reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Lukáš Polák

Stran: [1] 2 3 ... 179
1
Děvín už dlouho na webu nebyl, takže jsem ho zkrátka dal. Mohl být samozřejmě Žižkov, Buková hora, Ještěd, Praděd... A máte tam konečně i něco z Moravy. Tohle by nikoho vůbec nemělo vzrušovat, proboha. :)

2
Je to ilustrační foto. Není z toho třeba střílet. ;)

3
Protože neexistuje oficiální diskusní platforma O2 TV, kde by mohli zákazníci navzájem řešit problémy a informovat se o novinkách, pouze profil této služby na Facebooku, rozhodl jsem se ji založit sám. Jste vítáni.

Určeno tedy zejména klientům dané služby.

https://www.facebook.com/groups/375466453066200/

4
Digitální rozhlas / Re:Rakusko/T-DAB
« kdy: 12. 03. 2019, 14:22:01 »
Já bych označení konkurence vůbec nepoužíval. Stejně se napříč weby prakticky všichni známe, akorát hrajeme na jednom hřišti. ;)

6
...Například toto téma má 17 000 shlédnutí,to se Ti zdá málo...
Pánové, že má nějaké téma xy zhlédnutí, případně je na fóru xy uživatelů, vůbec nic neznamená. Dobře si pamatuji, když jsme tento web táhli s Honzou Potůčkem, tak nám tehdejší technický ředitel Internet Infa říkal, že fórum je většinou obýváno boty, reálných uživatelů je tam minimum. Však si dobře vzpomeňte na dobu, kdy jsme s nimi na fóru válčili, protože se dokázali prokousat přes registraci a spamovali tu jako šílení. K aktuálnímu složení redakce a kvalitě webu se vyjadřovat nebudu, to mě určitě nepřísluší.

7
Příliš se neorientujete, stačilo si přečíst odkazující text a dát si dohromady jedna a jedna. Slovak Telekom má stejného vlastníka jako T-Mobile. Už máte jasněji?

https://digital.rozhlas.cz/deutsche-telekom-pusti-po-slovensku-kanaly-digi-sport-i-do-nabidky-t-mobile-v-7585235

9
Pokud byste si dal dohromady jedna a jedna, tak se takhle ptát nebudete...

10
O serveru DigiZone.cz / Re:diskuse na DZ?
« kdy: 06. 02. 2018, 08:23:41 »
Kubo, nějakou formu diskuse chystáme pod novým designem a redakčním systém. Nasadíme prvek shoutbox, který má třeba Radio Wave.

11
Ok, už se nebudu zapojovat do diskuse. Vidím, že to není žádoucí. Mějte se tu pěkně, pánové.

12
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Přechod na DVB-T2
« kdy: 23. 07. 2017, 17:54:02 »
Zřejmě neznáte formát Radiofóra, jinak byste ho nekritizoval. Anketa na Twitteru, názory na Facebooku a pochopitelně telefonáty posluchačů do tohoto pořadu neodmyslitelně patří. Jinak o tom, že by byl pořad tragický, bych s vámi osobně polemizoval. Mně to z pohledu zpovídaného nepřišlo vůbec špatné. Vladimír Kroc byl na rozhovor dobře připraven. Jediné, co zpětně hodnotím negativně, je fakt, že jsem zapomněl odpovědět na otázku týkající se propagace DAB+ rádia Českým rozhlasem. Určitě se k technologii nebudeme chovat macešsky, ale jak už bylo řečeno panem generálním ředitelem Zavoralem, nemá cenu dělat kampaň ve chvíli, kdy není pokrytí, a to bude koncem roku...

13
Příště by bylo fajn, kdybyste alespoň uvedl, že text, který jste sem napsal, je de facto zkopírovaným a upraveným článkem, který jsem v pátek vydal na webu Digitální rádio. Chápu, že diskuse na internetu jsou de facto anonymní, ale stejně nepovažuji způsob, jakým jste s informacemi naložil, za korektní. Svým prvním příspěvkem ve fóru jste se dvakrát kolegiálně neuvedl. Tak příště...

14
Tyto informace jsem již před několika měsíci publikoval na webu Digitální rádio. Po spuštění se na témže místě rád podělím i se zkušenostmi s dálkovým příjmem těchto multiplexů. Na pražském Jižním Městě úspěšně realizuji příjem kanálu 27, v době tropa i 36k a 39k. Při výrazně zlepšených podmínkách chodí i regionální mux z Görlitzu na kanálu 24.

Stran: [1] 2 3 ... 179

reklama