Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - oplib

Stran: [1] 2 3
1
Set-top-boxy / HD settopbox s PVR,USb a LAN+HbbTv
« kdy: 16. 09. 2013, 12:52:15 »
neví někdo jstli se už neobjevil nějaký nový BOX na DVB-T v HD a PVR,LAN s HbbTv???
Icecrypt nechci není ověřeno HbbTv na Českou televizi, mi bylo sděleno v obchodě.
Děkuji za radu

2
Set-top-boxy / Re:Jaký HD set top box.
« kdy: 16. 09. 2013, 12:48:32 »
Dobrý den , neví někdo jestli se neobjevil na trhu už nějaký settopbox HD s PVR a LAN+HbbTv???Icecrypt nechci není ověřena funkce HbbTv na ČT kanálech a nemá nový FW.
Děkuji

3
Doufejme, že to potom bude alespoň těch 10kw...protože tohle je málo na zdejší členitý terén.Díky za aktualitku!

4
To ano okolí vždy má lepší příjem než ty pro které je to určeno zde v severních Čechách,bohužel.Ale zajímalo by mne na kolik kw tedy k29 jede...??????Přeci jen jsou tam 3 HD kanály, což je asi to nejzajímavější a o ty hlavně jde!!!nikde zatím žádná ofic.zpráva?ticho po pěšině....

5
Děkujeme za reakci pane Polák,hezký den,jen jsme zkoušeli Vaši bdělost, protože jsme na tuto událost čekali dost dlouho je to událost Number.1!!!a nevíme žádné podrobnosti,očekáváme, že se k tématu taky svým příspěvkem zřejmě až v pracovní den...vyjádříte a potěšíte nás podrobnými informacemi.
Díky za všechny

6
Neotáčel,stejný směr nastavený na MUX4 a lokalita Liberec -Rochlice 5.p.panel.domu na kopci!nechci s ní raději hýbat, protože jsem předtím několik měsíců hledal vhodnou polohu, aby byl odstíněn Ještěd zezadu.Našel jsem jí uvnitř balkonu,paradoxně ne venku vystrčenou před balkonem.... ::)

7
KDO ?!další může potvrdit příjem z okolí Jablonce,Česká lípa?a vůbec severní Čechy?????hlaste se "závisláci"

8
To mi hlava nebere,kolega v Pardubicích bezproblémový příjem....???????a v Liberci  cca.20km od vysílače -hrůza pohledět na obrazovku!!!!Ale Ferkl z ČT přece sliboval , že Studnice pojede do 14 dnů,tak proč by nemělo vysílání mít dlouhého trvání???na TXT čeké televize ten kmitočet k29 byl už delší dobu uveden, tak by to mělo jet.

9
ANO!!!!!!Studnice začala vysílat,redakce Digizone ještě vůbec nezareagovala....ale je to tu v Liberci jako vždy, když Pařízek něco spustí s problémy!
Trhání obrazu,výpadky,kolísání signálu,kvality apod.Jako u MUXU 4 než se to ustálilo , tak to trvalo půl roku...
Jede určitě na snížený výkon, takže Liberec si asi moc nepokouká si myslím.
Sledovatelné to zatím opravdu není.Kdo má lepší signál??????ozvěte se kolegové

10
jistě jde HD éčka ne o čt D+art, to je pro děcka.Jedinný kanál Nova HD je žalostně málo na dnešní dobu.Ale už před 3 měsíci mi slibovali hory doly z české televize, že do 31.8.bude vše funkční a hotovo, a člověka naštve,že se ted dozví, že ještě 30.8. nemají ani kmitočet!!!!proč stále v Jablonci čer.studnice jsou pořád nějaké problémy?????Jak dlouho to trvalo než se vůbec ustálil MUX4 na nějakých parametrech a půl roku jsem hledal vhodnou polohu antény, aby nebyl sig.rušen Ještědem a obstaral filtr.slučovač na 25K.Ted jsem si chtěl připravit filtr na Rs7, ale není prostě žádný známý kanál!Jinde alespoň byl už známý kanál, i když nevysílali a mohli se na nějak připravit co se týče zesil. a sluč.
Liberec bez šance, zítra to s velkou parádou rozjedou, ale mimo severní čechy, nevěřím, že to pojede ani náhodou...ČT to svádí na Progres Digital a ČTÚ.A HOTOVO!

11
takže sever zůstane bez pokrytí bůhví dokdy,jako vždy skoro poslední....!všude to jde,ale na sever se kašle v tomto směru!

12
Zde je vyjádření České televize na můj dotaz k Černé studnici z 27.8.13:

na základě Vašeho dotazu jsme poptávali aktuální informace o stavu pokrytí na Liberecku. Český telekomunikační úřad (ČTÚ) dosud nepřidělil dokrývači pro Jablonec a Liberec kmitočet. V současné době se čeká na jeho mezinárodní koordinaci.

Na rozšíření pokrytí novým kanálem České televize usilovně pracujeme. Děkujeme za trpělivost.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Kamila Kaislerová

ČESKÁ TELEVIZE
Divácké centrum
Kavčí hory
140 70 Praha 4
Tel.: 261 136 113
Fax.: 261 014 101

Takže nemají ještě ani kmitočet a slibovali do 31.8.13, že bude zprovozněno....

13
DOBRA ZPRAVA PRO LIBERECKO!!!!!
Psal jsem na Českou televizi a bylo mi odpovězeno, že pro Liberec bude do srpna spuštěn vysílač v Jablonci nad Nisou.zřejmě už i kvůli novému kanálu ČT ART.Tak snad bude signál alespoň tak kvalitní jako ze Studnice.Hlavně, že bude,ne???Škoda, že na sever vždycky kašlou a vše je později než jinde...to platí i pro Ostravu tam bude na 38.k.dále bude i ve Svitavách a Brno-Barvičova.

14
nejde naladit nic...černá hora také ne,je to moc slabé 20kw.To chtějí Liberec vynechat nebo co????Třeba REVI???

15
Dotaz na José
vidím, že přijímáte DVB-T Lobau jako já v Liberci,pár dnů už mi nejde vůbec kanál 27+36 ARD,MDR????pouze ZDF Packet.
Máte stejné zkušenosti?Chodilo to pořád normálně a ted nic
Díky za reakci

Stran: [1] 2 3