reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Adolf Shitler

Stran: [1] 2 3 ... 33
1
A proč si myslíš že někdo jiný potřebuje Skylink, cucáku  :P


Asi proto, že o něm dotyčný neustále kecal, ty senilo. Běž se přebalit a nepleť se do diskuze, do které ti nic není.

a dal by jste nám, vážený pane Augustine Sopletere, odkaz na tu diskuzi (zde žádnou nevidím)? Nebudu se do ní plést, jenom bych si ji přečetl. Anténa pro okolí Prahy by mně zajímala.
Kdybys uměl pořádně číst, Andreji Hovňousku, tak bys lehce zjistil, že tady jeden pomatenec vytáhnul rok a půl starou diskuzi a začal opruzovat, přičemž já to nebyl. K tomu se hned navařil se svoji polívčičkou zakomplexovaný dědek Pamětník a samozřejmě i tvoje nicka, jak jinak. Takže běž vybrekávat někam jinam, než na moji adresu, ju :P

2
A proč si myslíš že někdo jiný potřebuje Skylink, cucáku  :P
Asi proto, že o něm dotyčný neustále kecal, ty senilo. Běž se přebalit a nepleť se do diskuze, do které ti nic není.

3
....seš socka, která nemá ani stovku měsíčně na menstruační vložky..... :P
Já se nemusím přebalovat jako ty, dědku :D

4
Nebydlim v Praze a ani kilometr okolo troubeline. Uz jsem ti psal, aby jsi se dovzdelal Skylinku z leknuti a plati to co uz jsem napsal. Vrta se amater a neznalec, jako ty. Tema jsem ozivil schvalne, kdyz vidim jake tupelo si a co postujes dnes v jinych tematech. Ty potrebujes servisni zasah v makovici.
Za tvůj mindráček z toho, že seš socka, která nemá ani stovku měsíčně na Skylink, fakt nemůžu, ty BeateJ :P

5
Jasně, raději pozemák s pár SD mazanicemi a laborováním antén kdesi na střeše, než desítky HD u Skylinku s de facto bezproblémovým příjmem :D :D :D

Asi budes pekny mamlas, kdyz musis laborovat s antenou na pozemak na strese. Ja je ta mam x let a sahat na ne nemusim ani dnes pri DVBT2. Trosku se dovzdelej a neco priuc, ty Skylinku z leknuti.
Kromě toho, že ses ty troubo probral po roce a půl, takže je diskuze dávno zapomenuta, tak vzhledem k neustálým frekvenčním změnám, nehledě na povětrnostní vlivy a z toho pramenící změny signálů, potřebuje každý anténní systém servisní zásahy. A to bez ohledu na to, že to někomu funguje jen tak. Ona totiž ČR není jenom Praha a kilometr okolo, jak si Pepíci občas myslí.

6
Teploměry v některých TechniSatech ukazují např. i BER, takže se orientačně samozřejmě použít dají. Je to úplně to stejný, jako všemožný "poloprofi měřáky" v cenách kolem 10 tisíc Kč.

7
Přesně tak. Snad s jedinou poznámkou, že jakž-takž použitelné jsou teploměry v TechniSatech, které lze pro orientační "měření" použít.

8
Odkladiště / Re:Nabízím převod VHS, VHS-C a MC kazet
« kdy: 30. 07. 2019, 10:30:20 »
Na co převodníky.
Já jsem rodinné záznamy z VHS přetočil pomocí obyčejného DVD rekordéru a žádný kvalitativní rozdíl mezi původním záznamem z videokazety a obrazem z vypáleného DVD jsem nepozoroval.
Když proženu signál z audiokazety přes kompl, tak také žádnou kvalitativní ztrátu nepozoruji.
Problém mám ale s převodem kinofilmu na nějaké jpg. Tam jsem zatím na žádný solidní postup nenarazil, tak kdyby někdo uměl poradit...
Ano, to může fungovat za předpokladu, že je záznam na VHS bez jakýchkoliv chyb a není potřeba cokoliv editovat. Ale v momentě, kdy původní záznam chyby má nebo jsou na páskách prázdná místa, tak DVD rekordér nahrávání ukončí a je to pakárna to takto dělat.
Na skenování kinofilmu kdysi něco dělala HAMA, ale i tak to bylo kvalitou sotva průměrné. Jestli toho není lodní kufr, tak si to spíš nechat někde udělat: https://www.fotoskoda.cz/skenovani-a-digitalizace/

9
Odkladiště / Re:Nabízím převod VHS, VHS-C a MC kazet
« kdy: 27. 07. 2019, 13:13:27 »
každy schopny člověk si to dokaže udelat sám, navodů je plno a přistroje volně dostupné, za par korun si s tim muže každy vyhrat dle libosti. A jeho soukrome zaznamy zustanou jeho soukromé.
Ne každý má tolik času si s tím hrát a hlavně, ne každý bude kvůli svým nahrávkám ochoten investovat do kvalitního A/D převodníku, který je naprostým základem. Nějaké hračkárny za pár stovek, co z už tak dost mizerné nahrávky na VHS udělají ještě větší hnus, to nemá smysl vůbec řešit. Samozřejmostí je pak také reprodukce záznamu přes zařízení s TBC.
A soukromí? Tak je jasné, že co má zůstat "tajné", to nikomu nedám. Ale nějakou dovolenou u moře nebo svatbu, narozeniny apod., kde je spousta jiných lidí, to asi není důvod skrývat.

10
Originál 10-12. Ale anténa z vyšších kanálů dokáže přijímat i kanály nižší, takže 9 nebo 8 by taky zvládla.

11
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Slovenské DVB-T
« kdy: 22. 11. 2018, 12:09:54 »
:D

12
Neboli TM raději zaplatil směšnou pokutu 25.000Kč, než aby se pouštěl do nějakých větších akcí, které by nejspíš soudně vyhrál, ale ČTÚ by se po něm pak vzteky mohl vozit jinde, jak má ve zvyku. Merito věci ale zůstává, tj. že změna programové nabídky je legitimní i bez toho, aby měl účastník na nějaké konkrétní programy nárok.

13
Pro nahrávání je DVD v podstatě mrtvola, protože dneska každý televizor a set-top-box umí záznam přímo streamu vysílání na externí HDD nebo flash disk a nahrávka je tedy s vysíláním zcela identická. U DVD byl přepočet a navíc DVD neumí HD signál, takže úplně o ničem.

14
Je tam prehistorická ochrana Macrovision, která jde odstranit nějakým muzeálním dekodérem, který se vyráběl před cca 20 roky :)

15
Internet a domácí síť / Re:Rozhlas z počítače/internetu
« kdy: 11. 11. 2018, 20:45:44 »
Zaměňuješ 2 věci - kvalitu signálu netových rádií (tu nijak neovlivníš) a kvalitu samotné reprodukce takového signálu. Ideální stav je, dostat ze zvukovky v PC digitální signál do externího zesilovače, ke kterému jsou připojeny reprobedny. Pak bude kvalita záviset na tom, jaký bude ten zesilovač a repro.

Stran: [1] 2 3 ... 33

reklama