Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - - -

Stran: [1]
1
Rozumím, děkuji za super vysvětlení ❤️

2
Děkuji za obrázky a vysvětlení. Píšete o stínění, jako kdyby to bylo to, co je nezbytné k přenosu signálu, to je mi divné, myslel jsem, že jde jen o středový vodič a vnější vodič (slabé drátky)...

Je tedy nutné aby se vnější kovové části konektoru dotýkalo jak to stínění (taková jakoby hliníková folie) tak drátky, které jsou nad touto folií? Děkuji

3
Dobrý den,

mám anténní kabel jdoucí od antény (kde chci chytat DVB-T2), na němž je klasický vnitřní/středový měděný drát, a vnější drátky NEjsou po celém plášti ale jen v jednom místě a zároveň s nimi je tam nějaké nevodivé vlákno, na obrázku jsem k tomu přidal i druhý kabel který má vnější drátky/vodič po celém obvodu.

DVB-T2 mi na tom fungovalo, ale po tom co jsem konektor vypojil a zapojil tak přestalo (není signál) a myslím si že kvůli tomu že možná ten vnější vodič (drátky nedoléhají k tělu toho konektoru IEC. Nevím jistě jak to mám správně spojit s tím konektorem - středový/vnitřní vodič je připevněn šroubkem k vnitnímu vodiči konektoru - to by problém být neměl.

Děkuji pěkně za případné vysvětlení.

Stran: [1]