Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - martascrx

Stran: [1]
1
Tak tak právě že mi zbyl z práce z kamerového systému. Tak jsem myslel,že si sním udělám v rodinném domu anténní rozvod. Ale jak chápu tak,raději nebrat. Zase nic neušetřím  :) Mohu poprosit o doporučení některého vnitřního koaxiálu na rozvod ?? (střední až lepší třída) Je to do novostavby tak abych to nemusel za par let zas měnit :) ;)  Děkuji ....

2
Dobrý den, mohu se zeptat jestli tento koaxiální kabel mohu použít na vnitřní rozvod anténní sítě ?? Nebo by byl lepší vybrat některý bílý. Děkuji...      http://shop.emos.cz/zbozi/2305113300-koaxialni-kabel-cb113n-100m

3
Tak,že jestli to dobře chápu tak venkovní kabel dotáhnu do baráku. A od zásuvky v chodbě do obýváku položím 2x třeba tento http://www.alza.cz/kabel-utp-patch-kat-d69966.htm  jeden k internetu a druhý na TV. A od druhé televize mám sítový kabel vést na chodbu nebo k STB v obýváku? Aby mi šla druhá televize (programy)? A čím mám propojit zásuvku v chodbě a STB v obýváku ?? Také sítovým kabelem? A na ty dvě další TV by šlo udělat druhý okruh ?Tedy s druhým STB ? Nevím na co by mě tam teda byla normální anténní rozvod :) možná satelit? :) už mi jde hlava kolem  ;D  ale moc děkuji za rady  ;)

4
Dobrý den, mohl by mě tu někdo prosím poradit jak připravit kabeláž k TV a internetu v novostavbě? Na pozemku mě kouká asi 1 metr kabelu Tcepkpfle 3x4x0,6 od O2. Chtěl bych od nich TV a internet. Vím,že tento kabel musím zatáhnout až do baráku na chodbu. Na chodbě bude zásuvka na TV a internet. Vedle zásuvky na internet budu mít wifi router + kabel který půjde k TV na internet( jinak budeme připojeni na wifi)  Ale zásuvka TV  :)  Mohu u zásuvky na TV dát rozbočovač a rozvést ke 4 televizím koaxiálním kabelem. V obýváku by byl pak set top box a v pokojích CI sloty ?? Volal jsem do O2 asi 7x ale nikdo mě vlastně nic neřekl :( jen mě někdo řekl,že bych to neměl tahat koaxiálním kabelem ale jiným ( asi datovým ) děkuji za každou radu :)  ;)

Stran: [1]