Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - e-arthworm

Stran: [1]
1
Bohužel, opakovaně jsem ji zkoušel dohledat na Netu, přes Google, na Youtube, na oficiálním webu stanice (http://www.history.co.uk) i na české verzi (http://www.historychannel.cz/cs/history-cs), kam jsem napsal i dotaz (bez reakce), ale nebyl jsem úspěšný…  :(

2
Zdravím, je zde někdo, kdo často sleduje kanál History HD ? Již delší dobu se neúspěšně snažím dohledat název a autora skladby (odhadl bych to na americkou country, zpívanou starším chlapem), která je součástí jedné upoutávky na pořady této stanice. Jedná se o mix ukázek z různých pořadů, začínající záběrem na věznici Alcatraz, do něhož promlouvá komentátor : "Escape the prison... Escape the city... Change your job... Change your friends... atd. Moje angličtina je bohužel prachmizerná, tudíž většině komentu nerozumím, stejně tak slovům dotyčné písně (začátek mi zní jako "You can hooray...", a o kus dál dokážu zachytit zřejmě "When your mama...", ale je to absolutně bez záruky...). Děkuji za případnou pomoc.

Stran: [1]