Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - GliderMan

Stran: [1]
1
Také jsem se před 5 lety stěhoval z Pardubic do vsi kousek dál a bál jsem se zhoršení internetu. Měl jsem ale štěstí na kvalitního ISP na vsi. Mám nyní připojení 50/50 Mbit přes 802.11n na 500 metrů vzdálený stožár připojený optikou. Šlape to super. Jen jsem musel upgradovat svůj domácí router, který tuto rychlost už neuroutoval  ;)

2
Co se týče k21 RS7 z Černé hory, už jsem to tu psal několikrát. Nepravidelně, přibližné 1x za dvě hodiny, dojde k výpadku celé obálky k21 přibližně na 2s. Problém bude někde na koncovém stupni vysílače. Bohužel PD tvrdí že je vše v pořádku a lidem odepisuje, že mají problém v přijímací anténě. My s měřícím přístrojem a několikaletou praxí v oboru samozřejmě vidíme realitu, jen už jaksi není chuť to s PD řešit... Od dob co je ČT : D i v MUXu 3 to spousta lidí řešit přestalo. Pár jedinců a nadšenců do HD pak přeladilo na k29 (opraveno) z Černé Studnice, na kterém se tento jev nevyskytuje.

RS7 z Černé Hory jsem naladil asi před 2 týdny a můžu potvrdit výpadky signálu, jak popisuje Aleš Pipek. Signál mám jinak 10/10.

BTW všiml jsem si, že ČT sport HD vysílá dvojí zvukovou stopu. Vedle klasického MP3 sterea i Dolby Digital. Že by první vlaštovka?
Škoda, že toto není i u ČT1/2. Chytám z Polska i jejich multiplexy a tiše jim závidím jejich MPEG4 s DD5.1 stopou (původní znění) a výběrem titulků.
Zajímavé je, že jejich HD programy mně Panasonic TV označuje jako HDTV, narozdíl od HD programů v RS7. V čem je rozdíl?

3
Tak to je dobrý, druhou zvukovou stopu s původním zněním nikdo vysílat nechtěl a u Audio desc. to najednou jde. Vím, že to je jen 64 kb/s, ale stejně.

Stran: [1]