Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - T.

Stran: [1] 2
1
Prostě už neřešte co sem na tom vyhodil a co ne že vás to ještě baví.... :D :D jak malý děti na pískovišti  :D ;)
Rembrandt van Rijn: já se nezlobím to bych totiž nedělal nic jiného a za svůj názor se nemusíš omlouvat  ;)

Jo a k těm analogům takže podle této tabulky:http://radiopolska.pl/wykaz/polskatv.php
Opole - ATV: TVP 2 (23k), Polsat (57k) u TVP 1 i přes vyšší výkon nechytnu, protože ji ruší Brno - Kojál MUX 2 (40k)
           DTV: MUX 1 (46k) - v názvu vysílače je napsaný Test tak doufám že to nějak nepo*undijou
Wisla - ATV: TVP 1 (24k), TVP 2 (41k), Polsat (58k) - ten de strašně špatně
Wroclaw ATV: ATV:(25k), TVP Info (41k)
ATV (26k) TVP 2 - nejspíš Czestochowa
Kalisz - jde někdy hodně dobře někdy vůbec :D a to ATV: TVP 2 (37k), TV4 (48k)

Jo a Klodzko to mám za zádama ale de strašně špatně chytnou se dá jen ATV: TVP 1 (52k) - 21 a 38 jde vidět en náznak nějakého signálu tot vše snad sem na něco nezapoměl.... snad jen při inverzi Rakušáky a Madarskou RTL Klub :D myslím že vysílala v normě BG :)

2
Tak to je fajn tak se mi to líbí  ;) :)

3
Já si to nakonec rozmyslel snad jsem tě neurazil to by mě moc mrzelo  :P ;D

4
Danečku víme že je jaro omyj si přirození vlažnou vodou a nekafrej furt  ::)

5
Víte co vy chytráci já si to můžu dovolit a to že mi poradíte z finanční stránky je od vás hezké ale to nikdo nechtěl. Poradit skrze DVB-T nebyl od vás schopný nikdo takže se vy ''anténáři'' dohadujte pořád mezi sebou jak ste chytří a zežrali ste moudra tisíce antén a vysílačů! Tady beztak končím takže na závěr mi můžete políbit zadek, mě to jde jsem spokojený a to že vám to vadí není můj problém  :-*

6
Tak pánové,
Jsem tu sice po velice dlouhé době ale přišel jsem vám říct jak jsem dopadl. Zesilovač Ikusi o kterém byla řeč jsem si zakoupil :) Nejen že zmizely ztráty v rozvodech tj. jak sem říkal slabá síla signálu (pro rýpaly překousněte to) ale dokonce chytám i MUX1 s Opole - Chrzelice na 46 kanále :D... dále se mi zlepšily i analogové programy chytnu jich 8 koukat se dá na 4 :) jinak kvalita u tohoto MUXu mi telka ukazuje 25% tudíž je to koukatelné tak vidíte a zvládl sem to i bez technika  ;):D

7
Udivuje mě jak někdo může napsat něco takového. Tak logicky nikdo z uvedené lokality nepřijímá MUX 4 a pokud tak neustále pochybujete o tom, že tady signál je tak to by jste ho tady museli chytit nevím na čem !!! Jednoduše tu není pokryto a ty mapy pokrytí co jsou po internetu jsou zcela scestné... i když podle nich tu pokrytí je nedostatečné tak nevím co dodat. Už jenom z toho důvodu, že i v místě pokrytí většina lidí má problém s příjmem. Samozřejmě jsem z této lokality.... ;)

8
Pro pana Petra, já neutíkám, ale pouze nevyhledávám konflikty, nemám zapotřebí řešit něco co sem vůbec nepatří. Jsem ale přesvědčen o tom, že na tom co jste psal níže něco je  ;)
HonzaCr moc děkuji za reakci, z které konečně mohu něco kvalitního usoudit a že si dal se vším práci  ;) Po dlouhém promýšlení nad věcí si nakonec zesilovač pořídím. A aby vaše práce nepřišla vniveč, jakmile ho budu mít namontovaný, tak dám zpětné info o tom, jak jsem pořídil a to i v případě neúspěchu! Osobně si ale myslím, že vše bude OK  :)

9
Děkuji TKRtechnik myslím že mám jasno  ;)

10
Tak vám teda děkuji  :-\ Vidím že jediná rada je zavolejte si technika asi to o vás něco vypovídá. Ani jeden není schopný říct ano, půjde to síla bude silnější nebo ne jen technik, technik, měřák a technik tak na tohle bych přišel i bez vás.... omlouvám se slušným a poctivým lidem, kteří tomu rozumí a dokážou poradit něco pořádného a ne jen se pořád po někom vést tímto jsem zde skončil mějte se...

