Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - petr sečný

Stran: [1] 2
2
Televizní stanice a jejich program / Re:Politika na Déčku
« kdy: 09. 09. 2015, 17:12:49 »
Díval jsem se na to to s dcerou a hleděl jak z jara. Byl jsem fakt v šoku. Neuvěřitelné co si ČT dovoluje.
Každá doba si propaguje svůj kurs, ale tohle je fakt hrozné. Dochází k likvidaci Evropy jako takové a oni z mých nepochopitelných důvodů to podporují. Víc nepíšu, jistě to čte policie jako kontroluje fejsbuk a xenofobům hrozí tři roky vězení.
Tady taky něco je: http://lubomirkvapil.blog.idnes.cz/c/475951/ceska-televize-zacina-detem-utvaret-jejich-nazor-na-uprchliky.html

3
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Slovenské DVB-T
« kdy: 23. 10. 2014, 16:10:47 »
K39 z Krížavy jede volné též... :)

4
Tož strýcové,to je dobrá zpráva,myslím,že na tom Valašsku to bude zajímat hodně lidí,hlavně ČT-D a ikdyž zde postup digitalizace byl pomalý šnek a čekalo se takovou dobu jen na dokrytí Muxů 1 a 2,tak žádná masivní expanze do satelitu se tehdy nekonala.Kolega hlásil,že to v tuto chvíli ještě nejede,ale kdo sa dočká... :)

5
To není jen nějaký Vsetín,těch oblastí kde není Mux3 a RS7 je jistě daleko více a týká se daleko většího počtu obyvatel.V době serpo se lidé do satu nehrnou,Vy to prostě nechápete a melete si svou.Ta si melte vesele dál,radost číst takové výtvory

6
Taky to děti sledují,pořád ladí Déčko a nic  ;D Pravím-dejte jim ještě ty čtyry dny a zatím si Déčko můžete malovat jak chcete,to bude Béček po baráku než to spustí  ;D

7
A co Vsetín,kdy ten bude?

Vsaďte se,že už neodepíše  ;D

8
Ale věřme,víra přece uzdravuje!
Teda jestli nepustí konečně Vsetín,tak mně asi klepne  :D
Donedávna o dvou muxech,hrůza tady

9
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Stav v multiplexu4
« kdy: 26. 05. 2014, 18:09:03 »
No Hlubočec právě nejede.Kousek za Valmezem,na hraně příjmu  :D

10
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Stav v multiplexu4
« kdy: 27. 03. 2014, 10:26:20 »
Programy ČT HD jsou v RS7 a ne v MUX4.Kdybych tady měl pokaždé psát kolikrát vypadl třeba Vsetín,zahltil bych celý web.Nedávno mi to např. dělalo,že se neustále trhal obraz,signál a kvalita se nesnížila,byla pořád stejná kolem 90%.Posledních pár dní to jede bez výpadků.Něco podobného bylo u K35 z Krížavy,ale tam byl viditelný pokles signálu,teď po navýšení výkonu úplně bez problému.Naštěstí sem si dříve dal tu práci a chytám MUX4 ještě Opavu a tam jsem nějaké výpadky občas zaznamenal,ale minimálně.

11
Tak osobně jsem zvědav jak to s rozšiřováním vlastně bude,takto odpověděla ČT...

"Jsme si vědomi špatného pokrytí signálem při hranicích se SR v oblasti Vsetína, Rožnova pod Radhoštěm, Valašského Meziříčí … Obdobné problémy však jsou i v oblasti Kyjova, Vlašimi, Chebska, Rozvadova, Frýdlantu atd.

Budeme se snažit tuto situaci postupně řešit – v současnosti dochází k výměně anténního systému ve Svitavách. Během zimních měsíců jsou instalační práce značně omezeny, například na anténních systémech nejsou prakticky možné. Budeme teprve zvažovat, o jaké lokality síť MUX 1a na jaře rozšíříme, pokud se toto rozšíření bude týkat i Vsetína, budeme Vás dopředu informovat."


12
Tak na Vsetíně jsme taky doufali,že nám už na vánoce pustí RS7 na K47 a zatím ticho po pěšině.Hlavně to Déčko,když zme utřeli nosa s Mux3  :(

13
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Stav v multiplexu4
« kdy: 29. 09. 2013, 18:45:42 »
Dnes jsem naladil Vsetín 46 K  :)

14
Oblast Valašska stále nula.Vsetín dostal akorát příděl pro Mux4.Jak chtějí řešit oblast východní Moravy?RS7 není ani Opava a Frenštát,kde je Mux4.To bude zřejmě těch 5%,ketré se nikdy nedokryjí.

15
Televizní stanice a jejich program / Re:Co vám chybí v DVB-T
« kdy: 01. 09. 2013, 07:37:53 »
Mně chybí akorát pokrytí DVB-T,jinak nic.Ve Vsetíně a na většině Valašska máme pouze dva multiplexy.

Stran: [1] 2