Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - s.s.rock

Stran: [1] 2 3 ... 32
1
Jako pokud se dohodnou tak už DIGI ztratí kredit uplně a bude to moc zabalit, nikdy jí už nikdo nebud věřit když pořád roztrubovala že to bude jen u nich tak teď už do toho musí jít sama i kdyby měli zbankrotovat. Co se týče O2 sport ten má své trunfy v lize mistrů a čínské čecho lize, ostaní koupily jen aby vyplnily čas. ;)

2
Jen aby tam měli co dávat :) Ono liga mistrů,která se hraje 2 dny v týdnu a to ještě jen někdy a 2 matche z české ligy nejsou pro kanál,který se má věnovat speciálně fotbalu,dostatečný obsah.Ale hold hloupí lidé asi uslyší na to,že u o2 mají speciální kanál pro fotbal,to je přece užasné!!!To,že na něm budou z 99% záznamy,už dojde jen někomu...

Ty už teď viš co tam bude, nahoď program prosím. Pokud já vím tak mají ještě španělské a italké poháry + machaster united a chelsea TV z kterých tam budou dávat určité věci, nějaké special treningy špičkových klubů a přatelská mezistaní utakní a to určitě není vše. ;) Spiš by mně zajímalo na čem chce DIGI vysílat tu PL, druhá anglická liga se má vysílat na aréna sportech 3-6 ale o PL zatím nikdo nic neví. Už jednají od dubna co práva koupily a zatím pořád nemají kde vysílat.

3
Televizní stanice a jejich program / Re:DIGI TV a Arena Sport
« kdy: 10. 07. 2016, 17:49:41 »
Ano, pochopit se to tak dá a já si v první chvíli taky myslel ale není to pravda a bylo mi to potvrzeno i od samotné nové DIGI. Mimochodem stačí si najit profil DIGI na facebooku a zapátrat trochu v historii moc tam toho nemají a tohle tam je. ;)
EDIT - Tady: https://m.facebook.com/DIGI.TV.CzechRepublic/photos/a.434734163380006.1073741829.389193707934052/509086962611392/?type=3&fs=5

4
Televizní stanice a jejich program / Re:DIGI TV a Arena Sport
« kdy: 09. 07. 2016, 18:20:04 »
Tak to v pohodě jde, žádná exkluzivita se nekoná. :)

5
Televizní stanice a jejich program / Re:DIGI TV a Arena Sport
« kdy: 09. 07. 2016, 09:37:06 »
Tak jsem zvědav jesli to dnes v O2TV opravdu půjde, podle prvotního vyjádření nové DIGI by jit nemělo. Koukal jsem na informace v EPG AS1 na dnešek a je tam v 18.00 jen motorizmus bližší informace mi už ale načíst nejde.

6
Televizní stanice a jejich program / Re:DIGI TV a Arena Sport
« kdy: 04. 07. 2016, 20:56:30 »
Tak nejdřív že to bude na Arena Sport 1, pak zase že ne byli dokonce donuceny sundat tu reklamu a dneska jsem byl opět ujistěn od DIGI že Arena Sport 1 skutečně ano a stránka z reklamou na Arena Sportu (viz první příspěvek) je opět dostupná, no to je blázinec totok.

7
Hlavně je to uplně nedůverihodná osoba. Do dneška ještě nefunguje mňau.tv (jen promo, již vice jak čtvrt roku) a už chce rojiždet další kanál???

9
Televizní stanice a jejich program / Re:DIGI TV a Arena Sport
« kdy: 28. 06. 2016, 08:50:26 »
Web DiGI TV CZ:

Český satelitní operátor DIGI Czech Republic (DIGI CZ), který provozuje satelitní televizi Nová DIGI TV, získal exkluzivní vysílací práva pro Českou a Slovenskou republiku na celý seriál závodů mistrovství světa na ploché dráze FIM Speedway Grand Prix. Vysílací práva jsou zajištěna až do konce roku 2019.

Aha tak to mi nějak uniklo že to mají i pro slovensko no pak je tedy ve hře jenom ta možnost že si vysílací čas na Arena Sportu opravdu platí.


EDIT: pokud tomu tak opravdu je a mají nějakou smlouvu s AS pak je až s podivem že namjí v nabídce kanál Aréna Sport 2, přitom je to TV která se soustředí na sport. Celé je to taková zvláštní situace, že by se pro těch pár abonentů co zatím DIGI má nevyplatilo přidávat nové kanaly. ???? Proč tedy nakupují dráhá sportovní práva. ????

