reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Xmux

Stran: [1] 2 3 ... 21
1
A jednotlivé programy (kanály) máte naladěné a uložené v tuneru videorekordéru? A při zmáčknutí toho tlačítka REC je na videorekordéru nastaveno jako zdroj signálu co? AV (1,2, už si to nepamatuju) nebo konkrétní programová pozice? panasoniky sem měl snad všechny co kdy byly :-) a nikdy s žádným nebyly nijaké potíže, všechno fungovalo výtečně, včetně VPS (pokud teda ta která televizní stanice příslušné kódy posílala).

2
Digitální rozhlas / Re:DAB Jižní Morava
« kdy: 04. 11. 2019, 22:39:21 »
Tlustá, Kojál a Hády se melou všechny tři do sebe. A 12C ČH mě tady v Blansku pulzuje od 0 do 40dBuV na odkloněné straně střechy.

3
Horší je, že když je lepší kopeček a lepší tropo, požerou to pšonci :-) Ale časem se to třeba poddá :-) Třeba Zagreb jel na jednu antény jak vzteklej :-)

4
Když to přiletělo pod Kojál ze Saarlandu, tak profil ani vzdálenost není na Kk problém.

5
Přece nemůžete čekat, že na horizontálně umístěný zkroucený "padipol" , který má i na FM zisk s bídou mínus 3 dB, pojede vertikální III. pásmo. To když ten koax, co k němu vede před touto "anténou" ustřihnete a obnažíte 60 cm středního vodiče, získáte minimálně 10 dB signálu navíc. Na VHF samozřejmě.

6
A ten luxusní "STOŽÁREK" patří radioamatérům, včetně zázemí, tak se je chystám oslovit za účelem umístění pořádnýho monstra ovládanýho přes net :-) To se bude lovit :-)

7
Přepínání na tu jednu horizontálku je tam jen kvůli Chorvatům, na Srby bude muset být něco lepčího :-)  A dost to ty dvě vertikálky "rozlaďuje".

8


co to je Technisat + klíčenka?

P.S. vo co, vo co go? stažení obrázků mi antivir zablokoval, prý nějaký pokus o stažení souborů, injectoval jsi tam červa?
[/quote]

Vím já ??? :-)
Technisat je Technisat digitradio 210 a klíčenka je RTL-SDR přijímač.

Jinak v sobotu sme byli na "výlovu" na Kočího kopci.

9
Kojál v Blansku - náměstí, 1.patro u okna na "kus drátu", Technisat + "klíčenka". V Boskovicích na náměstí ve dvoře "na zemi" Technisat na stejný drát 4 čtverečky a chybovost 80. Teleskop mám u Technisata vykuchanej :-)

10
Ach jo, zase jsi mě odhalil, bylo tam fakt 23 :-( :-) Ale doletělo to až z placatýho Berlína :-)

Drag nach Westen; je vidět žes trpěl záškoláctvím a chyběl na fyzice, tam říkali, že to není možné :)

Padla hranice 700 km :-)

11
Ach jo, zase jsi mě odhalil, bylo tam fakt 23 :-( :-) Ale doletělo to až z placatýho Berlína :-)

12
Ty vo, tak bylo tropo...

tak jako ty vo tropo mně napadlo jako první věc, ale chytat na brnisku 200 W z práglu to je jako bych si chtěl večer zasvítit v kuchyni a volal jsem někomu do práglu aby klikl žárovku, že na brnisku je již tma

Tož dneska tropo nebylo, ale byla trošku lepší aparatura, dle tvých "specifikací" šedesátidvaprvek s dvaadvacítkou dopingem :-) Šly i jiný věci nad 400km, lokalita stejná :-)

13
Máme nový aparáty a spektrák by se hodil :-)

14
Čau, ty žiješ? :-) Budeš někdy na chatě a zajdeš s náma na lov? :-)

15
Teď chčije a 5D dva čtverce a 11C tři , hold díra je díra, zázrak že sem vůbec něco doletí. Ale Hády šlapou, tak aspoň něco :-) Uvidíme co bude až spustí Jauerling, třeba to bude lepší :-)

Stran: [1] 2 3 ... 21

reklama