Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - jaydeesq

Stran: [1] 2 3 ... 10
1
to asi nebude ta změna, protože zanikla rs3..resp. vysílače sloučeny do rs1,takže celkový počet by měl zůstat stejný

2
Televizní stanice a jejich program / Re:TV NOVA - překvapení
« kdy: 02. 03. 2014, 12:45:11 »
stejně nejsem asi ten masový divák, protože studio u mě teda vliv na sledovanost nemá žádnou, aneb jak udělat z komára velblouda..samozřejmě to platí pokud i staré studio má nějakou úroveň..

3
Televizní stanice a jejich program / Re:TV NOVA - překvapení
« kdy: 01. 03. 2014, 12:01:24 »
To speciální překvapení byl den otevřených dveří, aspoň podle oficiální webu Novy.
pokud ve viditelném nadpise článku bylo, že novinka významně ovlivní sledovanost, tak to asi těžko byl den otevřených dveří..to by byl jinak podvod na druhou...ale tak uvidímě, třeba informace byla ověřená a sama nova to nějak zabila..

4
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Nova - překvapení
« kdy: 27. 02. 2014, 21:40:28 »
vzhledem k tomu že je konec měsíce a zatím nic nevylezlo na povrch tak to bude nejspíše nějaká kravina:)

5
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Nova - překvapení
« kdy: 11. 02. 2014, 01:45:22 »
mohli by zrušit telku a do rs4 vrátit novu hd a s ní cinemu hd:))) ale to se jistě nestane..

6
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Nova - překvapení
« kdy: 06. 02. 2014, 02:06:42 »
to má tak zásadně ovlivnit sledovanost jo?  ;D

7
Televize ve vysokém rozlišení (HDTV) / Re:Ulice v HD
« kdy: 17. 01. 2014, 01:48:04 »
gympl opravdu býval v hd aspoň co sem viděl když sem někdy přepnul a mám pocit že snad možná i některé díly ordinace cca před rokem byly v hd

8
Liberec Mesto že by rs8? ale s tímhle umístěním a výkonem to bude fakt jen pro město:(

9
to neříkám, ale podle mě to tak bude..a třeba se dočkáme i čt sport hd v mux3 :D

10
José
tak sem se tam byl včera podívat, signál z čh je tam sice kvalitní, ale na odstínění mi vždy co sem byl stačilo moje vlastní tělo, ale co sem pozoroval tak tam máte celkem slabej ještěd..pod svícnem je tma..což samozřejmě pak stěžuje příjem mux3, protože sem našel pár míst kdy za domy ještěd na malou anténu nešel, určitě mít anténu na střeše tak mux3 nepojede to je jasné, anténa  na tomhle místě musí na venkovní stěnu tak aby čh byla odstíněna, bohužel si neřekl přesné místo takže tohle zkoušení je takové skoro k ničemu, ale tipuju že bydlíš v těch bytovkách u školky, tam sem to i zkoušel a signál z čh už tam byl trochu slabší než na nejvyšším místě ulice, ale je jasné že na střeše to bude zase jiné

11
ČT má tři kanály kde by to mohli dávat, takže souběh by nebyl problém..minimálně čt2 si myslím že ČT použije stejně

12
José
napiš mi tu čtvrť nebo nejlépe ulici s upřesněním v které části že to nejde si tam zajedu si to vyzkoušet, mě to zajímá takové místo sem totiž v lbc ještě neviděl kde by nešla čh odstínit nějak jednoduše

13
Citace
Nešlape. Šlape za podmínky, že nepřijímáš nic jiného, žádnou Jelení horu, žádnou Černou studnici atd....
Tomu já rozhodně neříkám ,,šlapání " . Ty možná jo. Já ne. Jistě lze za specifických podmínek docílit příjmu. To jsem také nikdy nepopíral a od samého záčátku tvrdím, že lze nastavit podmínky tak, že to jde. Ale tyto podmínky jsou naprosto nepřijatelné. Prostě za normálních podmínek to nechodí.
já už k tobě nemám co dodat, 2antény sou naprosto nepřijatelné podmínky? já snad špatně vidím, 2antény pro přijem 4 vysílačů..pořád tu dokazuješ, že prostě na 2 antény by to šlapalo a nadáváš na čra, jaktože to nejde na jednu..přitom na střeše provozuješ s prominutím prasárnu, kdy na 1 anténu chytáš různé směry a polarizace? by se ti každej odborník na antény vysmál..si něco nastuduj o přijmu z různých směrů, různých polarizacích a různých intezitách signálů..kdyby ta sta byla udělaná tak jak by správně udělaná být měla a to co vysílač to anténa s vložkami a kanalovými zesilovači tak problém nebude žádnej..nikde není řečeno, že sta pro ještěd musí být na střeše, ale i tam by se dalo třeba najít místo kde by byla čh odstíněná..komín atd. či lze anténu umístit na stěnu domu směrem k ještědu..jak vidím z popisu tak paraboly tam asi máte kdekdo..takže malinká dvb-t anténa by asi vzhledu neuškodila..můžeš být rád že nebydlíš v praze tam bys taky s jednou anténou nadával..
o tom že lidi si dali paraboly a sat přijmače..je jejich volba..ale úprava sta by byla levnější volbou, ale to že to pousta firem neumí na liberecku a jablonecku je holej fakt..resp. mi přijde že se tím ani zabývat nechtějí..

