Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Pavel Marek

Stran: [1]
1
Je také dost možné, jak jsem četl v jiných vláknech, rs7 (nebo 1a) já prostě nechytím a protože asi nevysílají takovým výkonem a s tak kvalitními součástkami vybavení a protože chytám signál přeci jen přes špičku lesa byť relativně blízko tak budu mít smůlu. Z toho důvodu mi televizák doporučil anténu otočit na Jihlavu, nicméně tam jsem zase nechytal jeden celý multiplex, který tam nevysílá protože je tam ČRa nepustí nebo tak něco mi bylo provozovatelem multiplexu řečeno. Ale i když mám anténu na Kleť tak s přijímaným signálem nemám problém. Nova HD beží bez výpadku (problém byl tuším v extrémních horkých dnech) a ostatní programy včetně veřejnoprávního multiplexu mi jdou výborně. ČT HD ale nechytím, to jsem chytal z té Jihlavy.

2
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / ČT :D , Art z Kleti
« kdy: 02. 09. 2013, 15:03:26 »
Zdravím, jaké máte zkušenosti s naladěním z vysílače Kleť. Já z Kleti v Lišově chytám vše bez problému ale ČT :D se mi naladit nepodařilo. Anténu mám 3 roky starou.. ten typ přesně teď nevím... kabel přímo do tuneru televize. Zatím v okolí nemám nikoho známého kdo by to naladil..

snažím se zjistit nějaké informace.. teď koukám na to, že 1a(RS7) vysílá normálně z Kleti..
http://www.progressdigital.cz/images/Dokumenty/KANALY_MPX1a_RS7.pdf

Včera jsem ještě zkoušel tuto novou TV chytit ve Frýdku-Místku.. ale tam se to také nepodařilo..

našel jsem zajímavý článek :) http://oskar.blog.root.cz/2013/08/26/decko-jako-desivy-dusledek-digitalizace/

Stran: [1]