Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - nexty

Stran: [1]
1
Zdravím všechny,
asi před měsícem jsem si koupil tento sqvělý strojek a po několika pokusech a omylech jsem snad dosáhl svého cíle. Můj hlavní požadavek na toto zařízení byl přehrávat HD filmy z domácího cloudového úložiště, samozřejmě s titulky. Oba integrované systémové přehrávače sice běžely bez trhání a plynule, nicméně titulky byly neřešitelné. Po několika přečtených článcích a zkušenostech jiných uživatelů, jsem zvolil MX Player. Je to dobrý přehrávač a jede i s titulky, nicméně bohužel v tomto zřízení se video seká a tuhne.
Po několika neúspěšných pokusech s instalacemi jiných playerů, jsem zvolil MOBO Player, který je pro toto zařízení pouze v placené verzi asi za 94 Kč. Tato investice se ale plně vyplatila a filmy běží v naprosté pohodě i s titulky. Stačilo pouze nakopírovat složku s titulky do kořenového adresáře, zvolit font a velikost, a vše funguje.
Nemohu ale opomenout předchozí aktualizaci a následný root přístroje, to si jaksi u androida neodpustím....Jediné, co mi u tohoto zařízení chybí, je bluetooth. Mám malou BT klávesnici s touchpadem zakoupenou pro tyto účely, nicméně jsem přehlédl absenci této technologie u tohoto jinak cool werku.
Zatím jsem tedy s bezdrátovou myší a laboruji jak přidat BT........Za tyto peníze ho mohu jen doporučit.....

Stran: [1]