Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Josef Zavřel

Stran: [1] 2 3 ... 22
1
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Nove koordinace CR
« kdy: 17. 07. 2021, 10:53:20 »
Přátelé zdravím všechny.
Laďo,Brno zase nic. Ano,kašlou na druhé největší město v republice.Soukromí operátoři DAB+ sem až na Teleko nejdou a kdyby tady nemělo Teleko to zrušené DAB pásmo,tak tady také nebylo.Nemám k tomu co říci.To je DAB+ a DVB-T2 RS8 zde měli také své stanice a ty zmizely bez náhrady. Jihomoraváci,udělejte si názor sami.Já už ho mám.A nějaké lepší vyhlídky zatím nečekám.Jen si kladu otázku:"proč tomu tak je?" Josef.

2
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Nove koordinace CR
« kdy: 19. 01. 2021, 13:11:42 »
Davide,je mě líto,že jsem vůbec na těchto stránkách diskutoval.Už to není co zde kdysi bývalo,zvláště když vstoupíte do diskuze Vy.
Všichni nejsou na Vaši vysoké úrovni vědomostí.Mrzí mě,že člověk,který má Vaše vědomosti a mohl by jiné poučit, se takhle povýšeně chová.
Prosím,naslouchejte zde více lidu obecnému.Je zde mnoho odborníků,kteří Vašemu chování také tak trochu nerozumí.
Omlouvám se Vám za upřimná slova. Josef.

3
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Nove koordinace CR
« kdy: 16. 01. 2021, 12:42:07 »
Davide,hezký den.
RS 8 v Brně měla svůj obsah než byla vypnuta.Bylo tam NOE v HD,Brno 1,Slovácko a další.Slovácko bylo dobré a nyní je tady nechytnu.Byl tam jen 1KW,ale vyhovovala mě V polarizace,proto že to mám přesně směrově na V.Javorinu,tak že mě hrálo všechno.
Jedině,že by tehdejší vysílatelé už neměli o vysílání v RS 8 zájem.I to je možné.Ale to my nevíme. Zdraví Josef.

4
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Nove koordinace CR
« kdy: 15. 01. 2021, 15:35:03 »
Hezký den.
Mám tomu rozumět,že zrušené vysílání RS 8 např. na K25 V Brno-Barvičova bude časem obnoveno?
Zdraví Josef.

5
Zdravím přátelé.
Na Šlágr TV se dívám dost pravidelně a ani se tomu nedivím.Krize je tam znát.Téměř nic nového se netočí,vysílají se dokola staré programy.Také smrt Vráti Měchury k tomu trochu přispěla a samozřejmě pokrytí muxu 24 je (dle mých zkušeností) celostátně na poloviční úrovni,než muxy 21,22,23.Ty vysílače "svářečky",kde dříve Šlágr byl jej z pochopitelných důvodů nechtějí.Asi nejlepší z celého Šlágr TV byla Šlágr 2,kde si přátelé dobré (!) dechovky přišli na své.Nehráli tam žádní "šumaři",jako jinde.Z pozemáku je Šlágr TV pryč a drtivá většina potencionálních diváků jiné služby nevyužívá.Kolik starších lidí má třeba kabelové a podobné služby?Na venkově ve vesnicích už vůbec ne.CD a DVD nebudou lidé také kupovat do nekonečna.Přeji Šlágru,aby se z toho v příštím roce dostál,i když mám velmi vážné obavy.A vám všem zde přeji HEZKÉ VÁNOCE. Josef.

6
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Slovenské DVB-T
« kdy: 04. 11. 2020, 18:54:10 »
Omar 3 zdravím.
Tak nějak to bude. Pootočím anténu o cca 10 st. v levo.Co dříve stačilo k vůli Brnu,může nyní stačit na K 39 V.J.Díky,Josef.

7
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Slovenské DVB-T
« kdy: 04. 11. 2020, 15:32:47 »
Zdravím Davide.
Ze stejných antén ano.Tomu rozumím.Ale stejným výkonem jako před přeladěním?I ten K 39 má 49,9 KW ? Bez zásahu do mého AS mě to nyní na K 39 nehraje.Kde je chyba ? Josef.

8
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Slovenské DVB-T
« kdy: 04. 11. 2020, 14:25:23 »
Přátelé a ví někdo,jakým výkonem aktuálně po přeladění vysílají muxy SK z Velké Javoriny?
Hlavně mě zajímá mux 1 na K 39?Ten mě po přeladění zmizel.Ostatní muxy hrají "s teploměry " na plno.Díky za informaci Josef.

9
Přátelé,hezký den.
V rámci rychlého internetu od O2 mám i v ceně 30 stanic TV.Mám dva roky smart TV Finlux s připojením VIFI k internetu.Jede mě YOU TUBE,HbbTV,ale nemohu se připojit k O2 TV.Hlásí mě to,že prohlížeč (OPERA) neobsahuje DRM. Prosím poraďte,co s tím? Děkuje Josef.

10
Kluci,přeji hezkou neděli.
BeatJ,nevím kolik je Vám roků,ale mě ve 73 připadá zvuk DAB+ v pohodě a ostatní si doladím na HIFI SONY věži.Zdraví Josef.

11
Přátelé,
to málo co hraje v Brně v DABu i s malým výkonem mě jede doma na prut bez problémů a čistě.Stanice v FM z Brna mě kromě těch celoplošných z Kojálu všechny šumí.Už dávno jsem přešel jen na DAB+.Anténu FM jsem již dříve ze střechy sundal a místo ní dal ještě jednu DAB na Kamzík.Čekám jen až se v nějakém muxu DAB+v Brně objeví Dechovka a Český Impuls.A budu spokojený.Zdraví Josef.

12
Zdravím všechny.
Tak že místo DABu stále budujeme FM.J.Z.

13
Digitální rozhlas / Re:Stanice v DAB
« kdy: 02. 08. 2020, 12:27:08 »
Hezkou neděli.
Jardo,z komerčních stanic mohu posoudit jen Teleko.Mám z Brna bezproblémový příjem i na prut.To jsem už psal.Radost mě udělalo přeladění Teleko 2 v Olomouci na 10B,kde bylo i Pigy.Bohužel jen na pár hodin.RTI o Brno nemá zájem a ČRa snad stále v Brně o kmitočet usilují.Nevím,proč jim nechtějí zkoordinovat alespoň dočasný kmitočet,když Slovensko o rozšiřování DABu+ zatím nemá zájem a Rakušáci také "pospávají".Naprostá většina stanic v jejich muxu by si zde našla mnoho posluchačů.Snad se brzy ledy pohnou.Zdraví všechny Josef.

14
Zdravím,přátelé.
Jsem velkým příznivcem a členem klubu posluchačů Country Radia.Moje velké přání je,aby se Country Radio brzy objevilo celoplošně třeba v muxu Teleko BAB+. Josef.

15
Digitální rozhlas / Re:Rakusko/T-DAB
« kdy: 03. 06. 2020, 15:27:47 »
Zdravím Vás kluci,Moraváci.
Možná víc než měsíc mám zhoršený příjem městského muxu ve Vídni DC Tower na K 11C.Anténa je v pohodě,všechny jiné i dostupná Lysá Hora K 7B DAB+ jedou tradičně,ale tenhle je u mě z ničeho nic na hranici poslechu.Zvuk každou chvíli vypadává a čtverečky na "teploměru" jsou v červeném.Nevíte někdo čím to může být?Máte někdo podobné zkušenosti? Mějte se hezky.Zdraví Josef.

Stran: [1] 2 3 ... 22