Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - David Křížka

Stran: [1] 2 3 ... 6
1
Máme začátek září a do konce tohoto měsíce má odstartovat nová zpravodajská televize Z24 a ticho po pěšině.....Novináři zapomněli, že nic nepíšou a nezjišťují? :-)

2
Na německých programech je skoro každý film v HD, takže takový seznam nemá vůbec žádný smysl.

ale rádi přivítáme, které české filmy budou na německých obrazovkách...

3
Televizní stanice a jejich program / Re:Práva na wimbledon.
« kdy: 10. 07. 2014, 18:37:46 »
Zajímavé je že jen na rok. Nebývalo to většinou na tři?
možná v předchozí smlouvě byla možnost uplatnění opce na 1 rok.

4
Mrknul jsem na Kurňa, co to je? a tedy kvalit Kufru to nějak nedosahuje. V první řadě nechápu to, že tam celebrity (resp. jejich blízcí) vyhrávají peněžité částky. WTF!? Celebrity vždy vyhrávaly nějaké symbolické ceny a nebo peníze šly na charitu (BTW: Kolik třeba mohou dostávat lidi jako Bebarová, Munzarová honorář? Žádný stars to zrovna nejsou, tak třeba zrovna těch 10 000 Kč?). A samozřejmě, chybí tam ten hudební dobrovod, co dělal Kufr Kufrem, jakož i Aleš Ulm a nakonec i "Ahoj Bóňo", což se mi vždy hrozně líbilo. Zkrátka mne mrzí to, že třeba ČT nechtěla Kufr oživit, když už byl ten speciální díl k 60 letům ČT. Jednou za čas by se to v sobotu večer určitě sneslo. Lépe než Zlaté časy nebo Zázraky přírody.

Jako není to špatné, je to inovované. Akorát souhlasím s blueflashem ohledně obsazení soutěžicích. Měli tam soutěžit diváci a na pomoc by byly ty celebrity podobně jako v Kufru. Také se mi to nelíbí, že ty celebrity vyhrávají prachy.

5
Nefungují mi příjem programů ze zlínského vysílače. Má vysílač Tlustá hora výpadek, nebo je chyba na střeše paneláku?

6
Televizní stanice a jejich program / Re:French open na ĆT4
« kdy: 24. 05. 2013, 22:29:51 »
Čt odvysílá jenom čistě zápasy s českou nebo slovenskou účastí. Jiné zápasy (jako na mnohých zahraničních TV) tam vůbec neuvidíte.
Takže doporučuju spíš německou verzi Eurosportu, veřejnoprávní France 2 a v dopoledních hodinách France 4, britskou ITV 4 a nebo italskou RAI Sport 2.

1) proč by měla dávat i slovenské tenisty, hmm?
2) nemyslím si, že půjde jen o české zápasy, samozřejmě prioritou budou české zápasy, ale finále nebo semifinále bez naší účasti podle mě bude.
3) německou verzi Eurosportu, která bude preferovat německé tenisty? Mezinárodní okno bude mít jen Eurosport International.

8
Zapl jsem si v osm hodin telku a vidím, že Pětka už vysílá promo. Díval jsem se na tu celou smyčku, co se neustále opakuje, a nevypadá to vůbec špatně. Co vy, jak to hodnotíte?

9
hezký zápas až na ten obraz....

podle všeho ten přenos vyráběl klub, protože tam bylo logo Plzně. Obraz hrozný proto, že to byl stream. Oni to vysílali na klubovém webu. Stejný obrázek tedy šel do Slovak sportu.

10
Televizní stanice a jejich program / Re:Češi na olympiádě
« kdy: 31. 07. 2012, 16:12:50 »
Jak sleduji probíhající témata na fóru, technicky se vysílání "usadilo". Každý přijímá podle svých možností a je s příjmem vlastně spokojen. (Já s příjmem spokojen jsem). A starám se o obsah.
 

Vím, že je brzy na nějaké soudy. Ale zatím se mi dobře dívalo snad jen na kanoistiky, obě. U zbytku sportovců jen sleduji, jak jsou obrovsky zklamáni a komentátoři už neví, jak jednotlivá "neočekávaná" vypadnutí omlouvat. I když některé konce by možná šlo označit i za selhání. To pak vypadá, že Češi jeli jen na velmi, velmi drahý výlet. Snad to napraví atletika.
 

Máte prosím nějaké nápady, na který sport se zaměřit, kde by se naši sportovci mohli prosadit?
Samozřejmě nejlépe medailově. Tedy, který sportovec se "ukáže" a kdy bude soutěžit?

debly v tenisu: Hlaváčková/Hradecká, Berdych/Štěpánek, Štěpánek/Hradecká
singl v tenisu: Kvitová
veslování: Synek, Knapková
vodní slalom: Hradílek(středa), možná překvapí Volf/Štěpánek nebo Hilgertová.
atletika: oštěp - Veselý a Špotáková, možná Bába ve výšce,
horská kola - Kulhavý - poslední víkend olympiády
moderní pětiboj - Svoboda - taky tuším v závěru LOH
sportovní střelba - Marušková (zítra v silnější disciplíně), Emmons podruhé v sobotu, Kostelecký bude obhajovat zlato v trapu
 

11
TVP Info (polská obdoba ČT24) to vyřešila zakódováním programu :D

12
Na satelitu a internetu zase blokují olympijské záběry na ČT24.  Podivné ovšem je, že v české domě v Londýně promítali zahájení z ČT4...

když z Českého domu vysílá Olympijské studio....

13
Skylink / Re:Skylink karta "Výměna"
« kdy: 25. 07. 2012, 14:16:14 »
Dobrý den chci se jen zeptat registroval jsem kartu za cs link za skylink výměna po těch 24 měsících bez servního poplatku když nebudu chtít platit tak mi kartu na požádaní zruší ? ale uvidíme co bude za 24 měsícu
přesně, kdoví co bude za dva roky, třeba v té době už žádný servisní poplatek nebude. Prostě když nezaplatíš za daný měsíc, tak ti sami deaktivují kartu.

14
a nechystá náhodou potají pan Singer nějakou další tematickou stanici Primy?  ;)

15
Metropol to podle mě nebude. Fanda by to být mohl, ale nesmělo by tam být napsané české zábavy, ale jen zábavy a navíc by tam musel být od srpna. Pak by to mohla být ČT3. Ve Febio nevěřím, protože by se o tom už mluvilo. Mohla by to být Stil TV, ikdiž to zrovna zábava nebude a nebo něco úplně nového a jiného. V1 to taky nebude, protože jsem to chytl kousek od Brna a je to celoplošný.

je to pro mě záhada. Taky si myslím, že to Metropol nebude. Fanda to nebude kvůli české zábavě. O znovuzrození Febia by se už asi muselo mluvit. ČT3 to nebude - jednak kvůli tomu, že chce být v muxu4 a Dvořák chce devět měsíců na přípravu ČT3. Stil TV, kde běží jen česká muzika a není to televize, na kterou bychom se měli těšit. Navíc proč až od prvního října, nedává to smysl.

Takže suma sumárum - to vypadá na zbrusu novou televizi....

Stran: [1] 2 3 ... 6