reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Martin01

Stran: [1]
1
S největší pravděpodobností máte pravdu a bude třeba anténu vyměnit. Jedná se o směrovou anténu (přesný typ Vám neřeknu, instalovala se na střechu před více než 15 lety, takže výměna bude pravděpodobně nutná). Snad se mi podaří vybrat vhodnou náhradnici ;-) Děkuji Vám za informace :-)

2
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / MUX 4 - okolí Ostravy
« kdy: 05. 06. 2013, 20:05:59 »
Zdravím všechny,

už asi 14 dní mám problém se signálem MUXU 4 z Lanové. Signál je minimální, nebo žádný, obraz kostičkuje, nebo se ztratí úplně. Před tímto stavem byl signál téměř vždy na 50% a obraz bezchybný....podotýkám, že s anténou jsem během té doby nijak nemanipuloval. A MUX 3, ten se ztratil úplně. Dnes jsem zkoušel pootáčet anténu, ale nic se nezměnilo (teda, kromě MUXU 3, ten jsem chytil z Hošťálkovic...) Máte někdo podobný problém? Lokalita - Ludgeřovice.... Díky moc za informace  :)

3
Okolí Ostravy taky tak...

4
V tom případě je vše v pořádku. Ještě jednou Vám děkuji informace :)

5
Televize ve vysokém rozlišení (HDTV) / Technologie 100 Hz
« kdy: 28. 11. 2012, 14:25:56 »
Ahojte všichni  ;)

Obracím se na vás s prosbou o informace ohledně technologie 100 Hz. Vlastním televizi Panasonic Viera TX-L37S20E, která touto technologií disponuje. Ovšem, když si přepnu na kterýkoliv program v HD rozlišení, např. ČT 1 HD, objeví se mi v levém horním rohu informativní okno s nápisem 1080i/50 Hz. Nejsem v téhle oblasti příliš zkušený, ale jestli to dobře chápu, obraz na tomto programu nejenom, že není úplně ve full hd rozlišení (rozdíl mezi 1080i a 1080p se tu možná už někdy řešil), ale není ani využita technologie 100 Hz. Myslíte, že se to dá na TV nějakým způsobem nastavit, nebo je to odvislé od kvality přijímaného signálu z antény? Předem děkuji moc všem za informace  :)

6
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Stav v multiplexu4
« kdy: 23. 10. 2012, 18:54:45 »
Ahojte, rád bych se vás zeptal, zda-li v okolí Ostravy chytáte MUX 4? Bydlím kousek od Hlučína (asi 8 km od Ostravy) a dle mapy pokrytí MUXU 4 by tady měl být full signál....ovšem dané programy stále ne a ne naladit. Možná dělám něco špatně...jsem vesměs laik. Snažím se každý den aktualizovat programovou nabídku přes automatické ladění v televizi, ale stále mi to načítá jen ty dosavadní. Díky moc všem za info ;-)

Stran: [1]

reklama