Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - David Rácz

Stran: [1] 2 3
1
Já mám velmi dobrou zkušenost s certifikovaným přijímačem Optibox Zebra - má integrovanou IR čtečku a skvělou výbavu v poměru cena / výkon. Pak je samozřejmě výbornej TechniSat TechniStar SIR - ten je lepší, za to je oproti Zebře dražší. Čili za mě vedou tyto dva. Z Aukra proboha satelit neé :-) ;)

2
Skylink / Travel channel HD v češtině!!!
« kdy: 12. 12. 2010, 17:55:56 »
Všiml jsem si toho dnes v neděli kolem 16hodiny - česká stopa, funguje i maďarská, ruská a původní anglická verze. Doposud tento kanál byl pouze v angličtině a šlo nastavit jen portugalské titulkování. Čili super zpráva - jedná se o špičkový cestovatelský kanál s obrazem velmi často full HD nativním - palec nahoru Skylinku, DÍKY!!!

3
Když už se o mě píše, tak rád přispěji svým názorem také. Přívlastek VIP bych také zrušil, nicméně Blogy jako takové bych ponechal a spíše bych více vybídl ostatní čtenáře, aby se jich účastnili jako autoři a své příspěvky psali. Redakce DigiZone je určitě ráda do blogu zařadí a dotyčného autora zaregistruje. Vždyť o počtu lidí kliknuvších na tento server je to nejdůležitější pro existenci. Osobně jsem za možnost být zařazen do blogů na DigiZone velmi rád, protože sem mohu napsat co konkrétně mě nejvíce trápí. Podotýkám, že to dělám ve svém volném čase a úplně zdarma. Cílem mých informací v tomto blogu je pouze informovat ostatní čtenáře o problémech a nebo se jen zamyslet. Námětů je zde plno a proto ještě jednou vyzývám ostatní čtenáře, aby psali. I když zde máme toto fórum, blogy si své místo na DigiZone zaslouží také. Díky. :)

4
Myslím si, že Trojka nebude letos a příští rok jediná, která ukončí vysílání.

5
Naše TV stanice zaostávají už i za těmi slovenskými!!! A to mě mrzí víc, protože my na to máme, ale nechceme to mít lepší. Jsme holt švejkové.

6
U mě zase zvítězila spíš Nova, protože jí mám v HD verzi a to se kvalitou s Primou prostě nedá srovnávat!! Díky Nově HD máte možnost vidět, jakou barvu mají oči, jak jsou slečny nalíčený a krásný atd. Primě vám nabídne jen mazanici, i když koncepčně je show na Primě lepší, to musím uznat, já chci ale pastvu pro oči, aby mě neboleli

7
Víte co je to za skladbu v půl osmé večer těsně před startem hlavních zpráv na Nově - jak odpočítávají hodiny? Je to první skladba z alba Leftism z roku 1995 kultovní britské skupiny Leftfield!! Doporučuji, je to stále nadčasová taneční moderní hudba. (stáhněte si album na netu, stojí to za to) Také např.Prima užívá při svých reklamních upoutávkách s modrou vrtulkou předělávku od Janes Addiction.

8
Patnáct let stará televize - byť Sony, už je v důchodu. Je třeba si toto uvědomit. Věřte, že pořízením si nové televize získáte mnoho. Širokoúhlost, čerstvější barvy a jasnější zvuk. Pak budete mít i možnost konečně přejít na HD (satelitní samozřejmě) Vaše televize má hodnotu cca 500Kč - s prominutím, ale je třeba si to uvědomit.

9
Blueflashi - ve tři hodiny ráno co děláš prosímtě u počítače? Většinou lidi spí, aby nabrali sílu poprat se s následujícím dnem  :D

10
To byla jen výluka do 15hod. Už to frčí. ;)

11
Lumíre, bohužel se pleteš. Naco bych jel ke každému případu z měřákem, když je evodentní, že se něco stalo. To není jeden dva lidi, to jsou desítky denně. Podle mě je to tím spuštěním kdyňského Korábu, který signál z Vraního vrchu nebo Krašova lidem nahlodává. (odrazy, pre-echo atd.)

12
Během posledních 4-6 týdnů se výrazně zvýšil počet nespokojených DVB-T diváků v Domažlicích a blízkém okolí. Dvou třetinám nespokojených lidí se po klidných letech rapidně zhoršil příjem muxu 1 (K34) a zbylé třetině to samé u muxu 2 (K48). Máte prosím někdo podobné zkušenosti? či jinak: může toto být způsobené spuštěním DVB-T dokrývače na vysílači Koráb u Kdyně? Které právě tou dobou začalo vysílat a to na stejných kanálech - mé podezření? Po dvou, třech letech bezproblémového příjmu jsou logicky lidi nasraní, není to ale žádná náhoda. Chtěl bych to začít s ČRa řešit, díky.

13
Libore, jak je to s tím LNB nastavením v menu receiveru? Tam bude ten zakopanej pes! DiSEq a / 19,2 a DiSEq b / 23,5

14
Podle mne máte jen špatně nastavené LNB. Má to být takto: LNB1 / 19,2 a LNB2 / 23,5. U nových monobloků od Inverta je to ale přesně obráceně, ale píšete, že máte monoblok starší. Když si nebudete vědět rady, odpojte receiver od kabelů a i s dálk.ovladačem navštivte svého sat.technika v okolí, který zjistí příčinu. Denně mám takových zákazníků mnoho a vždy se příčina objeví  :D

15
Analogový rozhlas / Re: Es vrstva
« kdy: 12. 06. 2010, 11:10:01 »
Včera (11.6.2010) v Domažlicích šlo z Es vrstvy naladit španělské rádio na frekvenci 102,2 FM (Barcelona snad podle poslechu) a občas se španělština změnila na ruštinu, španělština ale převládala. Jednalo se stále o tuto frekvenci, na jiné nic "exotického" nebylo.

Stran: [1] 2 3