Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Robert Zeman

Stran: [1] 2 3 ... 22
1
Televizní stanice a jejich program / Re:Politika na Déčku
« kdy: 20. 01. 2016, 00:28:42 »
To, že Donutil dostal za tuhle muslimskou propagandu tučnou vatu, je věc jistá. Může mě třeba žalovat, ale zadarmo se neprodal. Zpí-ván-ky!

Skákal pes přes oves, přes zelenou louku,
šel za ním muezzin, na kinžále ruku.
Špíno pse, připrav se, nůž tě stáhne z kůže,
prodám tě Číňance, co tvé maso zmůže.
(censorováno:)
Přišel pes, zavyl pes, zakousl se v hrdlo
chlapovi, co mu lál - sám špinavé trdlo.
Hlasivky rozkousal pes, co měl být pečen,
mrtvý je muezzin, hyenami vlečen.

2
To je vtip, ne? Korupcí prolezlá fotbalová liga na placených kanálech? To nemají Berbr, Pelta ad. už dost?

3
Televizní stanice a jejich program / Re:Přerušení Otázek VM
« kdy: 02. 12. 2015, 02:06:33 »
Otázky V.M. mají poruchu už velmi dlouho, a to zejména v osobě moderátora. Tomu, že to lidi ještě sledují, se říká setrvačnost; prostě chtějí vidět hádku politiků a je jim fu(c)k, že to moderuje čtyřprocent kavárenčák. Na vyšší úrovni je Partie na Primě. Nechci jí dělat reklamu, ale Prima opravdu, coby zpravodaj či koment, válí nezaujatě. Dlouhodobě.

4
Beru to jako takový trochu zadostiučinění, že ne vždy Praha musí být ve všem první a být ve všem nejlepší. RS8  už léta (  ;) ) chytám z Pálavy, takže pro mě jsou tyto příspěvky totéž, jako když se řekne: V Praze znamená zítra, co na Břeclavsku už hromadu týdnů. Jo, Pražští, neberte mě moc vážně...

5
Televizní stanice a jejich program / Re:Politika na Déčku
« kdy: 10. 09. 2015, 23:11:10 »
Privátní televize manipulují o 106, ale když posadím děcko a pustím mu TV Nova nebo Markízu, musím počítat s manipulací, se slovy před 22. h jako lesba, jestli je v seriálu dotyčný gay apod. Pokud děcku přepnu na ČT :D, měl bych mít nějakou záruku, že mému děcku nebude motat hlavu politikou. Tedy tím, co je výhradní záležitostí dospělých. A to ČT prostě porušila, protože bez MÉHO SOUHLASU nabádá nezletilé dítě, aby pomáhalo lidem, kteří se dopustili minimálně jednoho trestného činu. Naštěstí pan Okamura podává stížnost na příslušná místa.

6
Televizní stanice a jejich program / Re:Politika na Déčku
« kdy: 10. 09. 2015, 11:32:48 »
Teď už mi snad dají za pravdu i ti, co hájili vysílání ČT do poslední chvíle, že je třeba ČT privatizovat. Jakým právem manipuluje s dětmi?

7
Televizní stanice a jejich program / Re:SlovakSport TV2
« kdy: 05. 07. 2015, 00:05:30 »
Chápu, pane Poláku, ale ono i mezi tou 19. a 7. hodinou tam frčí osmička, byť pod původním logem Slovak Sport. Jako, sport jsem tady nezaznamenal delší čas.

8
Televizní stanice a jejich program / SlovakSport TV2
« kdy: 04. 07. 2015, 13:21:20 »
Včera i dnes, kdykoliv jsem pustil tuto stanici, tak místo ní vysílala vždy Osem TV. Znamená to, že to už Slovak Sport zabalil?

9
Na některé věci či situace není třeba si zvyknout, ale je třeba se s nimi naučit žít. Silniční kontroly. Věštecké podvodné pořady. Osobní auto na naftu bez filtru. Nedaleký táborák, když je venku i doma 27oC. Reklamy na větší prso, penis, díru, ucho, hubu, řiť... Všechno je o schopnosti UMĚT ŽÍT s kravinami.

10
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Slovenské DVB-T
« kdy: 21. 06. 2015, 23:14:20 »
Chtěl jsem se s Plustelkou rozloučit a už jim v červenci nezaplatit, ale teď váhám. Joj Cinema zní lákavě, ale ten příšerný zvuk všechno pohřbí. Ten je tak frekvenčně oholený, že hlas zní, jako by si herec či dabér šlapali na jazyk ve špatné studiové místnosti, kde mají echo pouze frekvence nad 2 kHz. Asi to bude chtít na protest odejít, zaplatit můžu vždycky. Je to jako když máte tři stravenky např. v hodnotě 70 Kč a rozmýšlíte, co s nimi. Do putyky 4. třídy zajdete  třikrát na svíčkovou z prášku + gothaj, v dobré restauraci odevzdáte za kvalitní maso a majdu ze smetany a zeleniny + pivo všechny tři papírky. Kvalita vs. kvantita. Já preferuji kvalitu.

11
Po delší době jsem si pustil zprávy v 19 hod. na ČT s tím, že budu opět spokojen. Spokojen s tím, že se mi potvrdí lhaní a polopravdy stříkající z tohoto veřejnoprávního média. Takové (trochu falešné) zadostiučinění. A - ČR - div se, ČT informovala kvalitně, bez příhnus (anton. pro: příkras), takže jsem fakt čuměl. Buď už ten anti-zemanismus a anti-rusismus vzdala, nebo se rozhodla, že bude konečně televizí pro 10 mio lidí, každopádně - po dlouhé době všecka čest!

12
Snad ne protiruská propaganda, to by si ČT přece nedovolila...

13
Na co moderátorka? Některým lidem stačí napsat, kam mají zavolat; tito pak budou provolávat své lováče, i kdyby byl na obrazovce monoskop.

14
RZ Plustelce: "Dobrý den, jsem zákazník Plustelky. Přidání nového TV programu je fajn, ale kvůli změně audio kodeků u ostatních programů se velmi výrazně zhoršila kvalita zvuku. Nyní onu kvalitu lze přirovnat ke zvuku rozhlasu na středních vlnách; pro mě je to neposlouchatelné. Mám Plustelku zaplacenou do půlky července, pokud kvalitu zvuku do té doby nezlepšíte, na další rok si již Plustelku nepředplatím. S pozdravem Robert Zeman, zákazník."

Plustelka RZ: "Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet, okamžite bol postúpený technickému oddeleniu i výrobcovi zariadenia na riešenie. Dúfame, že sa nám podarí čoskoro nájsť prijateľné riešenie a zachováte nám naďalej Vašu priazeň.
 S  pozdravom a prianim prijemneho dna
 Maria Spacilova
Zakaznicke centrum"

15
Ale asi to bude tak, že kdo ten rozdíl neslyší, tak poslouchá zvuk přímo z těch 2x 0,5 W chrchlátek vzadu, které jsou spíše jakési provizorium; tam je to asi fakt šumák.

Stran: [1] 2 3 ... 22