Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Vit235

Stran: [1]
1
A výsledek tedy byl jaký? ;)
No kladný kvalita se okamžitě v den den zvýšila na 100%

2
Tak já se na to docela těším po letech se mi za pomoci odborníka rozběhnout Rakousko 31 kanál - z Weitra - Wachberg - po většinu času to hraje ale problém je při dešti kdy se začne odrážet Svatobor.  Mám zkušenost že při loňské výluce jsem ji tu měl v plné kvalitě. Takže by mně zajímalo zda se bude někdo v den 8.8 zajímat o ten dálkový příjem teď tu používám 2X Emme Esse 45 UC - sfázovaná soustava, Lokalita je Zárybničná Lhota - Táborsko. Já se na ni sám těšim hlavně jsem zvědav na kolik mi výlítnou baragrafy.

3
Zdravím,

Bydlím v Zárybničné Lhotě na Táborsku vím že už jsem tu založil dvě diskuze, Ale zajímalo by mně zda některý odborník zažil to že naintaloval anténu na DVB-T(1) příjem ORF byl v pořádku ale po přeladění Jaurlingu z Mux-A DVB-T na DVB-T2 mu to nejede někde jsem slyšel že ORF vyžaduje po 27.10.2016 silnější signál. SimpliTV zatím neřeším. Jinak v původním DVB-T jsem přišel k tomu takto 31.8.2013 děsné sklamaní nešel naladit ČT: D/art po přivolání anténáře nainstaloval na Síto nastavené na Kleť Zesilovač IVO ZP23 a po přidání toho zesilovače se objevily kromně ČT: D/art tyto programy ORF 1 ORF 2 N ORF 2W a ATV. Pak se okolo října začala objevovat velká informační lišta z vykřičníkem z nápisem Achtung ab 27 oktober DVB-T2. Hned jsem si běžel koupit DVB-T2 STB a nic to z rakouska nenaladí ani ostatní přijímače z DVB-T2 Můj dotaz zní jaké jsou vaše zkušenosti a zda někdo řešil tento problém že DVB-T jelo v Pořádku a DVB-T2 nejede.

4
Zdravím

Mám zkušenost ze Zárybničné Lhoty na Táborsku že TV mi bez problémů přehrávala K31 ORF 1 ORF 2 W ORF 2 N ATV do 27.10.2016 bohužel s DVB-T2 mi K31 nejede přitom v Táboře jede vím že na opravu si mám pozvat odborníka z měřákem na změření MER CBER... atd Ale zajímalo by mně zda má někdo zkušenost že chodí Linz- Lichtinberg na Táborsku nebo v Táboře mně to zde v Zárybničné Lhotě chodí za inverzního počasí obzvláště po ránu stabilně. SimpliTV - zatím neřeším. Vím že je většina kódována.

5
Dobrý den, dne 27.10.2016 jsem v Zárybničné Lhotě na Táborsku přišel o možnost sledovat ORF 1 ORF 2 N ORF 2 W a ATV na K31 běžel jsem si koupit nové TV a na anténím systému jež se skládá ze síta a zesilovače Ivo Zp23 nedá nic z Rakouska naladit očekával jsem že my bude hrát na K31 ORF 1 SD ORF 2 SD a kodované programy ORF 1 HD ORF 2 WNB HD vím že to je vysílač Jaurling. No ale za dobrého počasí tu hraje K43 a K37 což je lichtinberg anténa natočená na Kleť. Nevíte jestli je chyba u mně nebo u ORS případně proč to DVB-T2 nechodí když DVB-T hodilo bez problémů jinak Sušice Svatobor to nejspíše rušit nebudou protože se to snažím naladit od roku 2017.

Stran: [1]