11
Tak jestli to chápu dobře, tak signál z antény bude pořád stejný tudíž ''stejně kvalitní'' ale já mám ten problém, že kvalitní je ale je moc slabý protože mám dlouhé rozvody, jak jsem psal SÍLA 20% zhruba.... ne KVALITA. Tak k tomu, aby síla byla větší potřebuju ten domovní zesilovač ne? Nejde mi o to udělat z antény perpetum mobile..... Jde mi o zesílení signálu nikoli o zkvalitnění.....

12
Díky za reakce i ty negativní, ale jak sem říkal už hned na začátku tak jsem amatér tak to prostě nějak překousněte  ;)
K tomu zesilovači mě dostalo to, že 3 MUX CZ má sílu 20% ale kvalita je 80-90%, tím pádem jsem usoudil, že signál může být více zesílen a tudíž kvalitní, na to samé narážím i u polských programů. Ale měl jsem ten problém, že zesilovač je v anténě jak jsem uváděl v prvním příspěvku nevím co to udělá, když připojím ten domovní. Tak otázka byla mířena na to, jestli je daný zesilovač kvalitní a má cenu ho kupovat, a nebo jestli na tuto anténu zapojit půjde. To jestli bude pro mě potřebný nebo ne jsem usoudil podle síly signálu, který je slabý, kvalita se zdá býti dobrá  :) Pokud by jste mi doporučili jiný domovní zesilovač, který je kvalitní budu jedině rád :)

13
Zdravím všechny   :)
Zhruba tak před rokem jsem si pořídil anténu Ikusi Flash HD zde http://www.eltasat.cz/anteny-tv-i-dvb-t/ikusi-flash-hd , ale potřeboval bych tuto anténu doplnit o vhodný zesilovač. Po usilovném brouzdání po internetu jsem našel tento domovní zesilovač od stejné značky a to Ikusi NBS-824 zde http://www.akordashop.cz/Satelitni-a-televizni-technika/Zesilovace/Ikusi-NBS-824-domovni-zesilovac.html.
Moje otázka zní, jestli bude tato anténa fungovat s tímto zesilovačem, jestliže je v anténě zesilovač vestavěný a to tento http://www.eltasat.cz/prislusenstvi/ikusi-aktivni-dipol-zeleny-17-db.
Mám k ní i dipól bez zesilovače v případě že by to takhle nešlo. Jsem z Jesenicka a snažím se dosáhnout lepšího příjmu Polských programů a to hlavně z Opole a Klodzka. Jsem začátečník, tak mě prosím ušetřete. Děkuju všem za rady  ;)

14
Zdravím včera okolo 2 hod. noční naladil toto:
21k PULS 4,3SAT,ORF SPORT +,ServusTV, ORF III
23k PULS 4,3SAT,ORF SPORT +,ServusTV, ORF III
24k ORF1,ORF2 W,ATV,ORF2 N
31k ORF1,ORF2 W,ATV,ORF2 N
43k ORF1,ORF2 St,ATV,ORF2 B
34k PULS 4,3SAT,ORF SPORT +,ServusTV, ORF III

Dále spoustu českých muxů, ale s těmi se tu nebudu vypisovat. Anténu mám natočenou směrem na Polsko.
Dneska nejzajímavější úlovek v podobě maďarské analogové nejspíše z vysílače Kab-hegy:
- RTL KLUB na 57k - rušeným Polsatem z vysílače Opole *Chrzelice*
- m2           na 22k - oba 2 kanály vysílají v normě BG

15
Myslím si že by se u mě několik roblémů určitě našlo, akorát nevím jestli bych na všechny přišel - nevím moc tomu nerozumím ale něco na tom bude... Jen by mě ještě zajímalo jak tak koukám na ty antény co sem uvedl výše, jaký je rozdíl mezi nimi nebo jeli rozdíl mezi nimi když jedna má direktory spojené do špičky a u druhé se zase rozbíhají...? Zatím sem na to nepřišel a nikde jsem nenašel jednoduché vysvětlení.

Stran: [1] 2