Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Roas 07

Stran: [1]
1
Tady jde o to, že když budou vyčkávat a vyjednávat ukecají nižší cenu, než kdyby práva koupili před rokem. Před třemi lety zaplatilo Digi nesmyslnou částku, i když to nakoupili v balíku pro čtyři země. A teď majitel práv očekává stejnou, né-li vyšší cenu, Digi se pomalu stahuje ze střední Evropy, ale ceny zůstavají pokroucené. Pro ně jsou důležité trhy RO+HU. Čekám dohodu někdy v průběhu července.
Co je velká škoda, spojení N a Cyfry+, ideální na PL za rozumný prachy, v NC+ nastavili nesmyslý ceny a pokud člověk chce sport musí prakticky platit nejvyšší balíčky. Snad tedy od příští sezony bude konečně dostupná PL v Česku v HD na některým z Nov, Prim nebo Sport TV.

2
Ze Skylink Ready přijímačů se nedá doporučit ani jeden. 

3
Satelitní digitální vysílání (DVB-S) / Re: Sky DE
« kdy: 22. 08. 2011, 18:46:02 »
Ano!

4
Satelitní digitální vysílání (DVB-S) / Re: Sky DE
« kdy: 21. 08. 2011, 06:41:03 »
Sky UK nemá konferenc. Mají Sky sports 1-4 i HD + Sky sport news i HD. Má to jednoduchý důvod: Sky UK nemůže vysílat zápasy Premier league v sobotu od 16.00, nařízení od FA kvůli návštěvnosti. Obvykle dává z kola 3-4 zápasy + 1 ESPN.
FA Cup vysílají ITV a ESPN (zvlášt v balíčku za cca 12 liber, možná sleva).
Jinak Sky UK je momentálně hodně drahý, ceny šponují za full pack přes 60 liber a není to tak dávno co byl za 50-55. Sky DE začíná být pomalu to samé. Nejvýhodnější je Sky IT s roční, půlroční předplacenkou.

5
Celý problém spočívá v tom, že někdo dal veřejně klíče. Jako takový CRW už měl problémy s nalomením dříve. A zas tak hrozné to není. Hacknuté budou na 99% staré karty s bios 3.47, takže ORF vymění tyto karty a pojede se dál. Stejně výměna již byla plánována, ale poněkolikáte už odložena (nejnověji myslím kvůli volbám-aby nenasrali lidi :-D). Tak hold bude o něco dříve nebo možná ani to ne a nechají roční "promo". ORF šlo přeci takovou dobu v emu a není to tak dávno.
Co se týče Skylinku. Kolik asi bude těchto starých karet? Okolo 50 tis.? Stejně se delší dobu "napalují" a působí Skylinku dlouhodobě ztráty.
CS Link má karty tuším jen bios 5 (6?).     

6
LP: "Nějaké ovečky se najdou, které si to pořídí"  :D :D :D

7
Jo díky. Jinak co sem slyšel, tak uvažovali i o spuštění 2. programů Novy a RTL + přeměnu HRT Plus na sportovní kanál (což pravděpodobně padlo) a měli být dostupné v terestrice.
Ale co zatím týče skadby programů tak prakticky to samé jako v analogu HRT 1 a 2 + Nova, RTL. Nevím jak to teď je v Zagrebu, ale cca ještě před 2 lety tam v DVB-T MPEG4/AVC běhalo free Discovery HD + ještě jeden HD program (tuším nějaký test HRT nebo něco takového).   
Moc se s přechodem nemažou, před rokem zapli digitál a do 31.12.2010 úplný konec analogu. U nás testy od roku 2005 a ještě příští rok nekončíme.

8
Co tam mají v těch muxech?
Docela jsem rád koukával na chorvaty, ať v HR nebo i tady u nás když se ještě dalo.

9
Spíše než Nizozemsko, to bude Lucembursko, sídlo SES Astra. Je tam nějaká dohoda SES a Telenor, kvůli vzdálenosti na nejbližší uplink Telenoru, který je někde u Londýna.

10
Chrenek nedávno koupil zámek. Barrandov musí počkat. 

Stran: [1]