Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Jan Potůček

Stran: [1] 2 3 ... 11
2
Tak a teď opět k věci. Reklama prošla nastaveným filtrem, který měl zabránit zobrazování kampaní nevhodných pro děti. Těžko říct, jak se to Skliku podařilo, každopádně již jsme tuto konkrétní reklamu zablokovali a neměla by se na DigiZone.cz zobrazovat ani milovníkům erotických fotografií.

3
Odkladiště / Re:Konec TopFun tv
« kdy: 26. 06. 2015, 11:49:15 »
Ale zajímá, vydávali jsme to včera. Ne všechno můžeme mít jako první. Kolega Lukáš Polák má navíc dovolenou, takže v jednom člověku se prostě nedá všechno stihnout tak, jak bych si sám představoval.

4
O serveru DigiZone.cz / Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« kdy: 31. 08. 2014, 11:07:53 »
To Bohumír Džubej: Ano, 3/4 hodiny visel na DigiZone špatný titulek s "nedělí". Je to moje vina. Řešil jsem více věcí najednou, včetně dost nepříjemného telefonátu z jedné televize, takže mi to ujelo. Hned, jak jsem si toho všiml, jsem to opravil. Stačí Vám takové vysvětlení?

5
Odkladiště / Re:ex-šéf ČT Jiří Janeček - co je s ním?
« kdy: 27. 08. 2014, 09:34:48 »
blueflash: v pohodě. Tak si to zjistěte sám.

6
Odkladiště / Re:ex-šéf ČT Jiří Janeček - co je s ním?
« kdy: 26. 08. 2014, 14:50:22 »
Brzy se dozvíte, chystáme článek o tom, co teď dělají všichni bývalí ředitelé České televize.

7
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Czech Regio TV
« kdy: 04. 07. 2014, 09:08:55 »
Sice nevím, co tím sledujete, ale dnešní článek není opsaný z webu Czech Regio TV. Podle stejné logiky byste musel ke včerejšímu rozhovoru zveřejnit odkaz na web seriálu První republika a k úternímu stránky Českých Radiokomunikací. Zkuste si zaplatit předplatné, abyste se o tom přesvědčil.

8
O serveru DigiZone.cz / Re:Úroveň obsahu serveru DigiZone.cz
« kdy: 06. 06. 2014, 15:07:17 »
Liší se dost podstatně. Kdybyste si ten článek koupil, nebo měl předplatné prémiového obsahu DigiZone.cz, víte a nemusíte tady spekulovat.

10
Dozajista znáte celý obsah toho článku, abyste ho tady tak odsuzoval, že?

11
Velmi rádi uvítáme vaši spolupráci, pokud se někdo z fandů bude chtít ujmout aktualizace naší databáze vysílačů jako externí spolupracovník (za honorář), milerádi se s ním domluvíme. Na rovinu přiznávám, že zpravodajská část DigiZone a teď i placená sekce nás natolik zaměstnávají, že na aktualizace databází není moc času. U vysílačů je to ještě specifičtější záležitost, protože tam je to i o kontaktech na lidi v regionech. Shrnuto a podtrženo, pokud tu databázi chcete vylepšit, uvítáme vaši iniciativu.

12
Můžete mi vysvětlit, proč pletete dohromady můj osobní koníček a DigiZone.cz? Vám snad Váš zaměstnavatel dotuje Vaše záliby? Nepřijde Vám naprosto nevkusné tady veřejně lhát?

13
Na četné žádosti uvolňujeme ukázku placené denní analýzy sledovanosti. V takové podobě zveřejňujeme data denně od 8. října, včetně sobot a nedělí, vždy okolo 9:30 hod. ráno:

http://www.digizone.cz/clanky/avatar-na-prime-v-sobotu-podlehl-kocourovi-v-botach-na-nove-ct-1-vecer-az-treti/

14
To Robert Zeman: Nevymýšlejte si nesmysly, ano?

15
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Nova HD v mux4
« kdy: 16. 09. 2013, 11:10:56 »
Sobotní e-mail od tiskového mluvčího Novy:

Dobrý den,

skupina Nova ukončí v neděli 15. září o půlnoci vysílání Novy HD v DVB-T v multiplexu 4, a to vzhledem k uplynutí doby platnosti smlouvy o šíření experimentálního vysílání Novy HD v tomto multiplexu. Nova bude stejně jako dosud dostupná v terestrickém vysílání po celé České republice v SD kvalitě v rámci multiplexu 2.  Nova HD pak bude i nadále k dispozici prostřednictvím satelitu, kabelové sítě a vybraných partnerů.

Jan Strouhal
Corporate PR manager

Stran: [1] 2 3 ... 11