Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - lukvlk

Stran: [1]
1
OMG než napíšu během 5 minut odpověď, tak mě to odhlásí a odpověď je v pr...!

Takže ještě jednou a ve zkratce. Jde mi o to, jestli je TV schopná dekódovat formát, co je v DVB-T2, ne jestli je schopná ho přijmout. K tomu je tuner a ten vyměnit určitě půjde. Podle zahraničního fóra to šlo u jiné televize nějakému Italovi, který ho měnil z úplně jiné televize. Má televize se v pozdějších dobách už dělala s podporou DVB-T2, takže si myslím, že se v ní kromě tuneru nic nezměnilo a pokud ano, bude to určitě jen změna na desce s tunerem, takže doufám, že mám větší pravděpodobnost, že se mi to povede, než ten Ital.

2
Díky, já mám právě opačný problém. Televize to z flashky přehraje bez problémů, ale DVB-T2 nechytá. Snažím se přijít na to, jestli teda televize zvládá dekódovat to, co se šíří v DVB-T2 a je problém jen v tuneru, který se dá vyměnit.

3
Dobrý den,
může mi někdo zkušenější potvrdit, že soubory, co jsou zde ke stažení (http://www.h265files.com/), jsou ve stejném formátu, v jakém se u nás vysílá v DVB-T2?

Stran: [1]