Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Mermaindi

Stran: [1]
1
Plánovaná zpravodajská stanice z24 v avizovaném termínu neodstartuje v multiplexech DVB-T . Pal Milkovics nepožádal RRTV o licenci k vysílání zpravodajské z24 a není ani jasné zda na satelitu v tomto roce odstartují tématické stanice: Kutil TV, MUDr TV a Trhák TV. Tiskovou zprávu má Milkovicsova firma vydat v průběhu příštího týdne. Dodám, že licenci pro zpravodajskou stanici z24 nestihne RRTV projednat ve dnech 8. a 9. srpna či na přelomu srpna a září, žádost by musela být podaná koncem června - což zpravodajská z24 neučinila.

Důvodem vypnutí statické obrazovky zpravodajské z24 v Praze a okolí (K46) je ten, že operátorům menších DVB-T multiplexů dochází trpělivost. Nemají žádné informace o přípravě zpravodajské z24. Přesto operátor DVB-T multiplexu v Praze a okolí úplně nevypnul z24 - ponechal pro případ spuštění zpravodajské z24 její pozici. Dá se věřit panu Milkovicsovi, že ke spuštění zpravodajské z24 dojde? Nebo to je jen mediální "kachna", aby Milkovicsova firma byla důležitá?! Většina operátorů přiznává, že s Milkovicsovou firmou nemá zrovna dobré vztahy jak sám pan Milkovics prezentuje.

Připomínám, že takových projektů v DVB-T bylo mnoho: Regina TV (o licenci přišla z důvodu nevysílání na satelitu v lhůtě 30 dní. Následně vypnutí i v DVB-T multiplexech z finančních důvodů), TV Harmonie (licenci vrátila, dlouhodobě nevysílala v DVB-T. Problémy družstva COOP), TV Metropol a TV5 (problémy uhlobarona, televizi převzala MAFRA. Koncem června 2014 licenci MAFRA - TV Metropol vrátila)...

Stran: [1]