Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Primemedia

Stran: [1] 2 3 ... 5
1
Konečně se našlo řešení.

2
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:pořady na čt:D
« kdy: 27. 06. 2013, 06:56:10 »
Podle mně tam bude nejlepší Planeta Yo a Večerníček. Ale nechám se překvapit.

3
Ale ty dva Barrandovy jsou dobrá připomínka schválně jestli časem bude mít Barrandov i další kanál teď určite ne ale časem možná ale to je mimo téma.

4
Dík za odpověď po půl roce :-)

A to musí být nějaký konvertor ze satelitu na koax do podzemních kabelů ? Do optiky je to jasné.
Já ti to povím takto znám jednu firmu která zajištuje kabelovku polovině města (kde bohužel nebydlím) a ta to dělá přes set-top-boxy ale vysílá analogově. Prostě jako v domácnosti když máš parabolu a z ní jde signál do set-top-boxu a pak do televize tak místo do televize to jde vlastně do televizí takle to oni dělají ale u těch věčích a navíc digitálních bych sem si takovou odpověd netroufl. Jinak děkovat mi nemusíš, moc sem ti nepomohl a celkově spíše píši co víš.

5
Zdravím, mám STB Zircon 3000HD. V menu je na výběr nastavení rozlišení. Co mám dát, 1080i nebo 1080P (50Hz)? Či dokonce 1080P (60Hz)? Chytám HD programy: ČT1, ČT2, ČT sport, Nova, STV1. Nastavil jsem 1080i, ale nejsem si jistý.
Já bych to tak také nechal jinak kdybych sem si nebyl jistý tak skusím všechny ale tím neříkám nic ve zlém.

7
Vítejte v České republice.  ;)
Zase tak špatně se tu nemáme. A navíc osobně mi příjde DVB-T2 jako zbytečnost ale čas to dokáže změnit a podle mně změní. Stejně pak se bude hovořit o ježtě novější technice a tak dále až zahyneme.
DVB-S2 taky považuješ za zbytečnost? Technologický pokrok a snížení nákladů na vysílání je podle Tebe zbytečnost? Pro mě tedy rozhodně ne!
Když si budu kupovat novou televizi nebo STB, jak poznám že již podporuje DVB-T2 či SVB-S2 ?
DVB-S2 dnes podporuje každý HD sat. přijímač i TV s vestavěným sat. tunerem! Je to už dnes prostě standard.
Já se tedy omlouvám ale prostě povím ti to jinak. Přestav si lidi třeba na vesnici co mají jenom jednu malou firmu co jim nabízí kabelovku a najednou se u nich začne zkoušet DVB-T2 a na jejich zpravodajském kanálu obce bude zmíňka o tom DVB-T2 lidi je jisté že lidi budou nadávat a jinak ne že bych tam bydlel.

8
To je taky pravda... i když má to háček: Indián vždy vznikal pod externí produkcí několika málo nadšenců, kteří to po pár letech na internetu nabídli Metropolu, ze kterého pak logicky přešel na Pětku. Teď zase nějakou dobu fungoval na YouTube (za docela obstojné divácké základny), nicméně probíhalo hledání vhodné TV k uchycení, protože byli najednou zcela bez financí, studia, půlka týmu po fiasku s Pětkou odešla atd. Zajímavé je, že o pořad prý projevila zájem Nova, ale nelíbil se jim ten současný lowcost vzhled a chtěli to převzat pod svou produkci. S tím ale tvůrci nesouhlasili a tak se teď Indián rozjíždí na Pohodě... :)
Hádám fanoušek nebo snad spolupracovník? Jinak zajímavé kdyžtak povídej (asi víš jak to myslím) dál.

9
Podle mně se to celkově nijak extrémně nepovedlo. Jinak to s tím že je Barrandov s infotextem a normálním vysíláním je samozdřejmost.

10
Vítejte v České republice.  ;)
Zase tak špatně se tu nemáme. A navíc osobně mi příjde DVB-T2 jako zbytečnost ale čas to dokáže změnit a podle mně změní. Stejně pak se bude hovořit o ježtě novější technice a tak dále až zahyneme.

11
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:retro tv
« kdy: 26. 06. 2013, 18:59:50 »
Podle mně je docela na čase aby Retro Music TV mělo novou graficku ale to 16:9 se mi nelíbí ale zase když už mají novou grafiku tak je skoro samozdřejmost že bude v 16:9. Snad to udělají jako Taxík.

12
Podle mně to nijak souvisí s těmi třemi čárky nahoře které jsou pouze ve vysílání Fandy, Smíchova a Telky.

13
Tam ani tak nejde o dívání se jako o kouknuti se. ;-)
Tak tedy se bude dost lidí pokoukávat na romantické Kde najdeš někoho, jako jsem já? (1/2).

14
Já může někdo takoví brak jako je šlágr srovnávat s Ockem G, a Retro, to snad nemůžeš ani myslet vážně? :-o
Všechny to jsou hudební stanice zaměřené na starší publikum takže proto.

15
Schválně kolik lidí se na to bude dívat jenom kvůli tomu.

Stran: [1] 2 3 ... 5