reklama

reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Pamětník

Stran: [1] 2 3 ... 157
1
Asi se předpokládá, že v dnešní době chytrých zařízení uživatel Pioneeru nutně vlastní chytrá zařízení (iPod/iPhone/iPad, Zařízení Android), která zvládnou dálkově ovládat i takové přístroje, když mají ve vlastnostech uvedeno třeba 40 předvoleb. Jó, bez chytrého mobilu se dnes nedá ani poslouchat "obyčejné" rádio. A kdo ještě chytrý mobil nemá, jistě si ho rád ke svému novému mini systému za 14.5 tisíce rád a ochotně přikoupí.  ;)

2
O serveru DigiZone.cz / Re:jak do Fóra?
« kdy: 04. 03. 2018, 07:42:08 »
Pokles úrovně může sice být dočasný, ale také to vidím tak, že většinou dobrá platforma technických témat už to má spočítané. To je také vidět na tom, že ke šťouralům se přidala i skupina členů původní Lupy, kteří považuje osazenstvo DigiZone za nechtěné přivandrovalce.

No co, jsou i horší věci, než propad úrovně webu, kde se dalo občas rozumně diskutovat o digitálních technologiích a zkušenostech s jejich provozováním.

3
V tom Brňe musí mít pořád nějaké extrabuřty. ;-)

4
Také mám k dispozici od UPC 5 x Eurosport, ale jsem zhnusen. Skutečně komerční stanice. Když na některou z nich občas kliknu, často mám štěstí/smůlu, že natrefím na reklamy, nebo nic neříkající upoutávky na pořady Eurosportu. :'(

5
I když nejsem až tak moc velký fanda sportu, zejména fotbalu, velké sportovní události (OH, MS, ME, F1) sleduji nejen přes výsledky celkem pravidelně, rád mám i přímé přenosy. Těšil jsem se i na letošní ZOH, časový posun nevadí, ale Eutosport mne totálně zklamal. Moje kabelovka UPC, nabízí i "sváteční" přídavky stanic, jako jsou třeba Eurosport 3 až 5. Skoupení práv byl podnikatelský čin, ale omezení další redistribuce do vysílání ČT a komercializace všech kanálů Eurosportu, se neprojevuje jen nutností dalších poplatků, ale blíží se svojí skladbou programů našim "hlavním" komerčním stanicím (Nova, Prima, Barrandov,..). Když přepínám mezi stanicemi Eurosport 1 až 5, téměř vždy na některé narazím na reklamu, nebo obecnou upoutávku na pořady Eurosportu. Často běží tyto "sportovní" skvosty i na více stanicích současně a tak často zhnuseně přepínám na něco z kuchyně doku stanic, kde se ještě dá něco nového a zajímavého shlédnout. A potom mi ani nevadí černobílé dokumentární záběry, formát 4:3, jen SD zobrazení. Je to 100x lepší než HD reklamy na Eurosportu a pro našeho občana méně zajímavé disciplíny bez účasti reprezentace ČR.

Nakonec se tedy ani nedivím emotivnímu titulku této diskuze.

6
Jsem ochoten tolerovat ignoraci interpunkčních znamének, háčky, čárky, nedokonalost klávesnic na mobilu, ale také pochybuji o technických dovednostech přispěvatele v diskuzi, když nezná, nebo ignoruje, použití tvrdého/měkkého y/i, shodu podmětu s přísudkem a další mluvnické prohřešky, které mi trhají oči. Vrcholem je potom plamenné prohlášení, kde chyby v textu zcela znemožňují jeho pochopení, nebo nejednoznačný výklad. :-[

7
Je úplně jedno, kdo se za provokujícím nickem Áda sHitler schovává. Je jednoznačně agentem Moskvy, proto má o každém tak přesné a kompromitující informace (pravé jméno, věk, zdravotní stav, zaměstnání, odbornost atd.) a má zde hlavní úkol, rozeštvávat lidi a šířit bl_bou náladu. :-X

8
A tuto stanici by bylo záhodno sledovat kvůli tomu, aby si kupující mohl předčasnou investici i před sebou obhájit, aby se mohl vytahovat před sousedy / kamarády, jsou tam neodolatelné pořady, nebo reklamní stanice ve 4K přestává být reklamní stanici?

9
Asi by bylo účinnější se přímo obrátit na "cenzora", nebo na redakci. Takhle stejně ostatní přesně neví o co se jedná a jen to zbytečně šíří "bl_bou" náladu.

10
O serveru DigiZone.cz / Re:jak do Fóra?
« kdy: 08. 02. 2018, 13:42:05 »
Ano, takhle je to snazší, ale ani předtím mi nebylo Fórum nedostupné.
Uvidím, jak bude přehledné v tomto formátu?

11
O serveru DigiZone.cz / Re:diskuse na DZ?
« kdy: 06. 02. 2018, 10:47:06 »
Podobné zklamání jsem už zažil před lety, kdy obsáhlý cestovatelský web (Orbion), s mnoha fotogaleriemi, recenzemi hotelů, cestopisy, chatem, SZ "vzala pod svá křídla" podobná "velká internetová" platforma a šlo to pod novým praporem do kopru. :( :'(

12
Analogový rozhlas / Re:Rozšíření celoplošné čro dvojka
« kdy: 05. 02. 2018, 08:13:29 »
Zdravím,mám jiný dotaz- jak se z hlavní stránkyhttps://www.lupa.cz/digizone/ lze dostat sem na forum? Já jsem jiný přístup náhodně našel na svojem smartfonu a opsal adresu neboť na hlavní stránce není žádný odkaz na forum.
Na jednom z mých počítačů jsem měl přímý odkaz na Fórum DigiZone a ten funguje stále. I na tom mišmaši v rámci Lupy se při zadání řetězce "fórum digizone" do vyhledávání, odkaz na Fórum se zobrazí. Třeba ale někdo doplní tento odkaz na hlavní stránku Lupy?!

13
Je naprosto správně, že komerční sport patří na komerční TV a nikoliv, aby to povinně sponzoroval koncesionář.
Byly doby, kdy byly olympiády soutěže amatérů. To dnes už neplatí, ale stále pořád má ČT ze zákona povinnost vysílat i sport. A, když stále propaguješ, že za všechno se musí platit, musí i ČT platit vysílací práva na sport a tím se pochopitelně chová komerčně. I diváci veřejnoprávní TV mají právo se dívat na významné sportovní akce, zejména, když se jich účastní národní družstva a reprezentanti Česka.

14
.... Dochodci to nepoznají, zbytek lidí ale ano.

V dab+ vysilají všechny stanice stereo, tak doufejme že to tak i zustane aspon tam. ....
Co je to za zvláštní rasu ti dochodci, že mají jen jedno ucho? >:(

15
Omlouvám se za názor, že by se nemělo srovnávat nesrovnatelné. Samotná písmenka SD a i HD ještě toho moc neznamenají. Důležitější je rozlišení a datový tok, který může být mezi DVB-T a SATem značně rozdílný a přímo souvisí s částkou za šíření v té které platformě.

Stran: [1] 2 3 ... 157

reklama