10
Televizní stanice a jejich program / Re:DIGI TV a Arena Sport
« kdy: 28. 06. 2016, 07:38:00 »
Pak je ještě otázka jesli to celé není od DIGI jen blamaž prtože nemají co odpovídat a ten přenos nepůjde normlaně všem, na tohle jsem opravdu moc zvědavý a na ten závod určitě kouknu. Na té reklamě na Arena Sportu totiž není žádné upozornění že by přenos byl jen pro zákazníky nové DIGI. ???


EDIT: Teď mně ještě napadlo že Arena Sport je slovenska TV a na slovensku asi není držitelem licence nová DIGI ale možná pravě Arena Sport, tak že by se na tomto přenosu u nás jen svezli když už to Aréna Sport vysílá. ??? Uvidíme, v každém případě všechno co jsem napsal jsou fakta.

11
Televizní stanice a jejich program / Re:DIGI TV a Arena Sport
« kdy: 28. 06. 2016, 07:32:21 »
Otázka je jak se k tomu postaví ostatní provideři kteří mají Arena Sport 1 v nabídce , protože toto je uplně jiná situace než vypínání např. sportu na STV , Dajto kvůli právům pro dané země.............
Ano to je pravda, já jsem na tohle taky zvědavý jak to bude vypadat v praxi. Ono totiž vysílat pro jednoho providera pro sport TV není moc lukrativní. Já jsem to  pochopil tak že DIGI má s Arena Sportem nějakou smlouvu kdy si za vysílací čas u ní platí a má nad ním dohled, když už teď tvrdí že bude jinde vypnutý. ;)

12
Televizní stanice a jejich program / Re:DIGI TV a Arena Sport
« kdy: 27. 06. 2016, 19:18:07 »
Jak první závod??? 9.7. je první závod který uvidí exkluzivně jen zákazníci nové DIGI to mi bylo i přimo pozvzeno z nové DIGI. Vše je tam napsáno. Je to všechno dané tím že DIGI, resp. její nový majitel pan Lamich zatím nemá žadné své kanály a tak nemá kde vysílat. DIGIsporty totiž patří Slovák Telekomu a ten se s panem Lamichem zatím na ničem nedomluvil a jak to vypadá asi ani nedomliví. ;)

13
Televizní stanice a jejich program / DIGI TV a Arena Sport
« kdy: 27. 06. 2016, 12:43:45 »
Tak se začiná konečně tošku vyjasňovat kolem toho kde půjdou do nové sezóny fotbalové ligy (PL a PD) na které má práva od nové sezony exkluzivně nová DIGI. Paradoxně k tomutu nechtěnému prořeknutí se přispěla plachá dráha na než má od července taky exkluzivní práva nová DIGI: http://cz.digi.tv/fim-speedway-grand-prix-na-nove-digi-tv/ a jenž budou i nadále vysilané na Arena Sportu 1: http://arenatv.sk/2016-adrian-flux-british-fim-speedway-grand-prix-cardiff/
Na otázku jak je toto možné mi bylo z nové DIGI sděleno že přenos ploché dráhy bude na Arena Sportu 1 ale pro ostaní poskytovatele bude tento přenos na tomto kanálu vypnutý. Což znamená že Arena Sport v tom jede spolu s DIGI a že chystané kanály Arena Sport 3 až 6 budou asi opravdu pro PL a PD.

14
Už se.to tu řešilo před 3mi dny. Štaci si prečist konec vlákna Stav v RS7. ;)

15
Jak?Přímo od tv.Neúspěšné jednání trvalo delší dobu.A spolumajitel může být kdo chce.
Myšleno to bylo tak že jak za RS7 tak za Retro MTV stojí stejný člověk a to je Radim Pařizek. Ten si tam prostě uvolnil pozici pro jinou TV která mu bude vydělavat na multiplex. ;)

http://digizone.cz/clanky/radim-parizek-koupil-tretinovy-podil-v-hudebnim-kanalu-retro-music-television/

Jinak pokud si dobře pamatuji zprávy z té doby tak Retro MTV byla vždycky v RS7 jen jako dočaný testovací kanál. ;)

Stran: [1] 2 3 ... 32