Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Daniel Kulhánek

Stran: [1] 2 3 ... 41
1
Set-top-boxy / Re:Settopbox pro příjem DVB-T2
« kdy: 23. 11. 2019, 08:20:49 »
Díky moc za reakci. Snad se nějaký vlastník SRT 8541 ozve.

2
Set-top-boxy / Re:Settopbox pro příjem DVB-T2
« kdy: 22. 11. 2019, 16:56:53 »
Tak tady mě zaujal ten Strong. Má Scart, takže v klidu propojím s audio receiverem. Akorát by mě zajímala citlivost DO, kterou kritizovali v recenzích u Zircona a Evolvea. A jestli také zamrzá, jako dva zmiňovaní. Je tu nějaký vlastník tohoto Stronga? Rád bych ho vyzpovídal.

3
Set-top-boxy / Re:Settopbox pro příjem DVB-T2
« kdy: 17. 11. 2019, 16:03:03 »
Dovolím si znovu oživit tento můj dotaz. Neobjevil se nějaký spokojený majitel nového STB, který by splňoval moje požadavky? Díky moc všem.

4
Dík za odpověď, konečně profík. Nikde se o tom nepíše, možná je tohle problém proč spousta lidí říká, že to s jejich TV nefunguje. Díky, díky, díky.

Na CZC nemá moc dobré recenze a nový firmware prý už CEC neumí. Jak jste s ním spokojen vy? Díky.

5
Set-top-boxy / Re:Settopbox pro příjem DVB-T2
« kdy: 01. 09. 2019, 23:40:56 »
Nějaký nový majitel STB se neobjevil, že by se podělil o zkušenosti? Asi to budu muset začít taky řešit. Na Českolipsku se zhoršil signál na vyšších kanálech...

6
Set-top-boxy / Re:Settopbox pro příjem DVB-T2
« kdy: 04. 05. 2019, 18:06:40 »
Opravdu ještě nikdo nepořizoval STB ke stávající televizi bez standardu T2?

7
Set-top-boxy / Settopbox pro příjem DVB-T2
« kdy: 04. 03. 2019, 09:18:38 »
Dobrý den, chystám se pomalu pořídit STB pro příjem v novém standardu, tak bych rád poprosil místní diskutéry o to, aby se se mnou podělili o zkušenosti s jejich pořízenými přístroji. Pročítal jsem spoustu recenzí u všech možných STB a působí to na mě, že na trhu není žádný použitelný přístroj. Požaduji možnost nahrávání přes USB a přehrávání všech možných formátů videí z externího zařízení rovněž přes USB. Programy, aby šly seřadit bez nutnosti využívání funkce oblíbené. Ovladač, aby nebyl moc směrový a EPG, aby bylo použitelné a umožňovalo rovnou volbu naprogramovat nahrávání. Můj DI-WAY T-200HD toho tak nějak splňoval, tak snad se najde podobný i v nové éře. Díky předem všem za poznatky.

8
Každý má právo na svůj názor.

9
Je to velice subjektivní a je třeba rozlišit mluvené slovo a zpěv. Zpěv ve slovenském jazyce mám rád.

10

To jste jim to teda nandal, že jste přestal platit. Obávám se ale, že to nebudete vy, kdo se bude smát naposled...

11
Opravdu nerozumím tomu, proč se nenaučí česky a obtěžuje nás již tak všudypřítomnou slovenštinou. Nechápu, proč by měla český pořad moderovat slovensky.

Zvláště teď, kdy jsou zablokovány slovenské televizní programy na českých kartách je důležité, abychom alespoň částečně slovenštinu slyšeli. Já si někdy ani neuvědomím, že moderátorka slovensky mluví. Chtěl bych vědět, co Vám na tom vadí?
Já se taky přimlouvám za češtinu. Ne každému může být např. slovenština příjemná na poslech.

12
Odkladiště / Re:Koncesionářský poplatek = nesmysl
« kdy: 25. 04. 2017, 10:29:45 »
Žádný matroš ne(z)byl, pane Jene Nováku a pane Kulhánku. Tedy - pokud mezi matroš neřadíte dvě piva a kafe. Víte, jsem na posměšky zvyklý. Když Kalousek s Drábkem sdírali lidi, rodiny a postižené z kůže, tak jsem proti ODS a TOP 09 taky tvrdě vystupoval - a sklízel posměch. Jenže se ukázalo, že jsem měl pravdu. S-karty a 2. pilíř šly do kopru, Drábkův náměstek do lochu. Kalousek dál mele směsi lihu a lží, ale už je bez vlivu, avšak současně pod vlivem. Knížepán se stáhl úplně, ODS se topí v dluzích, a už i jejich předseda pochopil, že kecy o světlých zítřcích jsou k ničemu. Ale k věci: O neradostném stavu ekonomiky USA si cvrlikají vrabci na střeše. Zatímco občan ČR "dluží" státu něco mezi 100 a 200 tisíc, občan USA 10x tolik. USA tiskne dolary ničím nekryté. Nevím, ale nás v Základech ekonomiky učili, že tvrdé tresty za penězokazectví jsou proto, že při velkém objemu nekrytého oběživa hrozí státní bankrot. Amíci jsou na tom fakt fost bledě, a následující měsíce ukážou, jestli mám pravdu, nebo pouze maluju na zeď čerta.

Tak pan Zeman namaloval na zeď pěkného Trumpa...  ;D ;D ;D

13
Odkladiště / Re:životnost vstřikovačů
« kdy: 20. 04. 2017, 18:22:55 »
Já to myslel obecně...

14
Odkladiště / Re:životnost vstřikovačů
« kdy: 19. 04. 2017, 17:41:52 »
Když už se to bavíme na toto téma. Tak jsem raději přešel na kvalitnější naftu bez BIOsr.čky! Těch pár haléřů navíc za VERVu se vyplatí. V zimě přidávám aditiva a zatím se mi to vyplácí. U starého auta jsem sice najezdil 250tis, ale dvakrát jsem dělal čerpadlo, dvakrát vstřiky a jednou turbo. To se pořádně prodražilo. Takže kvalitní nafta je určitě předpoklad dlouhé životnosti palivové soustavy.
Také tankuji pouze Vervu a přidávám VIF. Motor (vstřiky) se citelně ztišil. Doporučil mi to známý a dokud jsem to sám nezkusil, tak jsem nevěřil. Není to pouze můj subjektivní dojem, protože když jsem po čase přijel k automechanikovi, tak se ptal, jestli mám nové vstřiky, že když jsem byl u něho naposledy, tak se mu poslechově zdály na výměnu. Takže asi tak ohledně blábolů o VERVA Diesel...

15
Odkladiště / Re:životnost vstřikovačů
« kdy: 16. 04. 2017, 22:54:01 »
Tak pokud jsi tam stále používal aditiva tak se ani nedivím co to je za motor (značka auta)?


Použivam kvalitni aditiva vif, u nas je jina kvalita nafty, než v cizině, naopak se to doporučuje.
Jinak motor je 1.5 dCi 60kw nafta.

Aditiva jsou největší svinstvo ...
No jak která. VIF patří mezi nejkvalitnější na trhu a opravdu funkční.

Stran: [1] 2 3 ... 41