Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - tako50

Stran: [1] 2 3 ... 36
1
Citace
Odborná firma se dostavila a nainstalovala nám filtr signálu LTE a je to!!!

No vida jak málo stačilo a Tako50 spáchal sebevraždu.  ;D


ha ha ha , kdyby tak měl ten filtr u mě smysl
A proč by u Tebe neměl mít smysl?
To už je dávno vyzkoušený, bez efektu , již dříve jsem to tu popisoval . Ono to vypadá ,že vlivem počasí se signály stejných kanálů navzájem ruší.

2
Citace
Odborná firma se dostavila a nainstalovala nám filtr signálu LTE a je to!!!

No vida jak málo stačilo a Tako50 spáchal sebevraždu.  ;D


ha ha ha , kdyby tak měl ten filtr u mě smysl

3
Hm,je to opravdu zajímavý,ale asi týden se opět projevuje mnou kdysi popisované rušení a to zatím přesně na k 58 . Pochopitelně je to špatná anténa ,přijímače ,atd. Jak taky jinak,že. Opět se přijímače zasekávají ,přelaďují,přepínají se normy,jazyk menu,atd.No bordelem v mezinárodní koordinaci,vysíláním kdejakých sraček to určitě není,to je jasný,dělají to přece odborníci.Louny.

4
Ano,také potvrzuji.Opět docházelo k častému přepínání formátu obrazu na Fandovi a na ostatních programech k sekání obrazu a zvuku.

5
Dnes rano mi chodi velmi spatne Cerna Studnice na Vysocine. 25.kanal je nesledovatelny a po 29.kanalu neni vubec ani pamatky. Ostatni se zda byt v poradku, i zesilovac chodi. Je problem jen u mne? Bydlime asi 100km od vysilace, ale problem s prijmem nebyl nikdy problem...
Mě šel 25 i 29k v lounech  asi taky 100km stále stabilně a nyní snad 3 měsíce ani ťuk

6
klínovec - stejný problém

7
U mě momentálně zvuk na Kino Barrandov OK, ale problém se zvukem se přestěhoval na Šlágr.
Můžete někdo potvrdit mé pozorování?
teď jsem koukal na šlágr asi 10 min a nic nepozoruji

8
podle čeho jste posuzovali posun zvuku vůči obrazu,podle těch dabovaných ukázek?

9
 :D :D já už o tom nechtěl ani psát, ale asi tak měsíc to pozoruji také,to zas bude sprcha nesmyslů o nastavení antény na vteřiny,starých přijímačích a nebo pájení symetráku do antény  :D klínovec 45k

10
A KTS AME ho neobjedná?

12
Tam bude třeba tato zásuvka u TV http://www.televiznicentrum.cz/tv-sat-prislusenstvi/zasuvky/triax-tou-1dc-ucastnicka-zasuvka-koncova-tv-r-1-5-db-s-pruchozim-napajenim-pro-tv    a někdo odstranil zdroj napájení s výhybkou.Možná to bylo napájený i ze STB ,i když malým napětím.

13
Televizory / Re:Výpadky obrazu u tv.Sony KDL-40U2520
« kdy: 03. 02. 2015, 20:45:05 »
Mě by zajímalo,v které lokalitě se tento daný jev vyskytuje? Je to totiž něco podobného ,co jsem tu už popisoval.A nejen já.V TV  to asi nebude , bude to patlárnou která se odehrává v eteru. Z dlouhodobého pozorování vím,že to postihuje více výrobků různých značek a různým způsobem.

14
Asi mu nejde vytvořit a pan lance-tako50 to také moc neovládá, takže z protokolu nebude nic :D
nespojuj mě s lance yabako já ho neznám

15
 :D to je vážně prča

Stran: [1] 2 3 ... 36