Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - brambory

Stran: [1] 2 3 ... 5
1
krok zpet :male pokrytí,kostičkuje...moc lidí mux4 nechyta...

2
A ma vubec vyznam zakladat vlakno o serialu na wevu o digitalní technice?Nejni lepší napsat nazor na web čt?

3
Společnosti Digital Broadcasting a Progress Digital, tedy provozovatelé digitálních celoplošných pozemních vysílacích sítí Multiplex 4 a Regionální síť 7, mají problémy na některých vysílačích.

U programů skupiny NOVA (TV Fanda, TV Smíchov, TELKA) či ČT Sport HD byly zpozorovány tzv. nahodilé rozpady obrazu. Ty ale nebyly a nejsou způsobeny poklesem signálu ale nestandardní délkou GOPu, což se na některých přijímačích projevuje zakostičkováním obrazu. Nepomůže ani úprava nastavení přijímací antény. Problém je totiž na vysílací straně na některých vysílačích.

4
Analogový rozhlas / gama horska...
« kdy: 18. 09. 2013, 14:10:00 »
potvrzuji...jsem zvedavej jak jim to šlape...dík za info!

5
ta antena je trochu na křivo ale malinko(spadl na ni led) jinak moc dekuji za pomoc vydím to na odborníka...dík

6
tady je antena míří zhruba smerem na ješted ale v ceste mam barak...

7
ja mam jen jednu antenu bez slučovače signal me jde přímo do tv...

8
zdravím liberec horska tak ja stale laboruji a bohužel pořad mam mrtvo signal nula občas se na vteřinku signal objeví ale jen  sporadicky take jsem zkoušel připojit jiny setobox  a take nic.Přitom mux4 jde paradně .Je třeba možne aby do budoucna ješte na černe studnici upravily nejak parametry? S muxem4 take byly problemy a dneska to frčí.take me příjde zbytečne abych menil antenu ja se teda opíram o mux4 že vysíla a rs7 vysíla ze stejneho místa tak bych ho mel chytit...nevím v čem je zavada.antenou jsem kroutil na obe strany a nic jakoby rs7 neexistoval...jinak všechny muxi chytam bezvadně...a co koupit zesilovač???dík za rady...

9
kousek u horních kasaren tedka jsem to zkoušel a nic ale mux4 chodí paradně...

10
nemate pravdu ja bydlím na horske a vubec nic!a liberec to je velkej pojem pod ještedem to mají...holt mam smulu...

11
a kde to jede jak z praku?

12
jak nekdo muže napsat že to jede v pohode když to není pravda na horske nic nejde...mux4 jede v pohode ale rs7 ani tuk a ja mam jenom nervy!!!!!!!!!!tak čím to je???antenou kroutim jo zesilovač nemam ...tak ja už nevím...

13
to:oblib dekuji za info!

14
to:oblib ja se vas zeptam otačel jste antenou???a jaka lokalita ?dík...

15
horska liberec NIC tak nevím...

Stran: [1] 2 3 ... 5