Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Jakub Ambroz

Stran: [1] 2 3 ... 11
1
Sleva z 600kč na 500kč plus poštovné. Cena již pevná.

2
Dobrý den. Mám doma jeden CA modul Plustelky a už ho nevyužívám. Koupil jsem ho v ČR a je ještě přes rok a půl v záruce (mám i fakturu). Jen pro vážné zájemce, protože hodlám kartu přepsat na kupujícího (už jsem psal na towercom) . Koupeno za 857kč i s poštovným. Teď 500kč plus poštovné (zašlu v bublinkové obálce tak to bude méně). Zašlu na dobírku po přepsání údajů na kartě.
mail: iaukroi@seznam.cz nebo soukromá zpráva

3
To byl jiný typ. Omlouvám se, dokonce to nemělo ani tuner, bylo to založený na androidu. Až poději jsem se koukl na podrobnosti  ;D

4
Když je ten Diway taky skoro o polivnu dražší tak není divu  ::).  Já to stejně používám jen kvůli USB nahrávání, nic víc, všechny TV v baráku maj intg. tuner.  :)

5
Dan Rozsíval:
Citace
Takže sloučení za čtyři stovky bez nějakých měničů a bůhví čeho ještě vyřešeno a navíc velmi rychle. Ještě v pondělí dopoledne jsem komunikoval s technikem ohledně mých požadavků na daný slučovač a už dnes mi dorazil. Jediné co jsem musel udělat byl přesun některých STB mezi sebou poněvadž přípojných míst různých délek tu mám celkem 8 a tudíž se naplno projevila kvalita či nekvalita různých STB které vlastním. Diboxy T-30 a T-22 samozřejmě úplně všude naprosto bezproblémů což mě ale vůbec nepřekvapilo, přijímače s lepšími tunery neznám, nic moc Zircon T2 HD a úplně nejhorší šunt jednoznačně Bensat 120 HD což mě ale taky nepřekvapilo poněvadž značku Bensat v různých provedeních jsem už v ruce měl několikrát a bez ohledu na typ to byla katastrofa snad pokaždé. Dodnes mě mrzí že jsem ho vůbec kupoval a namísto toho nešel do Diway 200 HD. Všechny zabudované tunery v TV což v mém případě znamená Philips též bez problémů.

Na ten Bensat 120 HD mám úplně opačný názor. Navíc za tu cenu je to to nej co umí ,,HD´´ a MPEG-4.

6
Potvrzuji spuštění obou programů i na k.58 ...Zlín-Tlustá Hora (vzdálenost 48km od vysílače bez zesíku  8))

7
Proč RS8 má na tlusté hoře na mapyvysilacu.cz k.58 napsáno jen 33W když má povoleno 1995W? A ještě ktomu takový divný výzařný diagram.

8
Je v provozu Mikulov k51? A vysílá z věže děvínského vysílače? A jak je to na tlusté hoře kde je tam umístěn vysílací systém?

9
Přijímám ,sice je to stabilní a dostatečné, ale není to žádná sláva, pač při tom výkonu i na přímé viditelnosti  a vzdáleností 48km od vysílače to nejde kombinovat bez zesíku když mám anténu na V pol kvůli SK muxům....nj není to 100kW  ::)

10
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Slovenské DVB-T
« kdy: 30. 04. 2014, 12:36:05 »
A jak probíhá placení měsíčních poplatků? Jakými všemi způsoby se to dá hradit?

11
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Slovenské DVB-T
« kdy: 30. 04. 2014, 12:17:50 »
Moc dík!  ;) Ani jsem netušil, že se to dá koupit i unás v ČR.

12
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Slovenské DVB-T
« kdy: 30. 04. 2014, 11:00:50 »
Jak protlačit modul plustelky do ČR? Pošlou ho poštou?   ??? A jak jej aktivovat? Prostě tak, aby mi chodila v ČR nabídka plustelky?

13
Ani kdyby se na mapavysilacu.cz jen přepsali, tak by těm 2kW neodpovídala mapa pokrytí.

14
Proč je na mapavysilacu.cz u RS8 na ZL Tlusté hoře udáno 33W a dokonce už vygenerovaná i mapa pokrytí když ČTÚ povolil 1995W? Není to nějaký nesmysl?

15
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Slovenské DVB-T
« kdy: 12. 03. 2014, 09:56:55 »
Může někdo další ověřit?

Stran: [1] 2 3 ... 11