na webu, resp. na YouTube, jako všechny předešlé. http://www.youtube.com/watch?v=Dy_p7sbWkvQ

11
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Stav v multiplexu4
« kdy: 20. 08. 2012, 10:25:48 »
Ahoj, bydlím v druhé části Nového Strašecí a je to poměrně v ďolíku, měl jsem zde všesměrovku a šlo toho poměrně dost, musel jsem chytat směrem na Prahu ještě nejakej další bod, protože jsem měl vždy 3x Novu, 3xČT, fungoval i multiplex 4, ale pouze hodně v noci, když asi lidi moc nekoukali, ale po zapojení rozbočovače spadnul signál na polovic a multiplex4 byl samozřejmě úplně pryč, koupil jsem teď v týdnu novou anténu prvkovou IKUSI Flash HD, ale Praha stejně nějak zlobí při rozbočení, zkusil jsem tedy Plzeň, ve třech místnostech je vše v pořádku a televize najde multiplex1,2,3, signál je na 100% a kvalita je okolo 95% až u mě kde mám diseqC 8x1 a do něho dávám terestrial, protože zde nemám možnost natáhnout ještě další kabel a pokud si naladím kanály a pak teprve to zapojím do rozbočovače, tak mi jde vše, (Multiplex 3 se při naběhnutí jednou sekne než se rozběhne a pak bezproblému běží) nepoužil jsem ještě zesilovač, takže zkusím ještě ten a myslím, že s Multiplexem 3 u mě přes diseqC to určitě pomůže a už ho i naladím normálně bez odpojení rozbočovače, ale chtěl jsem zde řešit hlavně multiplex4 aby mi fungoval a pořád si nejsem jistej, kde co běží, na jakou polarizaci, nikde ani nemohu najít, kdy začne vysílat další vysílač například pro mě blízko Rakovník a tak dále, může někdo poradit? moc díky :)
Ahoj, teď bys možná mohl chytit MUX 4 z Plzně 56/H, Prahy 64/V, z Velkych Popovic 44/H. Do konce října by měl spustit nějaký vysílač poblíž (bohužel jediná veřejná informace je mapka v mizerném rozlišení - http://www.multiplex4.cz/images/2012_05_25_plohy%20%20%20ke%20%20%20smlouv.pdf, podle které bych tipoval Louštín)

Stran: [1]