Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Pavel Straka

Stran: [1]
1
Vsiml jsem si, ze od zacatku prazdnin pribylo na Prime i Nove dost reklamy. Prima zacala do 45min serialu davat dva bloky reklam, coz predtim nedelala. A Nova uz dava dokonce 3 bloky reklam, napr. v dnesnim dilu Namorni vysetrovaci sluzby. K tomu samozrejme nekolik sponzoru pred a po... Zacina to byt docela neunosne. ::)

Nezmenil se ted nejak zakon o reklame?

To mě připomíná Slovenské komerční s račk y, kde jsou více reklamy než nějaký film. Mají to tam přereklamováno že už se odmítají na to koukat, já už taky na placku nekoukám a mám pokoj, jsou i jiné varianty kde se dá koukat na filmy a bez těch HNUSNÝCH REKLAM.

2
Televizní stanice a jejich program / Re:Joj Family
« kdy: 09. 05. 2017, 18:20:27 »
Četl to někdo z Vás?:http://www.zive.sk/clanok/124952/joj-pripravuje-tri-nove-stanice-vidi-dopyt-po-reklame
Je zajímavý nejen článek ale i diskuse pod ním.
Já jsem to četl i tu diskusi, a vím jak se lidi cítí když vidí tolik reklam. Já jsem tv už ani nezapnul ani nepamatuji, protože mě bylo na zvracení. Nějaká diskutérka tam psala že se dá vše nají na internetu a bez reklam a má pravdu taky koukám jen na net a našel jsem tam hodně věcí co se už ani v tv nepouští.

Stran: [1]