Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - miris83

Stran: [1]
1
Řekl bych, že firma to tenkrát provedla podle zadaných požadavků, takže bych se do ní teď nenavážel. Navrhované řešení fungovat nebude, jiném webu už nějakou odpověď máš, raději si na to někoho fundovaného pozvi ...
Řekl bych, že neprovedla, proto prosím nehodnoť. Ne každý je odborník na vše, aby si vše dokázal ohlídat.

Když pominu datum (25.12.), kdy člověk obvykle řeší jiné věci než je anténa, tak nevědět, co mně doma firma namontovala? :D Navíc to není žádná STA, ale úplně obyčejná individuálka. Kterou jistě po svátcích nějaká odborná firma upraví dle požadavku majitele.
Naprosto zbytečný komentář, když prosím o radu, ne o zbytečné řeči...

2
Dobrý den,

v nedávné době jsem se pokusil u nás doma připojit v jedné místnosti satelitní přijímač, ale i když mám na střeše parabolu se 4 konvertory a rozvedenou do všech zásuvek, signál nenaběhl. Při podrobném prozkoumání celého propojení STA jsem zjistil, že to ani běžet nemůže, protože signál z parabolu je vyvedený pouze do jednoho přípojného místa a odsud už se vrací pouze modulovovaný UHF kanál (viz schéma 1). Ostatní zásuvky tedy obdrží pouze DVB-T, rádio signál a modulovaný kanál, nikoli satelitní signál. Instalaci provedla - jak to bývá dobrým zvykem - zjevně odborná firma. Rád bych to uvedl na pravou míru a chtěl bych mít všechny signály ve všech zásuvkách. Je možné toho docílit přepojením dle schématu 2? Nemám v tomto velké zkušenosti, proto se ptám těch, co se v tom vyznají líp než já.

Díky.

Stran: [1]