reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Xmux

Stran: [1] 2 3 ... 20
1
Ach jo, zase jsi mě odhalil, bylo tam fakt 23 :-( :-) Ale doletělo to až z placatýho Berlína :-)

2
Ty vo, tak bylo tropo...

tak jako ty vo tropo mně napadlo jako první věc, ale chytat na brnisku 200 W z práglu to je jako bych si chtěl večer zasvítit v kuchyni a volal jsem někomu do práglu aby klikl žárovku, že na brnisku je již tma

Tož dneska tropo nebylo, ale byla trošku lepší aparatura, dle tvých "specifikací" šedesátidvaprvek s dvaadvacítkou dopingem :-) Šly i jiný věci nad 400km, lokalita stejná :-)

3
Máme nový aparáty a spektrák by se hodil :-)

4
Čau, ty žiješ? :-) Budeš někdy na chatě a zajdeš s náma na lov? :-)

5
Teď chčije a 5D dva čtverce a 11C tři , hold díra je díra, zázrak že sem vůbec něco doletí. Ale Hády šlapou, tak aspoň něco :-) Uvidíme co bude až spustí Jauerling, třeba to bude lepší :-)

6
víc na západ točit nemůžu, už zavazí střecha. asi to chce větší anténu :-) Kolega mi poslal fotky DUGY, teď mě s.ere, že sem na tu montáž do Černobylu nejel.

7
Směrovat to jde, ale jen doleva, na Hády, vpravo je střecha, ale už by to mělo být dle mapy mimo směr Káloš. Zajímavý je, že když sem to měl složený v obýváku na židlích :-) tak to technisat se zes sem tam i načetl. Ale na střeše - ouha. Uvidíme, někde bude asi zakopanej pes :-) Na střechu sem to dostal tak, že sem to po částech prostrkal střešním průůezem 60x60 a na střeše postupně smontoval :-) No problemo :-)

8
Mě je tam divná ta brutální ostrá špička přesně na 180MHz, jenže kdoví co to ta klíčenka v tom spektru ukazuje. Ale je to tam i bez zes na holé anténě.

9jedna ze spekulací, ale to jsi určitě zkoušel: někde jsem četl, že může být problém když v SFN přichází signál na anténu ze dvou vysílačů v blízké úrovni, sčítá se nekoherentně; mělo by stačit najít směr kdy dominance obou je potlačena a získá navrch jenom jeden z nich. Oni tam mají jeden vysílač sice s menším výkonem než Káloš, ale mnohem výše. Na ja, tož to ten měřák co stojí jak barák by to možná popsal.

Tady v té díře Káloš s něčím v SFN ??? To by teda  muselo být něco. Tady nejede pořádně ani Kojál, kterej je 12 km. A na střeše není místo a prostor pro nějakou větší manipulaci, všechno je to "na míru" a naknop. A to na vršek přijde ještě 1,5m sedmiprvek na FM vertikal. Asi budu muset udělat další stožár na nějaký další pokusy :-) Jenže už teď chodí kolemjdoucí se zakloněnýma hlavama, tak co teprve pak :-) Akorát ty dny jsou strašně krátký a mají jen 24 hodin, chtělo by to aspoň zdvojnásobit, telka v koupelně pořád stojí na zemi :-)  , "ozvučení" na terase taky není, o zábradlí a grilu nemluvě, atd., mám tohomoc :-) Ale už sem si koupil bezdrát klávesnici a protáhnul kabel k oledce, takže můžu pěkně seďoležet v betli a pohodlně computerovat bez brýlí :-)

10
;)

No jo, Pokr no, to je mu podobný :-) V pátek sme byli na Kozárově, ale prd sme chytli, nějaká špatná karma, všechno se sralo :-) A hodinu sem tam na něj čekal, se vypravuje jak nějaká lejdyska :-)

11
Taky sem předělal TV rozvod už na přechod pod 700MHz (Kojál + Veselice, oba tady mají problém, proto je taky na 0lešné převaděč) , antény fungujou přesně tak jak mají, jak se to vypočetlo, K48 ještě v poho, K50 už bída a K59 už takřka nic.

12
Sem ti říkal, že se ti ten čtařprvek bude hodit :-)

Já teď taky budu (pokud budu) nějakej čas chodit s něčím krátkým, jelikož sem včera "ohrádku" vytahal po částech na střechu. 12D Hády zde v tupém dolíku solidní s dostatečnou rezervou, překvapil 11C City mux, tak nějak na hraně jede, ale překvapil taky Káloš, má nějakej problém :-( Někdo nějakej tip ??? Zatím není k dispozici solidnější měřící technika.

13
Ještě 5B Cottbus/Calau, takový zajímavý. Na 8A sem si vzpomněl pozdě, tak třeba příště.

14
Vítr to nebyl:-) byli to němci, tipuju Wendl, Technisat to načetl, krám z Nevenu měl problém a neidentifikoval. Plus nějakej Chorvat :-) A pak se krám posral

15
10A Katovice 10kW horizontál ??? Že by se to tam nějak tlačilo zezadu??? Za chvilu s Pokrem vyrážíme, tak zkusím :-) 8A taky.

Stran: [1] 2 3 ... 20

reklama