Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Michal Kubeček

Stran: [1]
1
Taky bych řekl, že RS7 z Černé Hory vysílá jen na jih a východ. Včera večer jsem to zkoušel znovu - Luštěnice u MB, Colorka na střeše namířená přímo na ČH, multiplexy 1-3 perfektní - a pořád naprosto nepoužitelné. Nezbývá než doufat, že to tak nezůstane.

2
IMHO je problém právě v tom, že zatímco u postav "střední" generace (Karel, Eva a další) zůstali po celou dobu stejní herci, generace jejich dětí se důsledně přeobsazovala až do dospělosti. Výsledkem jsou naprosto nevěrohodné páry rodičů a dětí: Veronika / Lucka, Zuzana / Majda a hlavně naprosto absurdní Eva / Honza (ani Karel nevypadá moc jako jeho otec, ale u Evy je to extrém). Kdyby zůstali u herců, kteří je hráli ve věku kolem 18-20, tak by to sice nepůsobilo úplně věrohodně, ale aspoň by to porovnání s rodiči tolik nebilo do očí.

3
Dřív, když jsem měl ne úplně ideální signál, se mi občas stávalo, že se druhý tuner nebyl schopen chytit na některém z multiplexů. Projevovalo se to dost podobně jako popisujete: pokud se něco nahrávalo, nešlo sledovat buď nic jiného nebo programy v některém z multiplexů (někdy dokonce i tom, ze kterého se nahrávalo). Obvykle pomohlo set-top box vypnout (úplně, tj. vypínačem na zadní straně vedle napájecího kabelu) a po chvíli zase zapnout. Teď už se mi to nestává, ale těžko říct, jestli pomohl lepší signál (výměna antény a přesměrování na Černou horu) nebo upgrade firmware.

4
Důmyslně ukryto... Radši si to dám do bookmarků.

5
Na webu ČRa o tom pochopitelně zmínka byla, a to v sekci k tomu určené. Sám jsem se o tom přesvědčil.
Tak to by mne docela zajímalo, která to je. Snažil jsem se to hledat dost usilovně a našel jsem jen http://www.digistranky.cz/dvbt/novinky.html, kde je poslední hlášená výluka 17.3 v Praze.

6
Výpadek je neplánované přerušení vysílání, z důvodu poruchy například. Bukovka má VÝLUKU!
To je hezké, ale jak to má člověk poznat, když na webu ČRa o tom není ani slovo?

7
Já zase s překvapením zjistil, že v Luštěnicích u MB na anténu směrovanou na Bukovou horu chytím úplně krásně Ještěd (odchylka asi 90 stupňů) a Černou horu (odchylka asi 140 stupňů).

Stran: [1]