reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Tomik25

Stran: [1]
1
Televizory / Re:Podle čeho vybírat smart tv?
« kdy: 13. 01. 2017, 09:20:34 »

Děkuji vám pánové za rady, vidím to tak, že si sepíšem vaše postřehy, co jste mi doporučili, že na co se zaměřit a na základě toho se zkusím poradit s prodavačem v obchodě, protože mám pocit, že kromě  uživatelského komfortu a operačního systému (ten android se mi opravdu líbí) to více zhodnotit já osobně nebudu vědět.

2
Televizory / Podle čeho vybírat smart tv?
« kdy: 12. 01. 2017, 11:09:44 »
Zdravím, chtěl bych vás poprosit o radu. Podle čeho se rozhodovat při výběru smart tv? Nikdy předtím jsem takovou tv neměl doma, měli jsme starší televizor, který nám držel asi 5 let, ale bohužel televizor dokonal. Proto se snažím vybrat něco nového, ale jaksi jsem v tom ztracen, jediné na co se já vím podívat je úhlopříčka obrazovky a tam to pro mě končí. Snažím se vybrat tak, aby nás to finančně nezrujnovalo, snažím se využít nyní nějaké ty výprodeje. Celkem mě zaujaly tyto 2 tv v Planeo eletro http://www.letakomat.cz/planeo-elektro/aktualni-letak-137/?page=2 ten Samsung a Lg smart, ale vlastně ani nevím na základě čeho si je porovnat. Věděl by mi někdo poradit, který se mi vyplatí víc? Nejen vzhledem na cenu a úhlopříčku.

Stran: [1]

reklama