Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - bojda82

Stran: [1]
1
Zdravím před více jak měsícem se na stránkách Digizone objevila informace,že v televizích různých značek jako je Panasonic,LG ad. podporující přístup na net,objeví internetový portál Topfun mělo tak být k 1.červenci.Dodnes jsem nic takového ve své TV Panasonic nenašel,mohu se zeptat co brání v cestě ke spuštění?

2
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Stav v multiplexu4
« kdy: 29. 07. 2012, 10:33:52 »
No mapy s pokrytím vůbec nesedí u MUX4,Jihlavský vysílač sotva pokrývá Jihlavu a ne jak je na mapě z části pokryt Žďár nad Sázavou,jde jen o to aby pan Pařízek neusnul na vavřínech prostě realita je jiná pokrytí v ČR má mux 4 odhadem 40%,kdyby zůstalo óčko v muxu 4 tak se plácá s nulovou sledovaností.

3
No čtu tady kritiku na adresu ČRa mux3,ale oni mají oficiálně vysílat program české televize až od zítřka,takže bych si počkal.Co se týče Muxu 4,tak bych raději pomlčel,ta mapka která je už měsíc zobrazená na stránkách Digizone s pokrytím této čtvrté sitě je na tolik zavádějící,že spoustu lidí může ovlivnit ke koupi nového přijímače nebo TV podporující mpeg4!Jinými slovy dodnes se technikům Mux4 nepodařilo pokrýt ani 40% populace a to jsme dnes měli mít téměř 80%,možná že se vše točí kolem Prahy,ale například pokrytí na Vysočině absolutně nesedí s malůvkou,která je k mání na srveru Digizone a jak tak čtu nic se pro to nedělá.O programu Pohoda nemluvím a osobně si myslím,že s financováním této sítě bude velký problém,protože zatím se a to se vůbec nedivím nové programy do této sítě nehrnou. 8)

4
Bohužel po velkém očekávání došlo k tomu,že mux 4 chytá možná Jihlava,podle mapy pokrytí kterou i nadále nabízí server Digizone,se nedá řídit,takže pan Pařízek to nejen že do 30.6. nestihl porýt těmi 76% ale podle mých odhadů je to tak 40% ani se nedivím,že óčko odešlo,protože takový stav bude asi pokračovat.

5
No mě dnes kvalitu neukazuje nic ale síla je +- 40% je to divné protože vždy tam kvalita je,ale tady nic,samozřejmě nic ani nenaladím

6
To nevím,ale zdá se mě že to asi nikoho nezajímá

7
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Stav v multiplexu4
« kdy: 26. 06. 2012, 18:12:37 »
Ten jeden člověk nebyl z Jihlavy ale z Nového Města na Moravě na K42 jsem měl včera touhle dobou kvalita 100 síla 60 ,bohužel je to jedno protože Jihlava byla nulová díky špatně natočeném vysílači,takže osobně pochybuji že to půjde po opětovném spuštění,ale nevím podle jejich mapky by to jít mělo,ale......

8
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Stav v multiplexu4
« kdy: 25. 06. 2012, 20:07:16 »
Jihlava 42 K MUX4 kvalita 100%,síla 60% ale program žádný nevíte proč?

9
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Stav v multiplexu4
« kdy: 25. 06. 2012, 19:45:44 »
Nevíte proč pořád nejede mux 4 z Jihlavy?

Stran: [1]