14
Citace
á jsem neřekl, že na pokojovku to šlape ! Já jsem řekl, že lze tam vrazit kus drátu nebo dejme tomu pokojovku a tu složitě umístit tak aby to na ní šlo, pak se tam ČH nedostane...
tak teď si zase řek, že to lze..tak jak to mám jako chápat?
Citace
no jde přesně pouze o Němce a jeden polský, dva polské a i ty dva z černé studnice chytí i pokojovka...
ovšem to už musí být umístěna tak, že chytí i ČH a pak samozřejmě mux 3 nejde...
tady opět nepřímo potvrzuješ, že pozice kdy jde mux3 existuje..
Citace
A ještě ke všemu ani neumíš číst. Samozřejmě, že jde i 1 a 2. Řekl jsem ti a to několikrát, že lze docílit buď stav, že se anténa zastíní aby se tam nedostala ČH a pak jde z Ještědu pouze 1CZ + 2CZ + 3CZ a nic jiného  anebo se odkryje a pak jde 1CZ + 2CZ + 4CZ + RS7 + 1PL + 2PL + 3PL + 1DE + 2DE + 3DE + 4DE.
tak tímhle už to definitivně potvrzuješ, že mux3 u tebe šlape, takže přestaň nadávat na čra a zařiď se podle tvých aktuálních přijmových podmínek..pokud chceš slučovat 4 vysílače z různých směrů většinou se to dělá na více antén, že to někde na mizernou anténu de odrazama i na jednu je věc jiná, u tebe to prostě na jednu všechno nepojede, podle všeho to pojede na 2, což při 4vysílačích je pořád dobré řešení..u satu taky nechytáš na jednu parbolu několik družic..nebo musíš mít motor nebo dvě paraboly nebo multfeed, tak nevím proč u dvb-t požaduješ 4 vysílače na jednu anténu?
Citace
Budeš se divit, ale dokonce vlastnoručně vyrobenou anténu na K60 náhodou mám protože jsem jí kdysi před x lety potřeboval na analogovou Primu v bývalém bydlišti. Ovšem samozřejmě ČH se ti chytí i na ni, pokud ji tedy někam jak říkám složitě neschováš.... zádrž na K60 na STA není, musela by se zavolat nějaká firma, která by ji tam dala... ovšem lze STA odpojit zcela a samozřejmě s tou anténkou si hrát, tedy vědět, co to dělá.... ovšem proč se potom má platit za STA, když na ní nejde mux 3CZ a musí se používat vlastní anténka, to je zase pokus o vtipnost a o legraci ? Z STA to přece má jít nebo ne ? No takže opravdu je nejplepším řešením mux 3 oželet mít ten zbytek...a když je nutno kouknout na Zoom nebo Love, tak použít SES. Prostě mux 3 tu nechodí a nefunguje není to díky ČRa funkční mux. A tečka.
tady se nabízí stejná otázka proč sis kupoval sat, který je mnohem dražší než nějaká anténka, když platíš za sta s nefunkčním mux3 cz? tohle je, ale druhá rovina problému, to je čistě na vztahu majitele domu a nájemníků (či správce a majitelů jednotlivých bytů), tady se řeší, zda tam přijem je možný a několikrát si potvrdil, že přijem mux3 možný je. To kdo to zařídí a jakým způsobem je věc jiná, pokud platíš za sta a je v ní nefunkční mux3 cz, tak si to máš vyřidit s tím kdo za to zodpovídá, ať sjedná nápravu

15
taky by mě zajímalo odkud je alespoň čtvrť mohl napsat..ale celkem si o odporuje v tom co říká, prvně že na pokojovku mu to šlape, ale to nechytí svoje poláky,němce a rs7 a mux4 z černé studnice..což je logické,jenže tohle prostě na 1anténu nepojede v místě kde je i dobrý signál z čh-ono to spíš na 1anténu nepojede pořádně nikde, protože sloučit ještěd,černou studnici, sněžný jámy a lobau s vertikálem to není jen tak,pak zase že to musel narvat za lednici..ale pak mu jel jen mux3? trochu nelogické když mux1,2 z ještědu vysílá 2,5x vyšším výkonem než mux3..nebo pokud zastínil ještěd a šel mux3 z čh tak tam zas mux1,2 vysílá stejným výkonem takže by měl šlapat mux1,2 z čh..takže schovat anténu někam kde by šel jen mux3 je docela blbost..ale tak pro něj je lepší nadávat a koupit sat a na jednu stranu ho chápu sat nabízí jiné možnosti než dvb-t, ale je to o investicích a nastavit se musí také..sice si ho nastavil sám, ale to by mohl klidně i tu anténu resp. spíš antény..podle mě nejjednodušší řešení na nějakou pidi pokojovou anténu (např co se dávají k usb tunerum) umístěnou v místnosti na ještěd chytat mux3, na střechu dát kanalovou zádrž na k60 a pak teprve něco zesilovat a slučovat..neříkám takhle od pc že to bude šlapat, ale s velkou pravděpodobností ano, samozřejmě by se to dalo udělat mnohem pořádnějc, ale to by už bylo o větších investicich, tohle by podle mě bylo dostatečné a relativně levné řešení..místo pokojovky se dá vyrobit i anténa z kusu drátu když se bude šetřit

Stran: [1] 2 3 ... 10