Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Michal V.

Stran: [1] 2
1
Hlasuji PRO standardní seznam, jako každý rok. Děkuji M.

3
Vždyť je to naprosto jednoduché a má to jediný cíl - dostat Narkózu z kabelovek a nahradit ji Intersra.kou!

Prostě koncem roku udělají vypínačem v DVB-T cvak a následně zažalují všechny kabelovky, které se dosud hájí tím, že ji mají jako must carry (tedy včetně UPC) a přebírají ji na oko z DVB-T. Ty budou muset Narkózu vyřadit včetně těch co mají Doma a Dajto a nahradit ji mezinárodní verzí Narkózy. Jakmile tohoto docílí, opět ji v pozemáku zapnou s odůvodněním, že je to aktuálně výhodné...

4
Jirkozdevitky, muzes mi prosim poslat tvuj email? Rad bych ti poslal jeden excel.

5
Ať je to, jak je to, myslím si, že se jedná o ideální otázku položenou zástupcem Digizone přímo představitům Primy na nějaké další tiskové konferenci či při rozhovoru. Stejně tak jako další - kdy budou i zpravodajství/partii/Klímu vyrábět a vysílat v HD. 

6
Děkuji za první nástřel a těším se na upřesnění dalších pořadů!

7
Jen kdyby ho odvysilali v HD, jinak němci davali jakesi pokračování, byli tam stejni lidi ale odehrvalo se to v letě :D
Ohnem vodou a trubkami
http://www.csfd.cz/film/33583-ohnem-vodou-a-trubkami/prehled/

8
Jsem jednoznacne pro seznam.

A pokud bys mel chut ci naladu, uvital bych i jednodenni/tydenni srovnani HD obsahu skrz vsechny vyznamne stanice (CT1/2, Nova, Prima, Cinema, Cool, Love, Barrandov + slovenske STV1, Markiza, JOJ - kolik kdo vysila nativniho obsahu. Myslim, ze bychom se vsichni nestacili nad poradim divit!

9
Již se těším na tradiční každoročně vánočně-novoroční seznam!

Neoznačování HD přepisů na Prima group mě štve, ale nic s tím neudělám. Když zaměstnávají hloupé marketéry, není co řešit. Myslel jsem si, že se ze spolupráce s Jojkou něco naučí, ale prdlajs.

10
Televizní stanice a jejich program / Re:Prima 2
« kdy: 25. 09. 2015, 19:52:34 »
Kdyby raději výrazně navýšili počet pořadů v nativním hd vysílání a hlavně dali ZOOM HD do UPC. Zase další zbytečný odpadní kanál..

11
A on uz se ZOOM naucil odbavovat v HD? Ja mam tedy pocit, ze vse jede pouze jako upscale ze strany Primy. Viz nedavne tiskove prohlaseni O2, kde tvrdi - signal z novy mame v nativu, z primy v upscale.

12
O serveru DigiZone.cz / Re:Jak často čtete Digizone?
« kdy: 23. 04. 2014, 22:10:32 »
A v adblocku si stačí nastavit aby se zamčené články vůbec neukazovali, takže člověk může v klidu žít i bez nich.  :)
Mohu poprosit o návod?

13
Televize ve vysokém rozlišení (HDTV) / Re:Prima HD
« kdy: 14. 10. 2013, 09:32:55 »
Logo chybí cca 2 týdny a ani u pořadů v nativním HD se neobjevuje. Dle vyjádření komunikačních kanálů UPC se Prima údajně rozhodla HD logo vypnout a nezobrazovat. Pro mne je to naprosto nepochopitelné rozhodnutí.

15
Já to samozřejmě četl, ale nenašel jsem informaci, zda již nyní, je možné sledovat něco v nativu - asi jedině sobotní Autosalon. O Vyhulených, LM a Cestách domů vím, šlo mí spíše o současnost a jak další zdejší čtenáři zde vnímají změnu obrazu. Jak jsem psal výše, Apollo 13 se mi subjektivně dost líbilo, ale HD to nebylo. Evidentně celé Prima HD je opět jen jedna velká komedie okořeněná dnes vyhozením p. Vladyky a podzim bude "ocelový jako nikdy předtím". 
Dále by mne zajímalo, proč při reklamních blocích zůstávají nápisy HD stále na obrazovce - předpokládám zase nějaký prima nápad. U coolu to ani tak nevadí, ale u hlavní Primy přes nápisy jdou často různé texty např. u upoutávek.

Stran: [1] 2